Şimdi Ara

Huzurlarınızda Nokia Lumia 1020: 41MP yeni nesil kamera, 2GB bellek ve daha fazlası... (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.426
Cevap
14
Favori
106.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Achilleus86

Cevabın için teşekkürler.. Evet camera grip güzel belki daha sonra onu almayı düşünebilirim. Kablosuz şarj kılıfı ve plakasını bugün aldım. Gayet rahat ve kullanışlı.. Hele kapak baya iyi telefona tam oturdu. Artık masaya koyduğumda yamuk durmuyor ve çizilecekmi bişey olacakmı diye dert etmiyorum içim rahat

@badtrip

İlgili bir link ve görsel atar mısın?

Bu telefonu ben çook uzun süre kullanacağım.
    Bu sebeple beni ilgilendirebilir :)
    Araç şarjı da ilgilendiriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badtrip -- 13 Kasım 2013; 0:18:22 >

• quote:

Pardon unutmuşum Turkcell den aldım. Kılıf 80tl, şarj plakası 160tl.. Toplam 240tl ama platinium indiriminden yararlanarak %30 indirim aldım.168 tl ye falan geldi bana.

Bu platinum olayı nedir arkadaşlar?
    Ben cihazımı doğrudan Genpa üzerinden aldım.

Bir tanıdığımın platinumu ile alma imkanı oluyor mu mesela?
    Peşin ödeyecez deseler... oluyo mu öyle şey?
  • herkes yardırmış diye ben eksi verdim...idare et..ayrıca haklısın
  • Turkcell Platinum ile ilgili bilgi :http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kulupler/Sayfalar/turkcell-platinum.aspx?gclid=CPrirqes4boCFYZd3godbg4ABQ

Tanıdığın platinum üyeyse indirim alır aksesuarlarda..

İki tip şarj plakası var:

Nokia DT-900 Kablosuz Şarj Aleti

Nokia Dt - 910 Kablosuz Şarj Aleti

Kılıf turkcell in sitesinde yok ama suadiye mağazasında var.Linki Nokia nın amerika sitesinden koyuyorum:
    Wireless Şarj Kılıfı

@badtrip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Achilleus86 -- 13 Kasım 2013; 10:40:49 >

• quote:

İki tip şarj plakası var:

Nokia DT-900 Kablosuz Şarj Aleti

Nokia Dt - 910 Kablosuz Şarj Aleti

Kılıf turkcell in sitesinde yok ama suadiye mağazasında var.Linki Nokia nın amerika sitesinden koyuyorum:
    Wireless Şarj Kılıfı

@badtrip

Çok merak ettim.

Nokia Dt - 910, L920 ile yani ilk nesil WP8'li lumia cihazlarla piyasaya arz edilen, bir aksesuvar.
    Dt-910, L920 ye uyabilir, ancak L1020' de arka tarafta sensör çıkıntısı var.
    Bu çıkıntı sağlam durmamasına sebebiyet verebilir.

Bence bu cihazı L1020 ile satmazlar..

@e-Militarist
    Gönderdiğin bu görsellere hayranlıkla bakmak elde değil!
    Çekene de helal olsun, ne diyebilirim ki.
    Bizim fotolar onlarınkilerin yanında solda sıfır kalır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badtrip -- 14 Kasım 2013; 15:27:41 >

• Yok hocam duruyo kılıf sayesinde.. Şarja uysun diye adamlar kılıf yapmış. Üstünde hiç kaymadan sağlam bir şekilde şarj ediyorum.Sıkıntı yok merak etmeyin.

@badtrip
  • şurdaki fotoğrafları normal birine göstersek kesin profesyonel makina ile çekilmiş der gerçekten kamerası muazzam telefonun
  • Oha kameraya bak
  • Arkadaşlar şarjı tam yaptıktan sonra teli kapatıp açın çok daha az harcadığını fark ettim bu şekilde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huzurlarınızda Nokia Lumia 1020: 41MP yeni nesil kamera, 2GB bellek ve daha fazlası...

Huzurlarınızda Nokia Lumia 1020: 41MP yeni nesil kamera, 2GB bellek ve daha fazlası...

Huzurlarınızda Nokia Lumia 1020: 41MP yeni nesil kamera, 2GB bellek ve daha fazlası...

Ve daha fazlası...

www.flickr.com/photos/topolino70/

• Huzurlarınızda Nokia Lumia 1020: 41MP yeni nesil kamera, 2GB bellek ve daha fazlası...

www.flickr.com/photos/aatifspage/10824658356

• quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

Mesut Çevik'ten inciler

• quote:

Orijinalden alıntı: sight

quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

Mesut Çevik'ten inciler

Ben Mesut Çevik'e katılıyorum. Adam doğru söylüyor. Lumia 1020 kullanıcısıyım. Daha önce Note 3 ve öncesinde sürüyle telefon geçti elimden.

Windows platformu gelişmekte olan ve şu anda çok çok az uygulaması işte olmuş denilebilecek seviyede

Şahsen kamera dışında ben üst düzey android veya iphone ile karşılaştırılmayacak kadar zayıf olduğunu düşünüyorum

Diğer platformların sunduğu uygulamalar, oyunlar, ara yüzler ve kullanım kolaylığı windows phone'da yok ... daha çok gelişmesi lazım

Şu anda bana üst düzey telefon soranlara kullanım amacına göre ya note 3 ya da iphone 5s öneriyorum

1000 lira ve üzerini gözden çıkaranlar genel anlamda aldıkları telefonun keyfini çıkarmak istiyorlarsa adres ya android ya da ios kesinlikle wp değil

• quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Hele

• over and under kullanıcısına yanıt
    Dediklerine katılıyorum
    Allahtan 1020 kullanıyorsun da sana telefonu kötülüyorsun demiyorlar.
    Birde ''böyle'' cihaza 2000 tl para istiyorlar
    Hadi arkadaş marketine arayüzüne uygulamalarına ve düşük donanım bileşenlerine katlandık ta bu fiyat nedir böyle
    Hem bu parayı vericem ve birçok şeyden mahrum kalıcam,
    nerdeyse aynı para, soruyorum z1 den veya note3 ten neyi iyi bu cihazın? kameramı? ha unutmuştum, başka??????
    Bu parayı verenlere de saygı duyarım ayrıca, kim neyi isterse alsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugarb -- 17 Kasım 2013; 22:14:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugarb

Dediklerine katılıyorum
    Allahtan 1020 kullanıcısın da sana telefonu kötülüyorsun demiyorlar.
    Hadi arkadaş marketine arayüzüne uygulamalarına ve düşük donanım bileşenlerine katlandık ta bu fiyat nedir böyle
    nerdeyse aynı para, soruyorum z1 den veya note3 ten neyi iyi bu cihazın? kameramı? ha unutmuştum, başka??????

ama şu da var ki kamerası o kadar iyi ki detayları verme açısından nikon d800 ile aynı arkadaş yukarıda linkini vermişti

iso 4000 ile çekim yapabilirsin buna ulaşabilecek şu an için başka telefon yok

video çekimleri ise muhteşem

benim vazgeçememin nedeni bu ... kesinlikle fotoğraf makinesine ihtiyacın kalmıyor

lumia 1020'de çoğu elzem uygulamada mevcut yani bunlarsız yapamam diyeceğiniz şeylerin hepsi var öyle ya da böyle ama daha çok geliştirilmesi lazım

• Aslinda kamera uygulamalari konusunda coktan fark atti wp 8 diger platformlara ama diger konularda da benzer bir atak sart.

Nokia olmasa o da olmayacakti gerci.

Nokia Kamera gibi bir yazilim neden android icin de yazilamiyor? Gelistiricilerin beceriksizligi mi yoksa sistrm mi musade etmiyor?

Wp 8'e alismis biri icin diger platformlar kamera uygulamalari acisindan cok yavan kaliyor.

Doktor sen bilirsin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Utku -- 17 Kasım 2013; 22:28:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: over and under

quote:

Orijinalden alıntı: ugarb

Dediklerine katılıyorum
    Allahtan 1020 kullanıcısın da sana telefonu kötülüyorsun demiyorlar.

ama şu da var ki kamerası o kadar iyi ki detayları verme açısından nikon d800 ile aynı arkadaş yukarıda linkini vermişti

iso 4000 ile çekim yapabilirsin buna ulaşabilecek şu an için başka telefon yok

video çekimleri ise muhteşem

benim vazgeçememin nedeni bu ... kesinlikle fotoğraf makinesine ihtiyacın kalmıyor

lumia 1020'de çoğu elzem uygulamada mevcut yani bunlarsız yapamam diyeceğiniz şeylerin hepsi var öyle ya da böyle ama daha çok geliştirilmesi lazım

Kamera konusunda rakipsiz, ama sizin gibi eksiklerini açık yüreklilikle söyleyemiyorlar. Birde gereksiz bi şekilde sahipleniyoruz böyle şeyleri
    Böyle bir cihazı gelişmiş platform-donanım ve uygun fiyata isterdim, ama bu şekilde kesinlikle değil!

• 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.