Şimdi Ara

Hyundai accent 98 model göğüslük

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Komple göğüslük lazım Hyundai accent nasıl bulabilirim ve fiyat ne kadar acaba bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

• Bende de bu modelden vardı hocam bunlar kronik hepsi kırık. Kaplama yaptırabilirsin ucuz yollu ya da hyundai forumlarında kendi yapan arkadaşlar vardı bu tarz işlerden anlıyorsan yapabilirsin deri kaplıyordu görüşü. Komple göğüs de 900 1000 lira arası birşeydi yanlış hatırlamıyorsam
  • Sordum kaplama olamayacak kadar kırıkmış bende 2 hafta oldu alalı değiştireyim diyom ama 800 tl ise değiştirmem çok gelir
  • Yani aracı alalı 2 hafta oldu göğüslük komple kırıkmış bende birşey olmaz dedim ama devamlı binceğim için yaptırmakta istiyorum

• Ben idareten şu yapışkan telefon tutuculardan almıştım kırık olan yere koymuştum. Kırık tam olarak nerede?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dobermann -- 14 Ocak 2017; 23:0:41 >
  • Güzelmiş bende deneyim gerçi kaplamacıya gittim abi dağılır dedi yapıştaracak yer yok dedi ama olsun dediğinden bende alıp yapayım teşekkür ederim
  • nasıl dağıtmışlar o göğüsü
    http://www.parcapiyasasi.com/urundetay/16065-hyundai-accent-95-00-torpido-on-gogus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhanc64 -- 15 Ocak 2017; 0:59:38 >
  • bence 0 alma zaten

sağlam çıkma bulmaya çalış daha ucuza
  • BOLDVIPER kullanıcısına yanıt
    Arıyoruz İzmir’de bulamadım en düşük fiyat 800 tl diyorlar oda İzmir dışı ve ellerinde yokmuş birde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.