Şimdi Ara

HYUNDAİ ACCENT BLUE (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
8
Favori
84.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: abdullah3471

Dct otomatik şanzıman 7 ileri 136 bg onlarda var dizel olanlarinda2105 modelleri nde @memleket44

Teşekkür ederim kardeşim...
  • Arkadaşlar aracım Hyundai Accent Blue 1.6 2015
    Bugün seyir halindeyken aracım kendi kendine stop etti. Aracı tekrar çalıştırmak için sağa çekerken de kendi kendine tekrar çalıştı. Araç daha yeni. Benden kaynaklanan bir problemden mi bu olay gerçekleşti yada aracımda az miktar benzin seviyesinden mi bilemedim. (8 KM'lik yakıtım vardı). Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakbesik -- 8 Aralık 2015; 3:17:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakbesik

Arkadaşlar aracım Hyundai Accent Blue 1.6 2015
    Bugün seyir halindeyken aracım kendi kendine stop etti. Aracı tekrar çalıştırmak için sağa çekerken de kendi kendine tekrar çalıştı. Araç daha yeni. Benden kaynaklanan bir problemden mi bu olay gerçekleşti yada aracımda az miktar benzin seviyesinden mi bilemedim. (8 KM'lik yakıtım vardı). Yardımcı olursanız sevinirim.

Benzin göstergesine hiç bakmadınız mı? Benzin bittiyse stop etmesi ondandır..
  • 45000 km de beyaz crdi mode plus navigasyonlu 2014 modeli ile aranıza katıldım.daha önce 2009 eram vardı.araştırmalarıma göre en iyi f/p olduğuna kanaat getirdim.inşallah kazasız belasız bineriz.hasar kaza boya yok,expertize soktum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu forum ceset olmuş.o kadar blue kullanıcısı var ve yazmıyor.bilgi paylaştıkça güzeldir arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende perşembe günü sıfır km crdi dct mode plus veriyonu ile aranıza katıldım ( şirket aracı )

Aracı istanbuldan izmire getirdim şuan 1000 km de izlenimlerim şu şekilde

Performans gerçekten çok ama çok iyi 136 bg iliklerinize kadar hissetiriyor.

en çok merak edilen konu dct şanzuzamn sakin kullanımda geçişleri hissetmek neredeyse imkansız ( yan koltuğa oturan herkesin çok hoşuna gitti )

Artılar ve eksileri yazacağım arkadaşlar bundan önceki aracım full 301 di birazda ona kıyasla

+ performans başarılı
    +şanzuman başaralı
    +yalıtımı güzel
    +geniş iç hacim
    +konforlu
    +aynalar büyük ve güzel
    +digital ekranı vites göstergesi güzel

eksikleri

-depo düşük 130 tl ye fulleniyor
    -iç plastik malzemesi çok sert her an kırılacakmış gibi
    -hoparlörler 10 üzerinden 5 alır daha iyi olabilirdi en azından bi polodaki gibi (301 e göre çok ama çok güzel )
    -usb ye iphone takıyorum desteklemiyor şarj da etmiyor voltaj bir gidip bir geliyor anlamadım ( müziği bluethottan dinliyorum ) ama çalan parçayı göstermiyor
    -double ekran var dvd den birşey açmak isterseniz araç hareket halindeyken duruyor ( servisine mesaj attım genel ayarlar şifresini istedim bu özelliğini kapatmak için vermediler ve garanti dışı kalacağını söylediler )
    -park sensörü yok arkası yüksek olduğu için büyük ihtiyac (301 de vardı )
    -hız sabitleyicisi yok (301 de vardı )
    -Direksiyon daha yumusak olabilirdi

67 bin tl verir miyim sıfırı için vermem o paraya 2. el daha dolu bir hb araç alabilirim ceed gibi i30 gibi

• muratalagoz kullanıcısına yanıt
    Prime modelinde park sensörü var...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2015 Aralık kampanyası ile aldığım mode plus benzinli modele serviste toplam 400 liraya park sensörü ve kamera taktırdım. Bu şekilde park etme veya geri çıkma çok kolaylaşıyor. Klimanın cam konumunda buğu önlemek için otomatik çalışması can sıkıcıydı. Kapattım. Geri viteste müzik sesini kesiyordu, onu da ayarladım. Araba hareket halindeyken video oynatabiliyor. Tek sorun her formatın çalışmaması. Mesela avi oynatıyor yazar, ama her çözünürlüğü değil. Çok uğraşmak lazım video için. Navigasyonda İgo haritaları var. Bir veya iki yıl ücretsiz güncelleme var. Güncelledim, sıkıntısız. Büyükşehirde çok işe yarıyor.İGO ile anlaşmaları güzel. Ancak navigasyonun windows embedded 5.0 sürümünü (6.0 yıllardır var) kullanan bir cihaz olması çok saçma. Sorusu olan olursa cevaplarım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu aracın dizel otomatiği 8-9 litre yakıyor diyorlar doğru mu.dizel otomatik arıyorum bu araç baya uygun fiyatları.diğerleri şehir içi 5- 6 lt yakarken bu 9 yakıyorsa hiç bakmayalım.tam kesin bilgiyede ulaşamadım forumda
  • efe80 E kullanıcısına yanıt
    Ben dizelini kullandım 3,8 litre mazot yaktıgına bire bir şahit oldum fakat otomatik kullanmadım
    https://www.facebook.com/groups/Aaccentbluefunclub/
    sayfamızda kullanıcı arkadaşlar mevcut bekleriz
  • u.vurucu kullanıcısına yanıt
    manuellerin o civarda yaktığını biliyorum da otomatik çok yakıyor deniyor.neyse yaza kadar arastıracağım.tesekkürler
  • ocliontech16 O kullanıcısına yanıt
    Hizlandigini camlar kapali ise anlamiyorsun 180 gecince aracin bakimli ise cok farkedecegini zannetmiyorum ben frenkerine guvenmedigim ici 180 ni gecmiyorum

• ws_wors kullanıcısına yanıt
    Genelde yagisli havalarda yapiyor nemden dolayi herhangi bi sorun yasatmadi 2 yildir kullaniyorum defalarca yapmistir hicte sormadim neden yapar diye

• Arkadaslar 2012 blue kullaniyorum aracim 450000 de lpg benzin aracla ilgili tum deneyimlerimi ve sorularinizi yanitlayabilirim arac ticari taksidir her gun ortalama 400 km yapiyorum

• Merhaba arkadaşlar. Uzun araştırmalar sonucu Accent Blue almaya karar verdim. Allah izin verirse ilk arabam olacak. Bütçeme bakarak en iyisini almak istiyorum. Disel ve 30-35.000 arasında olduğu için ilk tercih sebebim.2012 model ve civarı için konuşuyorum. Dizaynı içi dışı hoşuma gidiyor. Biz, Mode, Mode Plus ve Prime paketleri var. En çok da Biz paketi var satışta. Aralarında ne fark var, hangisi iyidir, hangisi değildir? Bana bu konuda yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

Saygılar ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanaryam_ab

Merhaba arkadaşlar. Uzun araştırmalar sonucu Accent Blue almaya karar verdim. Allah izin verirse ilk arabam olacak. Bütçeme bakarak en iyisini almak istiyorum. Disel ve 30-35.000 arasında olduğu için ilk tercih sebebim.2012 model ve civarı için konuşuyorum. Dizaynı içi dışı hoşuma gidiyor. Biz, Mode, Mode Plus ve Prime paketleri var. En çok da Biz paketi var satışta. Aralarında ne fark var, hangisi iyidir, hangisi değildir? Bana bu konuda yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

Saygılar ...

En boş paketi BIZ modelidir. En donanımlısı PRIME dir.
    Hyunda inin sayfasındaki broşürden bakabilirsin...
  • Arkadaşlar Lütfen yardım edin. Bende doblo var ve aracımı değiştirmeyi düşüyorum. Hyundai accent blue otomatik viteste karar kıldım. Araştırmalarıma göre dizelleri benzin+lpg ye göre daha çok yakıyormuş onun için lpg li düşünüyorum. Bu aracın lpg yle uyumu nasıl acaba ve şanzimanı sorun çıkartır mı? Büçtemi en fazla 42000 tl ye çıkarabilirm. Bu paraya hangi modelini alayım tavsiyeleriniz nelerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: filexxx

Arkadaşlar Lütfen yardım edin. Bende doblo var ve aracımı değiştirmeyi düşüyorum. Hyundai accent blue otomatik viteste karar kıldım. Araştırmalarıma göre dizelleri benzin+lpg ye göre daha çok yakıyormuş onun için lpg li düşünüyorum. Bu aracın lpg yle uyumu nasıl acaba ve şanzimanı sorun çıkartır mı? Büçtemi en fazla 42000 tl ye çıkarabilirm. Bu paraya hangi modelini alayım tavsiyeleriniz nelerdir.

1.6 Dizel...
  • İlk önce herkese iyi forumlar. hyundai accent blue 1.4 cvvt motor araç almayı düşünüyoruz aklımda bir kaç soru kaldı burada çözüm bulama çalışacağım yardımcı olursanız sevinirim.

aracı araştırdığım zaman normal yakıtlı görüyorum bundan önce ki aracım accent admire idi ve yakıtı çok çok düşüktü ben onu sağlamak için - sağlayamasam da yaklaşmak için- lpg takmayı düşünüyorum sizce bu nasıl olur? bir diğer sorum ise arabaya baktığım zaman cvvt ve d-cvvt motor görmekteyim aralarında pek bir fark yok ama hangisi tutulur acaba bunların ? cvvt motor 2015 yılından beri üretilmiyor bunun bir nedeni var mıdır acaba bilen varsa çok makbule geçer aklıma takılan soru olursa tekrar buradan yazarım yardımcı olan olmayan herkese teşekkür ederim iyi forumlar dilerim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayercan

İlk önce herkese iyi forumlar. hyundai accent blue 1.4 cvvt motor araç almayı düşünüyoruz aklımda bir kaç soru kaldı burada çözüm bulama çalışacağım yardımcı olursanız sevinirim.

aracı araştırdığım zaman normal yakıtlı görüyorum bundan önce ki aracım accent admire idi ve yakıtı çok çok düşüktü ben onu sağlamak için - sağlayamasam da yaklaşmak için- lpg takmayı düşünüyorum sizce bu nasıl olur? bir diğer sorum ise arabaya baktığım zaman cvvt ve d-cvvt motor görmekteyim aralarında pek bir fark yok ama hangisi tutulur acaba bunların ? cvvt motor 2015 yılından beri üretilmiyor bunun bir nedeni var mıdır acaba bilen varsa çok makbule geçer aklıma takılan soru olursa tekrar buradan yazarım yardımcı olan olmayan herkese teşekkür ederim iyi forumlar dilerim :)

CCVT= 4 vitesli otm. şanzuman
    D-CVVT= 6 vitesli otm. şanzuman

Yakıt olarak D-CVVT= 6 vitesli otm. şanzuman olanları yakıt olarak daha ekonomik...

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.