Şimdi Ara

Huzurlarınızda Nokia Lumia 1020: 41MP yeni nesil kamera, 2GB bellek ve daha fazlası... (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.426
Cevap
14
Favori
106.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstiyorsa 1 gigapixel kamerası olsun benim için bir HTC Butterfly S değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belki çok farklı telefonlar ama N97'de yaşadığım hayalkırıklığından sonra nedense Nokia nın dokunmatik telefonlarına karşı bir gıcığım var.
  • Boyutları belli değil mi?

• Windows Phone için uygulama desteği yeterince gelişmediği sürece işi zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zapt-ı Na Mümkün

Belki çok farklı telefonlar ama N97'de yaşadığım hayalkırıklığından sonra nedense Nokia nın dokunmatik telefonlarına karşı bir gıcığım var.

+1 bi ara bundan 3 sene once falan bi nokia almistim. Dokunmatik ekranli 5530 mu neydi. Meshur bi model.6 ay sonra sattim ios a gecmistim boyle bos telefon gormedim . Sindi 3 senenin ardindan nokia bu sefer saglam
    Geliyo gibi dueuyo ama bilemiyorum.yine bi hayal kirikligi yasaamak istemiyorum. Vi de o kadar para vericez almisken 920 aliyim diyorum.Hayal kirikligi yasarsak baya bi kotu olur

• Android kullanmadığı için kamera dışında yine çöp oğlu çöp olmuş. Wp ile olmuyor işte boşuna zorlama nokia o berbat işletim sisteminden bir halt olmuyor.

• Eskiden sony nin satio su falan vardı onlar satıyordu işte. Niye satıyordu çünkü normal telefonlar max 2 mp di ve gerçekten iyi çekmiyordu. Şimdi her telefon en az 5 mp ve tatmin edici kaliteye sahip. O nedenle bunun bir avantajı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raven

808 için "sırf kameradan ibaret, akıllı telefon değil" diyorlardı, hadi şimdi konuşun? Efsanevi kamera artık symbian gibi ölü bir işletim sistemi yerine nokia'nın da katkılarıyla microsoft'un geliştirdiği önü açık ve şimdi olmasa bile yakın zamanda liderliğe oynayacak bir işletim sistemi üzerinde bulunuyor. 808'de sadece optik görüntü sabitleme ve manuel ayarlar eksikti, onlarda geleceğine göre nokia kamera konusunda noktayı koymuş bulunuyor.

inşallah noktyı koymuşlardır. bir daha telefon yapmasınlar.
  • Windows Phonelar için Instagram uygulaması hala yayınlanmadı mı?
  • Bunun ağırlığı da 300 gram olur artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

Ben su an ameriksdayim burda unlock lumia 920 32gb 415 lira su 1200 cikarsa belki ucuzlar diye bekliyorum

Birde baska lansmani var mi ne zaman olucak bilen var mi ?

415 tl de ciddi misiniz hocam

Saniyor ki forumda kimse amerikada degil.

Oyle bir sallamis ki arkadas inanilcak noktayi da gecmis.

Yav hehe. O sirada 30 dakikalik moladaydim.uzun suredir nokia ile haberleri takip ediyorum. Bi cinli arkadasimda moladaydi.bi yandan ona ingilizce laf yetistirmeye bi yandann da buraya turkce yazmaya calisiyodum.dolar dicektim lira demisim. Amazonu kontrol et. 415 dolara lumia 920 32gb goreceksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jasonn123 -- 9 Temmuz 2013; 11:25:04 >

• sarjı da 41 dakikada biter bunun o fotoları çekerken...
  • Wp de codec destegi varmi ? Yada matkette herhangi bir video player sanki film izlenmiyor diye hatirliyorum en azindan mkv yada avi dvx eger buda geldiyse android den vaz gecme zamani geldi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

Android kullanmadığı için kamera dışında yine çöp oğlu çöp olmuş. Wp ile olmuyor işte boşuna zorlama nokia o berbat işletim sisteminden bir halt olmuyor.

Sen tam bir trolsün her Nokia veya wp konusunda çamur atıp duruyorsun çekememezliğin bu kadarına pes doğrusu...Senin gibi bir tane daha vardı şükür o bu aralar görünmüyor yoksa kendisi yokken seni mi görevlendirdi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Dogu-E

quote:

Android kullanmadığı için kamera dışında yine çöp oğlu çöp olmuş. Wp ile olmuyor işte boşuna zorlama nokia o berbat işletim sisteminden bir halt olmuyor.

Sen tam bir trolsün her Nokia veya wp konusunda çamur atıp duruyorsun çekememezliğin bu kadarına pes doğrusu...Senin gibi bir tane daha vardı şükür o bu aralar görünmüyor yoksa kendisi yokken seni mi görevlendirdi...

ne trolü be almıştır 2000 tl ye bir android daha düzgün resim çekemeyen rehber açarken 10 sn bekleyen devamlı şişen şimdi daha iyisi çıktıkca yediremiyor kendine atlıyor buralara

• quote:

quote:

İşine bak. Wp olduğu sürece çöp olacak kimse kamera megapixelini artık yemiyor nokianın acil androide geçmesi lazım.
  • Honami ile yarışır diyenler bence yanılıyor.Xperia z ve sp de gördük bu kadar met edilen Sony Exmor RS sensörü ciddi kumlanma problemi var, s4 z den çok daha iyi çekiyor.Honami deki 20 MP in de benzer problemler taşıyacağını düşünüyorum,gece çekimleri de ayrı bir konu.Reklamlar iyi ama bu yıl sony telefon kameralarında ilerleme gösteremedi eski seri bile daha iyiydi.2000 lirada wp için çok para eğer snapdragon 600 veya 800 ile gelmesse 2000 verilmez.
  • quote:

quote:

quote:

İşine bak. Wp olduğu sürece çöp olacak kimse kamera megapixelini artık yemiyor nokianın acil androide geçmesi lazım.

yalanmı rehberin 10 sn de açılması daha çöp dediğin nokia 808 kalitesinde yani 3-4 yıllık eski teknolojide bile resim çekemiyor sunuz hadi buna da yalan de 512 ramolan nokai cihazlar bile seri çalışırken android kasılıyor bunada yalan de ?bir artın marketteki uygulamaların sayısı oda yarısı çöp androidde daha fifa 13 bile yok marketinde

• quote:

Orijinalden alıntı: Awerz

quote:

quote:

quote:

yalanmı rehberin 10 sn de açılması daha çöp dediğin nokia 808 kalitesinde yani 3-4 yıllık eski teknolojide bile resim çekemiyor sunuz hadi buna da yalan de 512 ramolan nokai cihazlar bile seri çalışırken android kasılıyor bunada yalan de ?bir artın marketteki uygulamaların sayısı oda yarısı çöp androidde daha fifa 13 bile yok marketinde

Güncelleme ile sorun giderildi ayrıca romun işini sisteme yüklemek aptallık git stok roma bak. Bende wpye yavaş uygulama yazıp bak wp yavaş çalışıyor diyebilirim. S4 harika resimler çekiyor ama telefondan fotoğraf makinesi kalitesinde resim beklemiyorum. Sırf kamerası bir adım iyi diye işletim sistemi berbat telefona milyarları niye vereyim istesem o paraya 100 katı iyi fotoğraf makinesi alırım zaten. Fifa 13ün olmaması sorun değil fifa 13 olsada oynasam diyen yok zaten oynamak istesem pcde oynardım. Ama senin marketinde fifa 13 dışında hiçbirşey yok bu nasıl olacak

• quote:

quote:

quote:

Vallaha ben su sonyci ve androidfoy dan çektiğimiz nedir.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.