Şimdi Ara

HYUNDAİ ACCENT BLUE (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
8
Favori
84.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bir taksici olarak sağlamlık anlamında bu aracı önerirmisiniz? Şu anda accent era 1.5 dizel kullanıyorum,araç altı yıldır bende problemsiz bi araç olarak sıkıntı yaşatmadı. Blue larda böylemidir acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni kasa harici bir önceki 4 otomatik vitesli 1.6 crdi için tahmini normal kullanımda masrafsız kac km devirir bu araçlar ? Yani bakımları düzenli sakin kullanımda 200bin i rahat gorurler mi ?
  • Merhaba dostlar. tanıdığımdan almak istediğim bir araç. daha dogrusu anlasmalar yapıldı kredi vs kaldı allahın izniyle alacagız. 2013 blue mode plus 120.000 km de 45 bin TL. fiyat ne derece iyi ne derece kötüdür. yorumlarsanız sevinirim. bundan önceki aracım megane 1- eski bir araçtan yeni model bir arabaya geçicem benim için lüks geliyor tabi doğal olarak. öneri veya tavsiye alabilirim. şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adler1

Merhaba dostlar. tanıdığımdan almak istediğim bir araç. daha dogrusu anlasmalar yapıldı kredi vs kaldı allahın izniyle alacagız. 2013 blue mode plus 120.000 km de 45 bin TL. fiyat ne derece iyi ne derece kötüdür. yorumlarsanız sevinirim. bundan önceki aracım megane 1- eski bir araçtan yeni model bir arabaya geçicem benim için lüks geliyor tabi doğal olarak. öneri veya tavsiye alabilirim. şimdiden teşekkürler.

bu arada 1.6 otomatik vites
  • quote:

quote:

Merhaba dostlar. tanıdığımdan almak istediğim bir araç. daha dogrusu anlasmalar yapıldı kredi vs kaldı allahın izniyle alacagız. 2013 blue mode plus 120.000 km de 45 bin TL. fiyat ne derece iyi ne derece kötüdür. yorumlarsanız sevinirim. bundan önceki aracım megane 1- eski bir araçtan yeni model bir arabaya geçicem benim için lüks geliyor tabi doğal olarak. öneri veya tavsiye alabilirim. şimdiden teşekkürler.

Dizel ise fiyat bence normal...
  • quote:

Orijinalden alıntı: memleket44

quote:

quote:

Dizel ise fiyat bence normal...

evet dizel teşkkur ederim.

• Merhaba,
    Cam silecekleri takım olarakmı satılıyor, sadece lastikleri satılıyormu?
  • Arkadaslar 2015 model 18 bin km degisensiz mode plus dct 7 ileri otomatik 1.6 dizel bir araç sizce ederim nedir bu aracin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

Arkadaslar 2015 model 18 bin km degisensiz mode plus dct 7 ileri otomatik 1.6 dizel bir araç sizce ederim nedir bu aracin ?

52-53bin tl hatasızlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar accent blue yu lpg ile kullanan var mı? Nasıl işliyor sistem sıkıntısız mı?
  • Morenno M kullanıcısına yanıt
    aynı segment diye düşünüyorum era biraz daha tok bi araç bu biraz daha hassas gibi ama kullanıcıya baglı soun çıkrır iyi bi kullanıcıda ömründe sorun çıkarmaz
  • Matraks44 M kullanıcısına yanıt
    brc sıfır sıkıntı 600bin km bir kere lpg bakımı tcari araç
  • ACİLL EMEKLİ MEMURDAN SATLIK

İlan No: 464560842

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-acill-emekli-memurdan-satlik-464560842/detay

Bu araç nasıldır sizce alınır mı?

• Arkadaslar 1.4 d-cvvt ile cvvt arasinda ne gibi farklar var

• kronikyorgun kullanıcısına yanıt
    Araç 2014 model Accent Blue 1.6 crdi Tam Otm.
    Araç 65 bin Km ve garantisi devam ediyor. Değişen parçası yok ama sağ ön çamurluk boyanmış ve geçtiğimiz ay tampon ile far onarımını kaskından yaptırdım. Kaydı mevcut. Araç Kocaeli de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matraks44

Arkadaslar 2012 blue kullaniyorum aracim 450000 de lpg benzin aracla ilgili tum deneyimlerimi ve sorularinizi yanitlayabilirim arac ticari taksidir her gun ortalama 400 km yapiyorum

Hocam çekişi nasıl arabanın birde 2018 güncel lpg ne kadar yakar bilgilendirirseniz sevinirim kolay gelsin..
  • Konuyu hoplatayım... Hoooooopppp

Geçen ay 2013 1,4 Otomatik benzinli aracımı alarak bende kullanmaya başladım.

Aracım 4 ileri şanzuman, Zavoli Lpg'li 30.000 km'de

aracımda hankook lastikler vardı, birinde balon olduğunu görünce gidip BARUM marka 175 / 55 / 16 ebatlar ile yeniledim. tanesi 350 TL 2019 10. haftası, etiketine göre yakıt puanı C, yağmur da B olarak sınıflandırılmış. 2019 modelleri Continental ile aynı modelmiş ve üretim yeri Almanya... bakalım inşallah memnun kalırım.

Yarın aracımı 30.000 Km bakımına da götürüyorum Hyundai servisine

gördüğüm gariplikler; otomatik vites aracım,
    araç P dışında boşta iken çalışıyor,
    frene basmadan da çalışıyor, küçük oğlum çalıştırınca şok oldum birden...

yakıt tüketimi güncel 40 kuruş civarında servis sonrası lpg ayarına gidip bu rakamı 30 kuruş seviyesine indirmeyi bekliyorum...

• volkan_efe kullanıcısına yanıt
    175 değildir o 195 tir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: u.vurucu

175 değildir o 195 tir
    aynen öyle 195

ben hatalı yazmışım...
  • freestylee F kullanıcısına yanıt
    2020 7 ci ay 3.39 lpg fiyatı 32 krş yakıyor şehir içi

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.