Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (1157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
32.937
Cevap
125
Favori
2.789.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11551156115711581159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bugün arabayı yıkarken fark ettim. içeriyi genelde ıslak mendil ile silerdim, torpidonun ve ön göğüsün boyalarının yavaş yavaş çıktığını gördüm herhalde ıslak mendil boyayı çıkarıyor onun için bundan sonra araç içini silerken ıslak bezden başka bir şey kullanmamaya karar verdim hepinizin dikkatine...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Niyet 0070

Markayı kötülemek olarak algılamayın. Taktırdığınız cihaza ve ustaya dikkat edin.

Bizim araca ilk aldığımızda 100tl civarlarında bir alarm taktırmıştık. Markasını hatırlamıyorum.

Adam bagaj kapısını alarma bağlamamış. Alarm kuruluyken anahtarla bagajı açsanız, arabayı götürürsünüz.
    1 yıl sonra garanti bitince beyni arızalandı.

Bu sefer Desi taktırdık. O da 140 civarlarındaydı. Bagaj kapısını da bağladı.

Bir kerede halletmek varken işi, maddi manevi zarara uğradık.

Bence kasko yaptır kafan rahat olsun.2005 model 1.3 e kasko yaptırdım 850tl.kaskom bozulmazsa seneye 650tl vereceğim.
  • slm arkadaşlar.aracımın motor kısmından zincir sesi geliyor çıt çıt diye baya bir zamandır.çekişinde veya herhangi bir aksamında problem yok bu neden kaynaklanır.olasılıkları paylaşabilirmisiniz,68000 de henüz
  • quote:

Orijinalden alıntı: neşter61

quote:

Markayı kötülemek olarak algılamayın. Taktırdığınız cihaza ve ustaya dikkat edin.

Bizim araca ilk aldığımızda 100tl civarlarında bir alarm taktırmıştık. Markasını hatırlamıyorum.

Adam bagaj kapısını alarma bağlamamış. Alarm kuruluyken anahtarla bagajı açsanız, arabayı götürürsünüz.
    1 yıl sonra garanti bitince beyni arızalandı.

Bu sefer Desi taktırdık. O da 140 civarlarındaydı. Bagaj kapısını da bağladı.

Bir kerede halletmek varken işi, maddi manevi zarara uğradık.

Bence kasko yaptır kafan rahat olsun.2005 model 1.3 e kasko yaptırdım 850tl.kaskom bozulmazsa seneye 650tl vereceğim.

Kasko var zaten hocam

Bizimki, eşeği sağlam kazığa bağlama çabası.

• arkadaşlar bugün akşam arabamın aküsü iflas etti araç çalışmıyor mecburen yeni akü almak lazım ne marka tavsiye edersiniz, 2008 getz crdi.
  • Hepsi aşağı yukarı aynı diye yorumlar okumuştum.

Benzinlilerinki 55 amper dizelinkini bilmiyorum ama aynıdır heralde.

55 amper fazla bulunmuyor diye 60 amper de takılıyor.
  • bu arada aracımı dün chipledim arkadaşlar önceki ve sonraki değerler arasında dağlar kadar fark var şu an megachips sahibi mehmet beye buradan teşekkür ediyorum..

orjinali
    http://img171.imageshack.us/img171/4003/5q676.jpg

chip sonrası
    http://img7.imageshack.us/img7/6559/5q68q.jpg

• quote:

Hepsi aşağı yukarı aynı diye yorumlar okumuştum.

üzerindeki 68 amper akü orjinali, yine o amperde almak lazım marka olarak ben hangisini tercih edeyim onu merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: assgti

quote:

üzerindeki 68 amper akü orjinali, yine o amperde almak lazım marka olarak ben hangisini tercih edeyim onu merak ediyorum.

Amperi yanlış hatırlıyorum o zaman. Yanlış bilgilendirme için özür dilerim.

Marka konusunda da yardımcı olamayacağım, okuduğum yorumların kanısını aktarmaktan başka.

• quote:

quote:

quote:

Amperi yanlış hatırlıyorum o zaman. Yanlış bilgilendirme için özür dilerim.

Marka konusunda da yardımcı olamayacağım, okuduğum yorumların kanısını aktarmaktan başka.

önemli değil estağfurullah ne özrü, tşk yinede.

• quote:

bu arada aracımı dün chipledim arkadaşlar önceki ve sonraki değerler arasında dağlar kadar fark var şu an megachips sahibi mehmet beye buradan teşekkür ediyorum..

orjinali

chip sonrası

çip olayını kaça yaptırdınız?.ve araçta çekişte fark nasıl oldu?.değermi çip yapmaya.zararı varmı acaba çip olayının?

• quote:

Orijinalden alıntı: JETDEVRİYE

çip olayını kaça yaptırdınız?.ve araçta çekişte fark nasıl oldu?.değermi çip yapmaya.zararı varmı acaba çip olayının?

650 tl ye yaptırdım hiçbir zararı yok tam tersine yakıtta ta düşüş oldu ama normal kullanışta tabi, performansı şaşırtıcı derece de arttı denemek için dönüşü otoban üzerinden geldim kısa mesafelerde 180 km ye cok rahat tırmanıyor zorlanmadan geriside varda izmite kadar malum otobanda çok yoğun aralarda fırsat buldukça denedim bariz fark var.
  • Arkadaşlar 2006 1.4 benzinli getz sahibiyim aracımı ilk çalıştırdığımda rolantide alt devirlerde sanki metaller birbirine çarpıyormuş gibi bir ses geliyor.Motor ısınınca geçiyor.Geçen 4444 benzin katkısı kullandım geçti fakat 1 ay sonra tekrar başladı.Kışın servise götürdüğümde soğuk havada bu normaldir diye konuştular .BÖYLE BİR SES DUYAN ARKADAŞ VAR MI?
  • quote:

arkadaşlar bugün akşam arabamın aküsü iflas etti araç çalışmıyor mecburen yeni akü almak lazım ne marka tavsiye edersiniz, 2008 getz crdi.

100tl ye geçen ay 60 amper inci akü almıştım memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neşter61

100tl ye geçen ay 60 amper inci akü almıştım memnunum.

teşekkürler bende inci akü düşünüyorum aslında da yinede bir fikir alayım arkadaşlardan.
  • arkadaşlar selamlar hyundai getz almayı düşünüyoruz 2008 model 152 bin de crdi vgt motor.Araç temiz gibi ekspertize sokacağız tabi orada anlaşılır umuyorum.18 500 pazarlıkla bi fiyat düşünüyoruz.Fiyat makul mu sizce ve bu getzlerde şasi numarası nerede.
    Araç ailemizin ilk aracı olacak olursa sizce yeni başlayan için uygun bir araç mı ayrıca araç da dikkat etmemiz gereken özellikler var mı söyleyebileceğiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kararver

slm arkadaşlar.aracımın motor kısmından zincir sesi geliyor çıt çıt diye baya bir zamandır.çekişinde veya herhangi bir aksamında problem yok bu neden kaynaklanır.olasılıkları paylaşabilirmisiniz,68000 de henüz

ilk çalıştırdıktan hemen sonra gelip kesiliyor mu yoksa sürekli mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda4

arkadaşlar selamlar hyundai getz almayı düşünüyoruz 2008 model 152 bin de crdi vgt motor.Araç temiz gibi ekspertize sokacağız tabi orada anlaşılır umuyorum.18 500 pazarlıkla bi fiyat düşünüyoruz.Fiyat makul mu sizce ve bu getzlerde şasi numarası nerede.
    Araç ailemizin ilk aracı olacak olursa sizce yeni başlayan için uygun bir araç mı ayrıca araç da dikkat etmemiz gereken özellikler var mı söyleyebileceğiniz.

bagaj yeterli olacaksa genelde sorunsuz araçtır. sondan geriye doğru okuyabildiğiniz kadar forumumuzu okursanız bir çok konuda fikriniz olacaktır.

abs var mı ? ben aldığım sırada + 1000 tl idi
    2. hava yastığı var mı ? ben aldığımda bir iki başka şeyle beraber yine + 1000 tl civarı bir fiyat farkı vardı.

tabi ekspertizde motor ve kaporta durumunu zaten görürsünüz.

fiyat konusunda daha çok fikir sahibi olan ya da son zamanlarda almış olan arkadaşlar daha iyi fikir verecektir.

benim araç 0 dan beri bende satmaya kalksam da daha aşağı vermek istemem.

• quote:

bu arada aracımı dün chipledim arkadaşlar önceki ve sonraki değerler arasında dağlar kadar fark var şu an megachips sahibi mehmet beye buradan teşekkür ediyorum..

orjinali

chip sonrası

gücü artırmış, anladığım kadarıyla, ancak yakıttta durum nedir.

• Abs yok sürücü hava yastığı var sadece.Araç temiz gibi içi dışı ama yarın göreceğiz bakalım
  • 
Sayfa: önceki 11551156115711581159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.