Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (642. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
32.937
Cevap
125
Favori
2.789.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 640641642643644
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni getzin(i20) yeni casus fotoları, bence baya güzel görünüyo :)
    Resimdekiler 3 kapi olanlarmis sanirsam.

haber

• yok yaw aynı araba

sanki hiçbişey değişmemişler
  • AYNI ARABAYA BENZİYO AYNALAR VE ANTEN DEĞİŞMİŞ
    AMA MASKE İNİNCE GÖRÜRÜZ HERŞEYİ
  • ugguş kardeş korkutelili misin?

msjında korkutelinden kırıkkaleye geldim falan demişsin de
  • Yazın lastikleri değiştiriyorum, lassa miratta da karar kıldım, optimum faydayı vereceğini düşünüyorum
    arkadaşlar potenza tavsiye etmiş ama performans lastikleri çabuk bitiyor, ekonomik değil ve pahalı, muhtemelen bizim araca da uymaz.

Kışın kar-buz üstünde aracın tıkırtıları çoğalıyor, arkadan gelen sese alıştım artık.
    Bi de motor soğukken torpido kapağı zıngırdıyor, içinde ne varsa attım gene zıngırdıyor körolasıca,
  • Arkadaşlar lastikleri değiştirmeyi düşünüyorum. Hangi lastiği tavsiye edersiniz? Kumholar çok sert. Daha yumuşak bir lastik taksak tıkırtılarda azalma ılur mu acaba?
  • valla ben goodyear duragrip aldım bana sert geldi

belki kış olduğundandır ama bilemiyorum yani
  • Arkadaşlar hepinize selamlar benim getz ile ankara-izmir yolculuğu yaptım gayet güzel geçti ama benzin ibresi çeyrek deponun altını gösterince manisada shell den benzin aldım bu aldığım benzinden midir bilmiyorum arabayı çalıştırdığım zaman otomatik jigle devreye giriyor motor soğuk olduğu için ama 2000 devire kadar çıkarıyor ve jigle kesiyor devir düşünce bu sefer araba silkelenmeye başlıyor tekrar jigle açıyor devir yükseliyor ve tekrar kesiyor silkeleniyor bu boyle 3-4 sefer tekrarlandıktan sonra araba düzeliyor ne yapmam gerekir bana yardımcı olursanız memnun olurum .
  • quote:

Orjinalden alıntı: alibel

Öncelikle tüm dostlara slm. Arkadaşlar bu getzlerde arka taraflardan yada bir çok yerinden gelen tıkırtılı sesler bayağı bir sorun oldu, ayrıcada yok edilmesi gibi bir durumda yok, yada servisler eğitimsiz. Ben bozuk yolda aracımı kullanırken strese giriyorum bu seslerin yüzünden. Yeni bir araba alıpta apuk supuk sesler duymak çok kötü bir duygu.

Ayrıca kendi sınıfında da en çok yakıt tüketen araç, soruşturduğum kadarıyla, dizel veya benzinli fark etmiyor.

Aksi iddia eden arkadaş varmı merak ediyorum?

Tamamen haklısın. Bu sesler yüzünden servisden çıkamıyorum.
    Ama artık gitmiyorum alıştım.Nasılsa gidince de bişey olmuyor.
    Sıfır araba alıyorsunuz ve sesle uğraşıyorsunuz. Bi daha hyundai
    almak mı asla.sıfır hyundai alacağıma aynı fiyata ikinci el kaliteli
    bi araba alırım.

• bendede bir opel astra var getzlerin tipi gercekten hos

yanlız arabayla bir cukura girince içindekiler bunu cok hissediyormus

merak ediyorum gercekten öylemi?
  • malesef gerçekten insanın sinir sistemleri bozuluyor. Acaba bir opel, punto, corsa grubunun arabalarında bu tip sorunlar varmıdır? Bileniniz varmı
  • Arkadaşlar, geçtiğimiz günlerde İstanbul'da bi vatandaş türk telekom hakkında
    tüketici hakları hakem heyetine şikayette bulunmuştu. Hiçbir hizmet vermeden
    haksız yere sabit ücret almaktan.Mahkemeyi de kazanmış ve ödediği tüm paralar
    geri ödenmişti. Bu konuda bilgisi olan varmı?Bizlerde başvursak.
    Ancak tüketici hakları hakem heyeti mahkeme olmadığı için
    verdiği kararlar emsal gösterilemiyor sanırım bu konuda da bilgisi olan varsa
    ve paylaşırsa sevinirim.
  • Konuyla ilgili bilgiyi aşağıdaki linkte bulabilirsin:
    http://www.tuder.net/tuder/index.php?option=com_content&task=view&id=219&Itemid=37

quote:

Orjinalden alıntı: getzci

Arkadaşlar, geçtiğimiz günlerde İstanbul'da bi vatandaş türk telekom hakkında
    tüketici hakları hakem heyetine şikayette bulunmuştu. Hiçbir hizmet vermeden
    haksız yere sabit ücret almaktan.Mahkemeyi de kazanmış ve ödediği tüm paralar
    geri ödenmişti. Bu konuda bilgisi olan varmı?Bizlerde başvursak.
    Ancak tüketici hakları hakem heyeti mahkeme olmadığı için
    verdiği kararlar emsal gösterilemiyor sanırım bu konuda da bilgisi olan varsa
    ve paylaşırsa sevinirim.

• jackdaniels yazda gelse o lastik serttir.özelliği öyle goodyearın.ama çabuk eskimez sert hamurlu olduğu için.iyi yol tutar goodyear.
    quote:

Orjinalden alıntı: JackDaniels

valla ben goodyear duragrip aldım bana sert geldi

belki kış olduğundandır ama bilemiyorum yani
  • girin o arabaların olduğu sitelere o arabalardada aynı türden şikayetler var.yok motoru böle yok şurası şöyle diye.arkadaşlar bindiğiniz arabalar bi passat bi volvo değil.20 -25 milyarlık arabalar.olacak o kadar ufak tefek sesler.genel bi arızası yokki bizim araçların.valla ben 2,5 senedir biniyorum ama maşallahı var.elbette bendede var bazı sesler ama olacak o kadar yol yapıyor yıpranıyor sonuçta.aldığımız gibi kalmaz elbette.
    quote:

malesef gerçekten insanın sinir sistemleri bozuluyor. Acaba bir opel, punto, corsa grubunun arabalarında bu tip sorunlar varmıdır? Bileniniz varmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: JETDEVRİYE

girin o arabaların olduğu sitelere o arabalardada aynı türden şikayetler var.yok motoru böle yok şurası şöyle diye.arkadaşlar bindiğiniz arabalar bi passat bi volvo değil.20 -25 milyarlık arabalar.olacak o kadar ufak tefek sesler.genel bi arızası yokki bizim araçların.valla ben 2,5 senedir biniyorum ama maşallahı var.elbette bendede var bazı sesler ama olacak o kadar yol yapıyor yıpranıyor sonuçta.aldığımız gibi kalmaz elbette.
    quote:

malesef gerçekten insanın sinir sistemleri bozuluyor. Acaba bir opel, punto, corsa grubunun arabalarında bu tip sorunlar varmıdır? Bileniniz varmı

Katılıyorum. Birde Türkiye koşulları göz önünde bulundurulmalı. Çukurlar tümsekler. Asfalt yolda bile düz bir zemin bulmak çok zor. Zaten sonırım Hyundai bu nedenle Avustralya da 10 yıl 160.000 Km olarak verdiği garantiyi Türkiye'de 5 yıl-100.000 Km olarak uyguluyor. Yoksa benzer yıl ve kilometredeki bir opel korsa ya da vw poloda da benzer sesler duyulabilir.

• quote:

Orjinalden alıntı: johnmcclane

ugguş kardeş korkutelili misin?

msjında korkutelinden kırıkkaleye geldim falan demişsin de

ewt korkutelindenim
  • arkadaşlar arab ilanlarını gezerken bi arabada cruise kontrol yazıyo. bu nedir bilen varmı? ne menem şeydir? iyi mi? kötümü?
  • başka bi sitede bi arkadaşın bu tür şikayeti olduğunu okumuştum.bence bi servise göster.nasıl olsa garantin var.
    quote:

Orjinalden alıntı: Getzz

Arkadaşlar hepinize selamlar benim getz ile ankara-izmir yolculuğu yaptım gayet güzel geçti ama benzin ibresi çeyrek deponun altını gösterince manisada shell den benzin aldım bu aldığım benzinden midir bilmiyorum arabayı çalıştırdığım zaman otomatik jigle devreye giriyor motor soğuk olduğu için ama 2000 devire kadar çıkarıyor ve jigle kesiyor devir düşünce bu sefer araba silkelenmeye başlıyor tekrar jigle açıyor devir yükseliyor ve tekrar kesiyor silkeleniyor bu boyle 3-4 sefer tekrarlandıktan sonra araba düzeliyor ne yapmam gerekir bana yardımcı olursanız memnun olurum .
  • 
Sayfa: önceki 640641642643644
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.