Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (1640. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
32.937
Cevap
125
Favori
2.789.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16381639164016411642
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    konsolda kalorifer düğmelerinin ışıklarında azalma oldu. sağ taraf sönük yanıyor, sol taraf normal. Acaba nasıl çözülür
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peacifullord

Arkadaşlar selam
    konsolda kalorifer düğmelerinin ışıklarında azalma oldu. sağ taraf sönük yanıyor, sol taraf normal. Acaba nasıl çözülür
    Lambalar patlak değişmesi gerekir.
    İyi bir usta sökmesi lazım yoksa sökerken konsol tırnakları kırılırsa zor bulunabilir.
    Benim de hız göstergesi sağ lamba yanmıyor, hep de aynı lamba.
  • Değiştirmesem ne olur abi?
    Kaç para gider veya? Mauyenede falan sıkıntı çıkarır mı yanmaması?
  • Peacifullord kullanıcısına yanıt
    Muayenede sorun olmaz
    50 - 100 TL arası para alırlar.
  • EnderGelişenOsasunaAtağı kullanıcısına yanıt
    Merhaba, valeo orijinal baskı balata değişimi 1100 tl yr mal olmuştu, 6 ay falan oldu. triger orijinal set 1100 tl ile 1400 tl arasında , orijinal hyundai bandrolünün olmasina dikkat et ama. triger icin aracın klavuzunda 80 ila 100 bin der ama tecrübeye gore 120 150 bindir bu. bunlarla birlikte motor yag ve filtrelerini de değistirmen gerek biliyorsun, onda da bosh filtre setini seç.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Onlar temiz.
  • Arkadaşlar merhaba,
    Eski aracım hyundai getz e dönmek gibi bir düşüncem var,
    Temiz düzgün satılık getz var mı acaba?
    Aracını satan varsa yada bildiğiniz temiz araç varsa özelden yazın bana.
    Sevgiler, saygılar dostlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayramses

Arkadaşlar merhaba,
    Eski aracım hyundai getz e dönmek gibi bir düşüncem var,
    Temiz düzgün satılık getz var mı acaba?
    Aracını satan varsa yada bildiğiniz temiz araç varsa özelden yazın bana.
    Arkadaşlar merhaba,
    Araçlar değişsede ilk göz ağrımız getz ve getz forumundan vaz geçemiyorum,
    Araç arayışım son buldu,
    Auris 2009 144000 manuel dizel aldım,
    Allah hepimizi kazadan beladan korusun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayramses

Arkadaşlar merhaba,
    Araçlar değişsede ilk göz ağrımız getz ve getz forumundan vaz geçemiyorum,
    Araç arayışım son buldu,
    Auris 2009 144000 manuel dizel aldım,
    Allah hepimizi kazadan beladan korusun.

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun. Auris'in Getz yerine alınabilecek nadir arabalardan biri olduğunu düşünüyorum. Güle güle kazasız-belasız günlerde kullanırsınız umarım.
  • Özgür Geo kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam,
    inşallah hepimiz kazasız belasız kullanırız.
  • arkadaşlar geçen hafta 2011 1,5 crdı vgt 110 luk getz aldım ilk günler çok güzel performans sağlıyor adet kükrüyordu şimdi araç 100 km zor çıkıyor ve o ataklık olmuyor turbodan falan herhangi bir ses gelmiyor acaba kontrole nereden başlanmalı ne tür bi tamirciye götürelim
  • Muayneden geçtim. Amortisörler değişti, klima filtresi yağ su vs vs değişti falan 1000 lira gibi toplamda bir ödeme yapıldı. Kışlık lastikleri de taktım yağ gibi oldu motordan ses bile gelmiyor araba boştayken çalışmıyo gibi sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peacifullord -- 2 Aralık 2019; 22:47:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ulaş2014 kullanıcısına yanıt
    Motorun üst tarafta turbodan gelen ince hortumlar var onlar patlamış çıkmıştır ilk olarak oraya bak benimde başıma geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wolfdks kullanıcısına yanıt
    Selenoid valf patlamış değiştirdik sorun çözüldü ilginiz için teşekkür ederim

• 2007 üstü 150 bin km altı dizel veya benzin lpg temiz satan varsa dm atabilir. Temiz bir tane bulamadım.

• Merhaba,

1.5 vgt 2006 getz sahibiyim. 2 yıldır sıkıntısız kullanıyorum aracı.
    Bu sabah aöf sınavım vardı 6-7km mesafede okul aracımla oraya gittim hiçbir sorun yoktu.
    Dönüşte eve varmama 1km kala araç kendi kendine stop etti. Durup marşa bastım almadı. 30sn bekledim tekrar marşa bastım çalıştı.
    Fakat check ışığı yanmaya başladı. Araç şuan çalışıyor ama motorun sesi azaldı ve check ışığı yanıyor.
    Neden olabilir acaba?
  • Mr.Captain kullanıcısına yanıt
    Otobana çıkıp aracı 15 20 dk 3000 devir (vites büyütmeyin yani. Şehir içi dur kalk araya girebilir, otoban en mantıklısı) gibi kullanmanızı öneririm. sıkıntı büyük ihtimal egzozdadır. Kurum atar devam edersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Geo

Otobana çıkıp aracı 15 20 dk 3000 devir (vites büyütmeyin yani. Şehir içi dur kalk araya girebilir, otoban en mantıklısı) gibi kullanmanızı öneririm. sıkıntı büyük ihtimal egzozdadır. Kurum atar devam edersiniz.
    Dün akşam çıktım 15-20km yol yaptım 3000 devirin altına düşmeden motor arıza ışığı yanmaya devam ediyordu dedim heralde olmadı ama
    bugün sabah sanayiye götürmek için arabaya bindim baktım arıza ışığı yanmıyor. Teşekkürler hocam
  • 13 senedir 2005 modelini kullanıyorum,severek kullandığım bir araç 1.3 motor LPG ile mükemmel uyum sağlıyor. bu ay 99tl vergi ödedim daha ne isteyim. parçası ucuz bakımı tamiri kolay bir araç.
  • Iyi günler. 2009 model 1.5 crdi vgt start Getz sahibiyim. Radyo çalışması için kod gerekli nereden temin edebilirim.

• 
Sayfa: önceki 16381639164016411642
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.