Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (1583. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32.937
Cevap
125
Favori
2.789.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15811582158315841585
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam teyple ilgisi yoktur bence, tesadüf arıza teyibi taktırdığın zamana denk gelmiştir.
  • merhaba bu yakynlarda trafik sigortasy yaptyran var my 2004 getz gls benim aracym fiyatlary nedir tahmini sigortanyn
  • baskı balata için güvenilir ve hesaplı usta tanıyan var mı? 400 de diysn var 790 da diyen var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgut marea

cumlemızın ramazan ayı mubarek olsun

hocam ürünü araca taktırdım. Fazladan motor gerekiyormuş. Motor,sustalı anahtar ve işçilik 110 tl ödemiş oldum. toplamda 165 tl ye mal oldu.
    aldığım üründe cam kapama özelliği vardı ama araç buna uyumsuzmuş.sizde de cam kapama modu yok mu anahtarda ?

• quote:

Orijinalden alıntı: devilcry

quote:

Orijinalden alıntı: turgut marea

cumlemızın ramazan ayı mubarek olsun

hocam ürünü araca taktırdım. Fazladan motor gerekiyormuş. Motor,sustalı anahtar ve işçilik 110 tl ödemiş oldum. toplamda 165 tl ye mal oldu.
    aldığım üründe cam kapama özelliği vardı ama araç buna uyumsuzmuş.sizde de cam kapama modu yok mu anahtarda ?

cam kapama modülü benım aracta yok . cam mödülü taktırmayı dusunuyorum gerci . arastırdıgım kadarıyla zararlı dıyorlar bende takmadım .
  • 9008 9 kullanıcısına yanıt
    Dizel mi aracın? Kullanacağın parçanın orijinal olmasına göre değişir fiyatlar. Valeo tercih edersen iyi olur. Geçen aylarda değiştirdim ben 300 set, 30 yağ, 30 çatal, 200 işçilik verdim. Klima gazını vs yenilettim. 600 e mal oldu. (Ankara'dayım).
  • Nuvanda86 kullanıcısına yanıt
    1.3 benzinli aracım. 790 diyen 275 parça, 120 yağ, 2, volan torna, 300 işçilik dedi, yer istanbul. şimdilik kaçırdığını hissetmiyorum 1. viteste araba gaz vermeden kaçırmadan gidiyor ama ustalara kalsan herşeyi değiştirecekler.
  • 9008 9 kullanıcısına yanıt
    Benzinli için parça biraz daha uygun olabilir. İşlem aynı hemen hemen. Bende de kaçırma yoktu ancak km olarak zamanı geldiği için değiştirdim. Güvenilir bir usta bulun derim. Yardımcı olacak arkadaşlar vardır forumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9008

baskı balata için güvenilir ve hesaplı usta tanıyan var mı? 400 de diysn var 790 da diyen var

Hocam Sancaktepe ye yakınsan benim ustaya gösterebiliriz.
    Ustalara kalsa herşeyi değiştirir demişsin,
    Benim ustada hiçbirşeyi değiştirmiyor, sorun yok deyip duruyor,
    Bu kadar kusursuz sorun yok demesine tırsıyorum bende
    Yakınsan tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayramses -- 13 Haziran 2016; 13:52:43 >

• bayramses kullanıcısına yanıt
    Kısmete bak Sancaktepe deyim ortadağ adresi tarif ederseniz Bi uğrayın teşekkürler.

• Araç rolantideyken devirde hafif oynama olduğunu hizsediyorum. Ama devir saatinde bi hareket yok. Enjektörlere baktirmaktan başka bir önerisi olan??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar 1.4 doch var bendede arac 120 binde bir sorum olucakti. ilk 10w40 yag koymustu usta herhangi bir eksilme problemi olmadi fakat cok ses yapiyor diye sonraki bakimda 5w30 yag koydurdum. 3 bin km gittikten sonra yagda eksilme var. servise sordugumda 2.5 lt ye kadar yag eksiltmesinin normal oldugunu soylediler. yag koyuldugunda cubukta ful seviyesinin ustunde idi. simdi ise ful seviyesinin 1 cm civari altinda gösteriyor. bu konu ile ilgili yardimci olurmusunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: toprakhan

merhaba bu yakynlarda trafik sigortasy yaptyran var my 2004 getz gls benim aracym fiyatlary nedir tahmini sigortanyn

3 ay önce aynı araca yaptırdım, 575 TL'e zor buldum
  • Merhaba, yol bilgisayarım bir kaç haftadır error vermeye başladı. Önce depo bitik görünüyor sonra yavaş yavaş kalkıyordu çubuğu, bugün depoyu fulledim aldığım yerde kaldı çubuk. 90 km menzil gösteriyor. Benzer sorun yaşayan oldu mu acaba ? Servis dışında bu problemi çözecek elektrikçi vs var mıdır?

Edit: Acaba şamandıra mı sorun var ki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuvanda86 -- 14 Haziran 2016; 13:49:29 >
  • toprakhan T kullanıcısına yanıt
    15 gün önce yaptırdım. 2006 getz dizel. axa sigorta 490 tl
  • dun elime ptt'den ceza tebligi geldi.. actim baktim hgs kacak gecis diyor. plakaya yazılmıs. aracı aldıgımda plakası farklıydı. ve o plakaya hgs almistim. plaka degisimi yaptigimda ptt'ye gidip dilekce verdim. ama isleme konmamıs. 46 tl ceza.. verdigim dilekcenin bir ornegini almadigim icin elimde delil de yok mahkemeye gidemiyorum. pasa pasa oduyorum.. buna karsilik soyleyin bana ptt'nin bir aracina 46 tl lik bir hasar mi versem? camına tas mi atsam lastigini mi patlatsam?
  • onurmaurer kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,
    Böyle birşey hiç başıma gelmedi çözümünü bilemiyorum, bir fikri olan varsa yazsın lütfen,
    Ama şunu söylemek isterim ki, ne haksız cezalar ne haksız paralar ödüyoruz,
    Herşeye vergi herşeye zam, adamlar sigortaya 100 de 300 zam koyuyorlar gıkımızı çıkaramıyoruz,
    46 tl ödediklerimizin yanında önemli bir mebla değil,
    İnşallah çözersiniz ama çözemezseniz bizden alınan haksız bir dünya paranın yanında,
    46tl için kendinizi üzmek size zarar.
    Geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayramses

Geçmiş olsun.

tesekkurler.. bu gibi islemler ozele gececek iste.. devlet memuru olunca ipledigi yok..
  • onurmaurer kullanıcısına yanıt
    Özele geçince de 46 TL olur 460 TL. Merak etmeyin özel olarak ilgilenirler....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özgür Geo -- 15 Haziran 2016; 18:17:03 >
  • Özgür Geo kullanıcısına yanıt
    Özel olursa kontrol mekanizması olarak devlet çalışır. Şimdi şikayet edecek kimse yok. Örnek Çinden gelen rakipsiz kargolar Türkiyeye giriş yaptıktan sonra kayboluyor. Pttyi arayıp söylüyorum biz elemanlarımızı sorumlu tutmayız diyor. Bu resmen çalmasına izin vermek. Özel kargo şirketleri bu açıklamayı yapabilir mi? Yaptığı an devlete şikayet edersin.

• 
Sayfa: önceki 15811582158315841585
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.