Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (809. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
32.937
Cevap
125
Favori
2.789.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 807808809810811
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı olsun tekrardan 1.4 hy klm abs için iyi fiyat vermişsiniz, abs yi yazmayınza abs siz anladık aracınızı. Aracınızda normalde fabrikaçıkışı abs yok ama benim gibi opsiyonlu aldıysanız var demektir. Aldığınızda kontağı çevirince abs olduğu ışık yanınca anlaşılıyor :) O zaman iyi fiyat kırmışsınız ne diyeyim :)
    Ben bandrollu 18900 e aldım benimki de son araçtı
    quote:

Orjinalden alıntı: bluegetz

bende aracımı geçen hafta perşembe aldım mart fiatı bu ve son araçtı abs var araçta.Plaka işlemleri dün yapıldı plakam belli ama çok yoğun olduğu için perşembe plakanın çıkacağını söylemişler babama. Aracıda ya yarın yacuma teslim alacam hayırlısıyla .Bu arada ilden ile bayiden bayiye fiat değişiyor.Ben geçen hafta perşembe 1500 tl kapora verdim kalanıda cuma kapattım.18600 tl ye mal oldu ve bandrolde bu fiatın içinde.

• quote:

Orjinalden alıntı: JackDaniels

quote:

Orjinalden alıntı: BOYSMAN

arkadaşlar 2006 model eski kasa getzimi satmayı düşünüyorum almayı düşünen arkadaşlar var ise bilgisi olsun araç dizel olup 14000 km yapıldı genelde eşim kullandı sigara içilmedi temiz servis bakımlı garantili ful donanımlı abs hava yastığı sunruff hepsi var zenon far ve çelik jantta var fiyatı 17-18000 gibi ama konuşuruz

bu araba eski kasa 82bg mi yeni kasa 88bgmi

82 BG OLAN MODEL
  • quote:

Orjinalden alıntı: semb

Siteyle ilgili bazı noktalar dikkatimi çekti....

TC kimlik no ve araç plakamız neden istenmekte? Bu bilgilerin gizliliği kim tarafından korunmaktadır?

Sitenin Hyundai firmasıyla organik bir bağı varsa, neden bu bilgi site künyesinde yer almamaktadır?

"Geçerli bir plaka girilmemesi halinde Yetkili Servislerde Avantajlardan Yararlanamayacaksınız." ifadesi sitenin Hyundai'ye ait olduğu izlenimi vermektedir. Bu bilgiler zaten Hyundai'de bulunmaktadır (en azından sıfır kilometre araçlar için). Niçin bu bilgi istenmekte???

Öyle sayfanın başına Atatürk resmi koymakla olmaz bu işler. Ya acemice bi site hazırlanmış ya da işin içinde başka iş var...

site sahibi emrecan diye bi arkdaştır

dolandırıcı vs değil

isteyene özelden msn ini vereyim diret sorun isterseniz

sitenin hostingi opus kendi firması

bilgileri neden istiyor bilmiyorum

ben üye olduğumda böyle bi uygulama yoktu

site eskisi gibi etkin değil
    önceden baya bi buluşma vs yapılıyodu artık dağıldımı nedir

açıkçası bende doğru düüst takılmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackDaniels -- 25 Mart 2009; 17:22:03 >

• quote:

site sahibi emrecan diye bi arkdaştır

dolandırıcı vs değil

isteyene özelden msn ini vereyim diret sorun isterseniz

Arkadaşın adı - soyadı bende mevcut. dolandırıcı olmasa da özel bilgileri istemesi garip. bu sistemin acilen değişmesi gerekir. müsait bir zamanda kendisine ulaşır, durumu izah ederim. olumlu yönde gelişme olursa ne ala,
    yoksa kendileri bilir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: baronturk

beyler 2004 model 28 binde otomatik 1.3 Getz aracımı askere gideceğimden dolayı satmayı düşünüyorum.
    sigara içilmemiş, temiz, gri renktedir.
    işe servisle gittiğimden haftasonları kullandığım aracımda tek parça boya ve tek parça değişen var.
    sizce ne kadar fiyat belirleyeyim?

valla çok ters zaman

hiç para etmiyo ikinci eller çaıkçası

zaten nette belli bi piyasa var onun aşağısı yukarısı işeyler yazıcan artık

ama işin zor açıkçası
  • Bu vesileyle belirteyim. Başta "getz"le ilgili olmak üzere aradığım hemen hemen tüm konularda donanım haber forumu çok güzel. getz başlığında yazan tüm arkadaşlara da yardımları ve paylaşımları için teşekkür ederim. hem seveyeli hem de bilgilendirici yazılar oluyor... inşallah dejenere olmaz...
  • arkadaşlar
    Hyundai gets 1.3 gls abs yok tek havayastığı klima var araçta 2004 model 61000 km de 13.000 TL istiyor boya sürtmeden yumruk kadar yerinde var orjinal servis bakımlı sizce alınır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diasporas -- 25 Mart 2009; 19:58:09 >
  • Olmaz merak etmeyin, donanımhabere 2004 den beri üyeyim, her zaman seviyeli olmuştur forum ve her zaman faydalı bilgiler edinmişimdir.Her konuda böyle olmuştur benim içim
    quote:

Orjinalden alıntı: semb

Bu vesileyle belirteyim. Başta "getz"le ilgili olmak üzere aradığım hemen hemen tüm konularda donanım haber forumu çok güzel. getz başlığında yazan tüm arkadaşlara da yardımları ve paylaşımları için teşekkür ederim. hem seveyeli hem de bilgilendirici yazılar oluyor... inşallah dejenere olmaz...
  • yok mu benim soruma cevap verebilecek yarın arabayı almayı düşünüyorum.... yardım edin arkadaşlar...
  • 2004 model araç için bence çok da uygun gibi gelmedi. Benim araca Hyundai bayisi vergi indiriminden önce 15000 TL fiyat biçmişti. Vergi indiriminden sonra benimki %10 ucuzlasa 13500 yapar ki bu fiyata satmam. Ama arabasını elden çıkarmak isteyen birisini bulabilirsen 2004 model araç için 12000-13000 arası fiyata alabilirsin.

quote:

Orjinalden alıntı: diasporas

yok mu benim soruma cevap verebilecek yarın arabayı almayı düşünüyorum.... yardım edin arkadaşlar...
  • Hocam açıkçası ikinci elleri bilmediğpimden cevap atamıyacağım size ama şunu da belirteyim, o km ve yıldaki paliolarda şu son durumda 12000 tl ye alınabilirlik olduğuna göre bu model bir arabada 12000-13000 fiyat civarında olması normaldir diye düşünüyorum. Yine ikinci elde siz araştırmışsınızdır, szi daha iyi bilirsiniz.

Bu arada 1.4 DOHC Getzler 2500 devirde 5. viteste 90 km buluyor, açıkçası ben bu hızı beklemiyodum, 3000 devirde 110 km ye denk düşer ama kitapçıkta 88 i geçmeyin dediklerinden 90 ı geçmedim arabada. Bu GETZ harika birşeymiş ya :)
    quote:

arkadaşlar
    Hyundai gets 1.3 gls abs yok tek havayastığı klima var araçta 2004 model 61000 km de 13.000 TL istiyor boya sürtmeden yumruk kadar yerinde var orjinal servis bakımlı sizce alınır mı?

• quote:

arkadaşlar

60bin bakımı yapılmışmı

eğer yapılmadı ise bi 500 daha in

ayrıca o para çok bana kalırsa bu ortamda

• quote:

arkadaşlar

EĞER DÜŞÜNÜRSEN SANA KENDİ ARABAMI VERİRİM DİZEL GETZ 2006 MODEL VE FULL BENDE SATMAK ÜZEREYİM AMA ACİL HABER VER
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: baronturk

beyler 2004 model 28 binde otomatik 1.3 Getz aracımı askere gideceğimden dolayı satmayı düşünüyorum.
    sigara içilmemiş, temiz, gri renktedir.
    işe servisle gittiğimden haftasonları kullandığım aracımda tek parça boya ve tek parça değişen var.
    sizce ne kadar fiyat belirleyeyim?

valla çok ters zaman

hiç para etmiyo ikinci eller çaıkçası

zaten nette belli bi piyasa var onun aşağısı yukarısı işeyler yazıcan artık

ama işin zor açıkçası

haklısın dursun 6 ay, gelince bakarız artık. ÖTV indiriminden önce bayi 15000 TL veriyordu takasta.
    beklemek en mantıklısı yeni araba da almayacağımdan iyice zarara girerim.

• Evet arkadaşlar uzun süredir Getz arayışı içindeydim. Sıfır arabaya hiçbir zaman sıcak bakmadım. Ötv indirimi bile bu düşüncemi değiştirmedi. Dizel ve yeni kasa düşünüyordum ama yeni kasa 1.4 DOCH motor kısmet oldu. 2006 model 33600 km'de sıralı sistem LPGli ve 15" çelik jantlı. 15.000 TL'ye anlaştık. Yarın teslim alıyorum sahibinden 1.4 DOCH motor kullananlar araç hakkında bilgi verebilir mi genel olarak ?
  • Hayırlı uğurlu olsun, iyi günlerde kullanın inşallah, bana da yardım ederlseniz sevinirim bu konuyla alakalı, bende bilmiyorum tam bilgiyi ama çok güzel bir motor, bizzat test ettim :)

quote:

Orjinalden alıntı: JimBeam

Evet arkadaşlar uzun süredir Getz arayışı içindeydim. Sıfır arabaya hiçbir zaman sıcak bakmadım. Ötv indirimi bile bu düşüncemi değiştirmedi. Dizel ve yeni kasa düşünüyordum ama yeni kasa 1.4 DOCH motor kısmet oldu. 2006 model 33600 km'de sıralı sistem LPGli ve 15" çelik jantlı. 15.000 TL'ye anlaştık. Yarın teslim alıyorum sahibinden 1.4 DOCH motor kullananlar araç hakkında bilgi verebilir mi genel olarak ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: BOYSMAN

arkadaşlar 2006 model eski kasa getzimi satmayı düşünüyorum almayı düşünen arkadaşlar var ise bilgisi olsun araç dizel olup 14000 km yapıldı genelde eşim kullandı sigara içilmedi temiz servis bakımlı garantili ful donanımlı abs hava yastığı sunruff hepsi var zenon far ve çelik jantta var fiyatı 17-18000 gibi ama konuşuruz

TEKLİFLERİNİZİ BEKLİYORUM KİMSE ALMAK İSTEMİYOMU BU ARACI
  • quote:

Orjinalden alıntı: Superonline1

arkadaşlar çok yakın bir arkadaşım getz arıyor.
    2005-2008 modelleri arası tercihen dizel otomatik (benzinlide olabilir)
    aracını satmak isteyenler pm atarak veya ilgilenenlerin buradan bana ulaşmalarını istiyorum

ARAÇ 2006 MODEL DİZEL GETZ ESKİ KASA 14000KM GRİ RENK TEMİZ BAYAN ARABASI SİGARA İÇİLMEMİŞTİR GARANTİLİDİR SERVİS BAKIMLIDIR 15'' ÇELİK JANT VE ZENON FARLARIDA MEVCUTTUR
    FİYATI 17,000 GİBİ DÜŞÜNÜYORUM AMA YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIRIM OLUMLU YADA OLUMSUZ CEVAP VERİRSEN SEVİNİRİM
  • quote:

Orjinalden alıntı: Superonline1

arkadaşlar çok yakın bir arkadaşım getz arıyor.
    2005-2008 modelleri arası tercihen dizel otomatik (benzinlide olabilir)
    aracını satmak isteyenler pm atarak veya ilgilenenlerin buradan bana ulaşmalarını istiyorum

Dostum otomatik Dizel Getz yok maalesef. Otomatik istiyorsanız mecburen benzinliye yönelmelisiniz.
  • 
Sayfa: önceki 807808809810811
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.