Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (1645. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
32.937
Cevap
125
Favori
2.789.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16431644164516461647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Buji, buji kablosu, bobin, boğaz kelebeği. Bunlara baktırmanızda yarar var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cLk -- 26 Nisan 2021; 20:39:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhabalar. Hyundai getz 1.4 benzin+lpg li otomatik aracımın son 1 haftadır sabahları marşa bastığımda marş süresi uzuyor sanki çalışmayacakmış gibi sonra marş alıyor. Vuruntulu ve sallantılı bir şekilde normal rolanti devrinden daha düşük bir devirde çalışmaya başlıyor ve gaza basmadan devir kendi kendine yükseliyor. titrek bir şekilde bir süre daha çalışıp gaz verdikçe normale dönüyor. Hemen arkasına aracı durdurup tekrar marşa bastığımda normal bir şekilde çalışıyor. Yani uzun süreli aracı çalıştırmayınca ilk çalıştırmada belirttiğim durumlar meydana geliyor. Böyle bir durum başına gelen var mı sorun ne olabilir acaba?

• Arkadaşlar merhaba, 2009 Toyota Auris elegant aracım acil satılık, ucuz vereceğim, temiz düzgün araç, ekstralı, ilgilenen olursa bana dm den ulaşsın.

• gfblugano35 kullanıcısına yanıt

iyi günler arkadaşlar. benim de 2010 mdel getz var. orjinal teybime usb taktım. ekranda usb reading yazıyor ve çalmıyor. herşeyi denedim olmadı. flaş belleğe defalarca format attım. usb kablosunu değiştirdim. ne yaptımsa olmadı. bu konu ile ilgili çözüm bulan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

• fatih_koker46 F kullanıcısına yanıt

Muhtemelen yüksek kapasiteleri tanımıyordur

fat 32 denemişsindir herhalde.

• TiSKE kullanıcısına yanıt

Flaş bellek kapasitesi 2,4,7 GB olarak demedim. Fatih 32 olarak demedim yine olmadı. Başka çaresi varmı dır.

USB si bozuk demek ki

Ben ilk aldığımda ilk yaptığım iş teyp değiştirmek oldu

Çünki orj teyp gerçekten cok kötü sesi var.

Bütçen varsa pioneer teyp al. USB li olduktan sonra fark etmez

Teşekkür ederim son çare yeni teyp alacağım.

Pioneer teybin hangi modelini önerirsiniz. Benim bu konuda bilgim ve tecrubem yok. Teşekkür ederim

Ben alalı cok oldu

Bütçene göre hb.com veya n11 den seçebilirsin

BT olan modeller iyidir.

• merhabalar.2005 model 1.3 benzin-lpg getz sahibiyim.şöyle bi sıkıntım var.kışın sonundan beri sabahları çalıştırdığım zaman ilk vites değişimleri zor oluyor.yani bir de olsa ikinci veya üçün viteste olsa zorlanarak yapıyorum vites değişimlerini.ama bir müddet kullandıktan sonra her şey normale dönüyor.hiç zorlanmadan bütün vites değişimleri rahatça yapılıyor.sanki araba soğuk ta kalmışta motor ısındıkça viteste düzeliyor.ayrıca son bi kaç gündür aynı durum geri viteste de olmaya başladı.misal eğer binanın otoprakından geri geri çıkmam gerekiyorsa vitesi geriye attığımda debriyaja basmadan vites atıyormuşsun gibi gıjjjj diye ses çıkararak zorlanarak geçiyor.ama o da bir müddet sonra normale dönüyor.2016 dan beri araba bende.ilk defa bu tarz bi durumla karşılaştım.arabanın bakımlarını da hep zamanında yaparım.tamirci arkadaşa ( kendis hyundai arabalara bakıyor sadece) götürdüm sorunu anlattım ama götürdüğüm zaman vites geçişleri normaldi zaten arabada sorun olmadığını söylüyor.ne balatada sorun var ne de şanzıman ve şanzıman yağında. bazen daha otoparktan çıkmadan acaba debriyaja tam basmıyorum mu diye düşünüp iyice basıp tekrar deniyorum ama gene aynı sorun.sanki böyle vites kırılıpta elimde kalacak diye korkuyorum valla.sorun ne olabilirki,yardım edebilieseniz sevinirim

İyi günler Hyundai Getz orijinal teybin kafasını değiştirsem USB flaş bellek ile çalarmı. Bugün Elektronikçi arkadaşım USB girişini değiştirdi yine flaş bellek ile müzik çalmadı. USB girişi normal ancak çalmaya yarayan çip arızalı dedi. Teyp kafası değişir ise sorun çözülürmü.

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ  ██

• Valla hiç o işlere girmem orj teyp ile ugrasmam

Belli ki bütçen düşük Şu linkten seç bir teyp kullanmaya başla

https://www.hepsiburada.com/oto-teyp-c-26080?filtreler=fiyat%3A200-400&siralama=artanfiyat

Teşekkür ederim. İyi günler

• kadirsu kullanıcısına yanıt

sadece geridemi yapıyor bunu

ileri çıkarkendemi yapıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bay baykuş

Kapılar yine çalışmamaya başladı...

Şu kapı konusunda bu araba tüketiyor beni artık. Sağ arka kapı ve şoför tarafı kumandadan açılmıyor. Hadi sağ arka neyse de şoför tarafı da açılmayınca uzaktan kumandanın bir anlamı kalmıyor.

Bir ara yine bakacağım neler yapabilirim diye ama bıktırdı yani bu durum.

Bende bu sorun var sadece şoför kapisi aciliyor kumandayla oda nazlı ?? Arada bazen tüm kapılar açılıyor ayda bı kaç kez nedir sorun ??

• quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

sadece geridemi yapıyor bunu

ileri çıkarkendemi yapıyor

hepsinde yapıyor ama geri viteste daha çok zorlanıyor.ama çalıştırdıktan 5 dakka sonra normale dönüyor

• kadirsu kullanıcısına yanıt

bende otoparktan çıkarken geri geçmezdi

servise sordum bunlarda senkromeç yok geri viteste o yüzden az ileri alıp geri tak dedi

hakikaten öyle oldu geri geçmediğinde az ileri alıp geri takıyordum sorun kalmıyordu

ileri derken az kıpırdasa yeter çok gitmeye gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

bende otoparktan çıkarken geri geçmezdi

servise sordum bunlarda senkromeç yok geri viteste o yüzden az ileri alıp geri tak dedi

hakikaten öyle oldu geri geçmediğinde az ileri alıp geri takıyordum sorun kalmıyordu

ileri derken az kıpırdasa yeter çok gitmeye gerek yok

Sabah deneyeyim bakalım, inşallah öyle düzelecek bi durumdur

• levent_taka61 L kullanıcısına yanıt

Sorun kapı kilit motorunda. Sanırım orijinal ürünü takmak gerekiyor bu sorundan kurtulmak için.

Şoför tarafı hariç tüm kapıları defalarca söktüm, motordan uzanan ve kapı koluna giden çubuğun ayarını yaptım, hatta iki kapının motorunu değiştirdim yan sanayi ile fakat sorun kökten çözülmedi. Ara ara tutukluk yapıyor. Şu an 3 kapı iyi fakat şoför tarafı açılmamazlık yapıyor. Onu daha önce hiç sökmedim, bi o kalmıştı...

• 
Sayfa: önceki 16431644164516461647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.