Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (641. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.789.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 639640641642643
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hadi hayırlı olsun kardeşim.iyi günlerde kullan.ebatlarda oynama yaptınmı yoksa orjinal ebatlarda mı aldın.
    quote:

Orjinalden alıntı: JackDaniels

duragrip i aldım arkadaşalr 320 lira 5 taksit

ilk izlenim titreme gitti direksiyondaki

ama okadar sessiz değil ve biraz sert bi lastik sanki

biraz daha yol yapayım anlarız

bakalım tutunması nasıl
  • ARKADAŞLAR KONUYU DEĞŞTİRİYOM AMA KUSURA BAKMAYIN. BENİM YAKITLA İLGİLİ Bİ HAYLİ SORUNUM VAR SERVİS BULUNDUĞUM YERİN ŞARTLARINA BAĞLADI. ACABA ARAMIZDA KIRIKKALE Lİ ARKADAŞ VARMI?
    VARSA AZ BİRAZ BERİ BAKSIN HELE..
    SAYGILAR TÜM DOSTLARA
  • quote:

Orjinalden alıntı: JETDEVRİYE

hadi hayırlı olsun kardeşim.iyi günlerde kullan.ebatlarda oynama yaptınmı yoksa orjinal ebatlarda mı aldın.
    quote:

bakalım tutunması nasıl

sağol

orj ebat aldım

jantta alsa idim 185 alıcaktım

ama zaten orj jant dar bide 185 alırsam hiç olmaz diye orj ebat aldım
  • 2006 getzimi yeni aldım 30.000 bakımını yaptırmayı düşünüyorum ne kadar patlıyor bilen varmı arkadaşlar,bir de bakımdan sonra araca bor taktıracağım önerilerinizi bekliyorum.izmirdeyim
  • BU ARADA ARKADAŞLAR TEĞMEN OLMUŞUM. DAA YOLUN BAŞINDAYIM AMA OLSUN SONUNDA RÜTBEYİ KOLDAN OMUZ ÜSTÜNE ÇIKARDIK .....
  • quote:

Orjinalden alıntı: listeci

2006 getzimi yeni aldım 30.000 bakımını yaptırmayı düşünüyorum ne kadar patlıyor bilen varmı arkadaşlar,bir de bakımdan sonra araca bor taktıracağım önerilerinizi bekliyorum.izmirdeyim

geçenlerde servise gittiğimde gözüm çarptı fiyatlara 10000 kmde girenlerle 15000 kmde girenler diye iki pano vardı

ve 10000 de bir yapılan dizel getz için 310 yazıyordu, 15000 de yapılanın iseondan biraz daha ucuzdu
    benzinli ise bu dediğim rakamlardan 20-30 dahaucuzdu ama tam sayıları hatırlayamıyorum
  • herkese meraba, forumda yeni bir üyeyim.
    çok acil bir şekilde cevaba ihtiyacım olduğu için sizlerin fikrini almak istedim.
    eskişehirliyim ve burada bir tanıdığımızın 2004 model 38000 kmdeki dizel getz full aracını almak istiyorum ama kararda veremiyorum, bu sınıftan düşük kmli daha iyi bir araç bulamilirmiyim diye.. ilk aracım olması ve kazasız hasarsız aramam nedeniyle 18000 ytlden fazla fiyatlar karşıma çıkıyor.ve bu araç tam benm istediğim fiyatta, ama düşük modelli olması ve bu araçların 2004 modelleri ile ilgili bilgimin olmaması konusunda sıkıntı yaşıyorum. dizel olması gerekliliğinden bana tavsiyede bulunabilirmisiniz, sizce bu aracı tercih etmelimiyim?
  • mono26 kardeş 2004 model getz makyajsız kasalardan dizelleri 3 silindirli 2005 sonrası makyajlılar 4 silindirli eski kasa dizeller çok yakıyormuş 18000 ytl ye yeni kasalardanda bulabilirsin fazla acele etme
  • quote:

Orjinalden alıntı: moNo26

herkese meraba, forumda yeni bir üyeyim.
    çok acil bir şekilde cevaba ihtiyacım olduğu için sizlerin fikrini almak istedim.
    eskişehirliyim ve burada bir tanıdığımızın 2004 model 38000 kmdeki dizel getz full aracını almak istiyorum ama kararda veremiyorum, bu sınıftan düşük kmli daha iyi bir araç bulamilirmiyim diye.. ilk aracım olması ve kazasız hasarsız aramam nedeniyle 18000 ytlden fazla fiyatlar karşıma çıkıyor.ve bu araç tam benm istediğim fiyatta, ama düşük modelli olması ve bu araçların 2004 modelleri ile ilgili bilgimin olmaması konusunda sıkıntı yaşıyorum. dizel olması gerekliliğinden bana tavsiyede bulunabilirmisiniz, sizce bu aracı tercih etmelimiyim?

0 kmler 2-3 milyar daha pahali kaliyor bı fiyata gore, bence cok pahali

• quote:

bakalım tutunması nasıl

Benim deneyimlerim sonucu soyleyebilecegim Goodyear ve bridgestone, michelin gibi yumusak olmasada fren mesafeleri piyasadaki diger lastiklerden daha basarili.

Zaten hangi lastikciye gitseniz en iyisini alacaksan ya michelin ya goodyear al diyorlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: bond777

quote:

bakalım tutunması nasıl

Benim deneyimlerim sonucu soyleyebilecegim Goodyear ve bridgestone, michelin gibi yumusak olmasada fren mesafeleri piyasadaki diger lastiklerden daha basarili.

Zaten hangi lastikciye gitseniz en iyisini alacaksan ya michelin ya goodyear al diyorlar

Arkadasım potenza yı unutmussun:)) benim favori lastigim bridgeston potenza re001 adrenalin dir.!! cok ta iyidir zaten butun performans arabalarının da tercıhı

• quote:

Orjinalden alıntı: listeci

2006 getzimi yeni aldım 30.000 bakımını yaptırmayı düşünüyorum ne kadar patlıyor bilen varmı arkadaşlar,bir de bakımdan sonra araca bor taktıracağım önerilerinizi bekliyorum.izmirdeyim

senin araç benzinli mi, dizel mi?dizelse ben geçen hafta sormuştum
    270 civarı demişlerdi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: moNo26

herkese meraba, forumda yeni bir üyeyim.

valla o araca ne istediler bilmiyorum ama garantisi bitmiş bir araç

bence az fark verip veya vermeyip 2005 model felan almalısın

eski kasada olabilir

• quote:

Orjinalden alıntı: getz_crdi88

quote:

quote:

bakalım tutunması nasıl

Arkadasım potenza yı unutmussun:)) benim favori lastigim bridgeston potenza re001 adrenalin dir.!! cok ta iyidir zaten butun performans arabalarının da tercıhı

valla o dediğin lastik baya bi para

zaten getze uygun ebatta yok

bizde öyle deyip vazgeçtik yokohama dan zaten bond

• arkadaşlar yakında(nisan'da) askere gidecek olmamdan dolayı (321.dönem yedek subay) kazası belası olmayan 29.000km de 2005model hyundai getz gls metalik gri aracımın ikinci el piyasada kaça gider..bu araca isteyeceğim en uygun fiyat sizce nedir??daha doğrusu kaça satabilirim..

syg

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi audioslave -- 13 Şubat 2008; 20:44:56 >
  • aracın benzinlimi dizelmi

donanımı nedir

bunlarıda yazsan eyi olurdu
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: getz_crdi88

quote:

quote:

bakalım tutunması nasıl

valla o dediğin lastik baya bi para

zaten getze uygun ebatta yok

bizde öyle deyip vazgeçtik yokohama dan zaten bond

evet aynen oyle:)) camurlugu az dekobaj la genısletmemız lazım:))

• Öncelikle tüm dostlara slm. Arkadaşlar bu getzlerde arka taraflardan yada bir çok yerinden gelen tıkırtılı sesler bayağı bir sorun oldu, ayrıcada yok edilmesi gibi bir durumda yok, yada servisler eğitimsiz. Ben bozuk yolda aracımı kullanırken strese giriyorum bu seslerin yüzünden. Yeni bir araba alıpta apuk supuk sesler duymak çok kötü bir duygu.

Ayrıca kendi sınıfında da en çok yakıt tüketen araç, soruşturduğum kadarıyla, dizel veya benzinli fark etmiyor.

Aksi iddia eden arkadaş varmı merak ediyorum?
  • quote:

aracın benzinlimi dizelmi

donanımı nedir

bunlarıda yazsan eyi olurdu

araç benzinli 1.3gls donanım olarakta radyo/teyp tek airbag abs var sanırım,donanım olarakta aklıma başka bir şey gelmiyor.tşk
  • quote:

Orjinalden alıntı: alibel

Öncelikle tüm dostlara slm. Arkadaşlar bu getzlerde arka taraflardan yada bir çok yerinden gelen tıkırtılı sesler bayağı bir sorun oldu, ayrıcada yok edilmesi gibi bir durumda yok, yada servisler eğitimsiz. Ben bozuk yolda aracımı kullanırken strese giriyorum bu seslerin yüzünden. Yeni bir araba alıpta apuk supuk sesler duymak çok kötü bir duygu.

Ayrıca kendi sınıfında da en çok yakıt tüketen araç, soruşturduğum kadarıyla, dizel veya benzinli fark etmiyor.

Aksi iddia eden arkadaş varmı merak ediyorum?

valla açıkçası ben artık hyundai almayı düşünmüyorum

dediğin gibi 25-30 bin lira verip tıkırtılarla uğraşmak hiç hoş değil

ayrıca yakıt olayındada haklısın

ama şu konuda hakkını yememek lazım

tıkırtı dışında motor vs sorun yaşayanı ne duydum ne gördüm

bu konuda sağlam yani

• 
Sayfa: önceki 639640641642643
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.