Şimdi Ara

HY600DK+1GB 19 Tl AYRICA 20TL YUKLEMEYE 500SMS+HY500DK 14TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
4
Favori
2.891
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Başvurunuzu 1 haziranda mağazalardan yapın.herhangi bir faturasız tarifeye geçmenize gerek yok.sizin için önemli olacak tek nokta extra bir fatura daha çıkarmamaları. Daha öncede söylemiştim kesinlikle herhangi bir taahhüt söz konusu değil bimcell tarifelerinde.istediğiniz an istediğiniz operatöre taşıyabilirsiniz rahatlıkla hattınzı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000dklar artık 20tl bandında olmadığına göre güzel tarife. turkcell de 500 dk 1gb 1000 sms kullanıyoruz eşimle 19 tlye. Kısa konuşmalar ve küsüratlardan ötürü hiç bereketi yok.

sms ücreti ne kadar acaba göremedim. 19 tl yüklendiğinde yine 10 kuruş mu?
  • bu tarife için yaş sınırı nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eyvallah

şöyle 200 dk + 500 mb paket olsa 10 liraya 10 senelik tahahhüt imzalayacağım.

+1
    anne babaya böyle bi paketler lazım sadece 200-300 dk .10 TL falan yokmu..
  • haybora kullanıcısına yanıt
    Yükleme opsiyonları 10-15-20-25-30 tl olduğundan 19 tl yükleme yapma şansınız yok zaten. Zaten 20 tl yükleme yaptığınızda herhangi bir paket almasanız dahi 500 sms hediye gelecek her yöne. Diğer şartlarda her yöne smsler 10krş.

• Heryone 250dk yı 12 tl karşılığında alabiliyorsunuz zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: citiraga

Başvurunuzu 1 haziranda mağazalardan yapın.herhangi bir faturasız tarifeye geçmenize gerek yok.sizin için önemli olacak tek nokta extra bir fatura daha çıkarmamaları. Daha öncede söylemiştim kesinlikle herhangi bir taahhüt söz konusu değil bimcell tarifelerinde.istediğiniz an istediğiniz operatöre taşıyabilirsiniz rahatlıkla hattınzı.

Bir Bimcell müşterisi olarak yakın zamanda Pttcell'e geçmeye düşünüyordum ama oluşturulan bu paket sayesinde kalmaya karar verdim. Çok iyi bir tarife yapmışlar. Konu açtığnız içinde ayrıyeten teşekkür ederim.
  • citiraga kullanıcısına yanıt
    sağolasın hocam. ttnet roket, kredi kampanyaları vs için 10 krş düşmesi iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: capricorn79

quote:

Orijinalden alıntı: tunay34bg

19a 1000 dk 3000 sms 1gb kullanıyorum. üzerine tanımam.
    avea kontörlü hat..

senin tarife tırt çıktı sanırım hocam..

Tırt neden çıksın hocam..

Link aşağıda. Daha uygunu varsa geçelim

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Kampanyalar/FaturasizHerseyDahilKampanyasi

Edit: Tabi tarife şu dakika itibarı ile geçerli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunay34bg -- 30 Mayıs 2015; 22:56:13 >

• Cuveyriye kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir yaş sınırı veya kısıtlaması yok hocam. Bimcell abonesi olmanız yeterli.

Ben şu an AVEA faturalı kullanıyorum ama bu kampanya faturasız eğer Bimcell'e geçmek istersem faturasız olarak geçiş yapabilir miyim yoksa önce faturasıza dönüştürüp öyle mi geçiş yapmam lazım
  • Cuveyriye kullanıcısına yanıt
    faturasız olarak bim mağazalarınızdan geçiş yapabilirsiniz. herhangi bir fatura talep edilmemektedir. kullanmış olduğunuz tarifede herhangi faturasız bir tarifeye geçmenize de kesinlikle gerek yok.
    20 tl yukleme karsiliginda verilen 500 sms kac ay boyunca hediye edilecek. Yani tarife devam ettigi surece devam edecek mi. Sms olmazsa bi espirisi kalmiyor tesekkurler

• Kamu megalıyım bu tarifeye geçmeyi düşünüyorum.. Kontor( tl ) yüklemeyi özledim :-).. Yalnız ceza ne kadar keserler 3 ay önce taahhüt verdim ?

• Aveadan geçebilirmiyiz @
  • çöp
  • omergenc23 O kullanıcısına yanıt
    Hediye verilen sms 1 ay süreyle geçerli. Daha sonraki her yuklemenizde sistemde otomatik olarak tanımlanır. Verilen hediye sms sin bir tarihi yok sure olarak sınırsız yani.her 20tl ve uzeri yuklemelerinizde hediye smsleriniz hattınıza tanımlanacaktır.

• En doğru cevabı müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz hocam şuan.ne desek yanlış olur

• robinho32 R kullanıcısına yanıt
    Elbette geçebilirsiniz hocam.48 saat içinde de geçiş işleminiz gerçekleşir aveadan geçtiğiniz için.fakat genelde 24 saatte açılıyor aveadan geçişler.

20 tl yükleyip ikili1gb pakedine geçtim. 20 tl yüklediğim için 500 sms de hediye geldi, ama bu kalan sms'e bakma yerini göremedim. Bunu nasıl sorguluyoruz?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.