Şimdi Ara

Huzurlarınızda Nokia Lumia 1020: 41MP yeni nesil kamera, 2GB bellek ve daha fazlası... (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.426
Cevap
14
Favori
106.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gokhans19

quote:

Orijinalden alıntı: Awerz

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dogu-E

quote:

Android kullanmadığı için kamera dışında yine çöp oğlu çöp olmuş. Wp ile olmuyor işte boşuna zorlama nokia o berbat işletim sisteminden bir halt olmuyor.

Sen tam bir trolsün her Nokia veya wp konusunda çamur atıp duruyorsun çekememezliğin bu kadarına pes doğrusu...Senin gibi bir tane daha vardı şükür o bu aralar görünmüyor yoksa kendisi yokken seni mi görevlendirdi...

İşine bak. Wp olduğu sürece çöp olacak kimse kamera megapixelini artık yemiyor nokianın acil androide geçmesi lazım.

yalanmı rehberin 10 sn de açılması daha çöp dediğin nokia 808 kalitesinde yani 3-4 yıllık eski teknolojide bile resim çekemiyor sunuz hadi buna da yalan de 512 ramolan nokai cihazlar bile seri çalışırken android kasılıyor bunada yalan de ?bir artın marketteki uygulamaların sayısı oda yarısı çöp androidde daha fifa 13 bile yok marketinde

Güncelleme ile sorun giderildi ayrıca romun işini sisteme yüklemek aptallık git stok roma bak. Bende wpye yavaş uygulama yazıp bak wp yavaş çalışıyor diyebilirim. S4 harika resimler çekiyor ama telefondan fotoğraf makinesi kalitesinde resim beklemiyorum. Sırf kamerası bir adım iyi diye işletim sistemi berbat telefona milyarları niye vereyim istesem o paraya 100 katı iyi fotoğraf makinesi alırım zaten. Fifa 13ün olmaması sorun değil fifa 13 olsada oynasam diyen yok zaten oynamak istesem pcde oynardım. Ama senin marketinde fifa 13 dışında hiçbirşey yok bu nasıl olacak

Ya halen gelmiş bu yok o yok diyorsun... La artık düşün yakamızdan. Sen hangi marka tel kullanıyorsun???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Güncelleme ile sorun giderildi ayrıca romun işini sisteme yüklemek aptallık git stok roma bak. Bende wpye yavaş uygulama yazıp bak wp yavaş çalışıyor diyebilirim. S4 harika resimler çekiyor ama telefondan fotoğraf makinesi kalitesinde resim beklemiyorum. Sırf kamerası bir adım iyi diye işletim sistemi berbat telefona milyarları niye vereyim istesem o paraya 100 katı iyi fotoğraf makinesi alırım zaten. Fifa 13ün olmaması sorun değil fifa 13 olsada oynasam diyen yok zaten oynamak istesem pcde oynardım. Ama senin marketinde fifa 13 dışında hiçbirşey yok bu nasıl olacak

ha işte sorun burda sen resim çekmiyorsun diye resim çekenlerin yargıyamazsın makineye kötü diyemezsin sen daha fifa oynamıyorum diyorsun demekki androi marketinde eksik yanları var gelmiş burda bana wp market de esksik vardiyede kötüleyemezsin herkez senin gibi trol olmak zorunda değil hadi yoluna diyecek tek şey sana yaw he he

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Awerz

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dogu-E

quote:

Android kullanmadığı için kamera dışında yine çöp oğlu çöp olmuş. Wp ile olmuyor işte boşuna zorlama nokia o berbat işletim sisteminden bir halt olmuyor.

Sen tam bir trolsün her Nokia veya wp konusunda çamur atıp duruyorsun çekememezliğin bu kadarına pes doğrusu...Senin gibi bir tane daha vardı şükür o bu aralar görünmüyor yoksa kendisi yokken seni mi görevlendirdi...

İşine bak. Wp olduğu sürece çöp olacak kimse kamera megapixelini artık yemiyor nokianın acil androide geçmesi lazım.

yalanmı rehberin 10 sn de açılması daha çöp dediğin nokia 808 kalitesinde yani 3-4 yıllık eski teknolojide bile resim çekemiyor sunuz hadi buna da yalan de 512 ramolan nokai cihazlar bile seri çalışırken android kasılıyor bunada yalan de ?bir artın marketteki uygulamaların sayısı oda yarısı çöp androidde daha fifa 13 bile yok marketinde

Yav hea hea sen haklısın sen git bak bakalım biz orda mıyız hatta ne yap biliyor musun iki kere kontrol et

• İphone 5'in şekli yeter

Forever Apple
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neymar Jr.

İphone 5'in şekli yeter

Forever Apple

yürü be 9 numara :) ama konumuz nokia :) bunuda alın dışarı
  • quote:

İphone 5'in şekli yeter

Forever Apple

İphone kullanıyorum ama yine de eksi verdim. Marka bağımlısı olmayın, güzel kardeşim.

• quote:

İphone 5'in şekli yeter

Forever Apple

Bi sen eksiktin.

• Boş adamların telefonu nokia Hiçbirşeyden anlamayan teknoloji cahillerine özel kazık üretime devam hadi bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: |Neo|

södze benim nokıada 8 mp ama camur gıbı cekiyo

o senin beceriksizliğinden ışık kullanımını bilmezsen NIKON, CANON alsan boş... sen filmli fotoğraf makinası kullanmamışsın... ışık kullanımın kötü... demek...
  • quote:

Boş adamların telefonu nokia Hiçbirşeyden anlamayan teknoloji cahillerine özel kazık üretime devam hadi bakalım.

Tamam kazıklıyanın formunda ne işin var kazıklanmak mı istiyorsun.

• quote:

İphone 5'in şekli yeter

Forever Apple

İos 7 beta 3 çıkmış git bak bakalım yeni sürümde iyice benzetmişler mi wp8 e hadi koş sonra gel bize söyle

• quote:

İphone 5'in şekli yeter

Forever Apple

ezik Apple fanboyu o tekno tuğla yamulmadan kılıftan çıkmaz arka cebte taşınmaz... hatta son olayında arka kapak çatlmış...

Huzurlarınızda Nokia Lumia 1020: 41MP yeni nesil kamera, 2GB bellek ve daha fazlası...

• 11 sayfa olmuş haber :D İlk kez bu kadar görüyorum :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Trust Me

Hale bak. En fazla 1500 Tllik telefonu 2000 Tlye alıyoruz.

sende en fazla 1000 tl bile etmeyecek s4'lere ip5'lere 2000 tl verirken iyi oluyor herhalde.

• "telefon guzel ama bu isletim sistemi ile nereye kadar"

cumlesini daha cok isitiriz.

oncelikle microsoftun bu ise el atmasi lazim.
    isletim sistemi elbette cok sey ifade eder ama asil onemli olan o sistem ile yapabildiklerin ve sunulan yenilikci ise yarar uygulamalar

bu gerceklesmedigi surece

" telefon guzel ama windows be abicim, bu ne renk ekran veriyor acaba cozutunca? "

• Lumia 925 haziranda tanıtıldı temmuzun başındayız yeni bir amiral gemisi...Ayrıca bu tasarımdanda öyhh geldi

• Kimsenin wp marketinde modern combat 4 ve batman dark knight oyunu olduğundan haberi yok. sonrada sistemi zorlayacak program yok diyolar işte.

• Tipe bak tipe. Kılıf üreticileronin işi çoook zor. Noterdam'ın kamburu 2.

• Beklediğim haberdi sonunda, tabi ki ileride ki incelemelerine de bakacaz ve İnşallah güzel sonuçlanır alırım hemen.Yanlız şu ricam olacak şu telefonu kötüleyen arkadaşlar bu telefonu ileride seçmezseniz sevirim en azından kendi adıma.Ele ayağa fazla düşmesini istemiyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sisimana

Canon Nikon bile 18 MP iken bunun 41 MP olması pek inandırıcı değil hocam [:]

O Markaların Lenslerini Kim Yapıyor SOnra Nokiadaki Lensi Ögren Arkadaşım Seni Gördüm Mesaj yazma Gereği Duydum...

Android Markette Okadar Gereksiz Uygulama Varki Artik Oyun Konsollarından Farksız Oldu Telefon mu Alıyoruz Konsol Mu ??

Samsung 5Mp Kamera Yaparken Nokia 12 Mp Kamera Yaptı Şimdi Samsung 12 Civarına Yeni Ulaşmısken Nokiadan Beklenen Atak Geliceği Belliydi Şaşırmamak Lazim

Kimse Birbirini Üzmesin Farklılıkların Ortaya Çıkması Bizim İçin Daha İyi Rant Olması Kullanıcılar İçin İyidir....

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.