Şimdi Ara

HYUNDAI ELANTRA ANA KONU (350. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.071
Cevap
68
Favori
811.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba. ben de 2011 2012 benzin otomatik elantra almak istiyorum. elantra kullanicilari olarak fiyat olarak kaça kadar cikmaliyim en az prime prime plus dolulugunda olsun istiyorum

• ereglili42 E kullanıcısına yanıt
    Henğz satmadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nedir arac hocam modeli falan. kaca dusunuyorsunuz ozelden yazabilirsiniz bana

• ereglili42 E kullanıcısına yanıt
    Detaylar burada:
    Elantra

Almayı düşünürseniz özelden yazın veya arayın, fiyatı görüşelim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaslar merhaba. Benim sorum 2016 2019 model arasinda uretilen 1.6 dcvvt manuel kullanicilarina. Aracimda hareket halinde vitesteyken gazdan cektikten sonra birkac saniye sonra gaz verince hafif silkeleme yapmakta dusuk viteslerde ve devirlerde daha cok hissedilmekte bu problemi yasayan varmi aranizda. Daha once servise gittim normal dendi ama ben pek normal oldugunu dusunmuyorum simdiden yardimlariniz icin tesekkurler

• poseid0n P kullanıcısına yanıt
    2017 benimki.
    Gaz taktırmadım.
    Öyle bir sıkıntı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: poseid0n

arkadaslar merhaba. Benim sorum 2016 2019 model arasinda uretilen 1.6 dcvvt manuel kullanicilarina. Aracimda hareket halinde vitesteyken gazdan cektikten sonra birkac saniye sonra gaz verince hafif silkeleme yapmakta dusuk viteslerde ve devirlerde daha cok hissedilmekte bu problemi yasayan varmi aranizda. Daha once servise gittim normal dendi ama ben pek normal oldugunu dusunmuyorum simdiden yardimlariniz icin tesekkurler
    Merhaba, motor soğukken biraz gaza basmak gerektiğinde benzer bir durum oluyor ama ısındıktan sonra sıkıntı gözlemlemedim... 2018 benzinli araç

• deniz_86 kullanıcısına yanıt
    Merhaba konu eski ama cevap yazayım dedim çünkü benimde kafama takıldı. Bende 2015 elit dizel otomatik yeni aldım, şuan şehir içi çok sakin kullanarak 7.5 zor düşürdüm.
    Bir önceki aracım fluance idi o da dizel otomatik onda yakıt agrasif kullanmama rağmen 6.7 geçmezdi, elantra yakıt konusunda beni biraz tırstırdı :) fakat konfor için değer bence. Tabi ki elantranın 1.6 ve yüksek beygiri olması yakıt farkını açıklıyor.
  • merhana arkadaşlar,
    Su an yeni elantranın sıfır style manuel modeline 108 bin fiyat çektiler.

sizce bu fiyata alınır mı ?

1 sene sonra satsam zarar eder miyim ?
  • Selam millet. Ben de geçen ay 2019 Elantra alarak aranıza katıldım. Araçtan genel anlamda memnunum. LPG düşünmüyorum. Şu an için şehir içi 9-10 şehir dışı 4,5-5 litre civarında yakıyor. Rodaj bitene kadar aracı devirli kullanmaya devam edeceğim. Normal kullanımda yakıt kaça düşecek bakalım

• mstfmrv M kullanıcısına yanıt
    Geçen ay 100’e aldım. Değer kaybetmez

• quote:

Orijinalden alıntı: kakakaladze

Teşekkürler, Bir ayda 8-10 artmış demek.
    Bir tık daha fiyat zorlayacağım olursa alacağım gibi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: kakakaladze

Hocam siz hangi bayiden almıştınız, bir de ordan fiyat almak isterim.
  • mstfmrv M kullanıcısına yanıt
    Bursa Şentürkler

• Merhaba arkadaşlar i30 aracının 3 gün önce serviste eps kaplini değişti. servisten aldığımdan beri direksiyon tarafından ağır yapıştırıcı kokusu geliyor. Bali gibi yağ gibi birşey. Araç beklediği zaman kapıyı ilk açtığımda insanın suratına çarpıyor koku. Başım ağrıyor kokudan binince araca. Serviste trimleri sökerken kırıp yapıştırmış olabilirler mi? Müşteri bekleme salonundan sigara içmeye çıkarken servis personeli '' gevremiş ondan kırılmıştır vs'' diye konuşuyorlardı.Böyle bir durum varsa nasıl ispat edilir.

• Merhaba arkadaşlar,
    Nasipse yarın yeni elantrayi sıfır 106 bine alacağım.
    Nelere dikkat etmeliyim ?

• 2017 modeldeki kronik radyo cızırdama sorunu nasıl giderilir? Servis son bakımda bisey yok dedi ama onlarca farklı araba kullandım böyle leş gibi cızırtı yapan radyo görmedim.

• 2018 1.6 dizel otomatik elantra aldım. 18 bni km'de. Araçtan çok memnunum. Bir haftadır kullanıyorum ancak bugün motoru kapattığımda fark ettim. Ekranda 100 km'de 11.5 lt yakıt gösteriyor. Dizel için değer çok fazla. Sorun mu var acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turrkka -- 27 Kasım 2019; 22:55:32 >
  • false6 kullanıcısına yanıt
    Radyo cızırdama bende yok kronik olduğunu ve radyo problemini ilk sizden duydum.
  • 
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.