Şimdi Ara

Hunter x Hunter (2011) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.294
Cevap
19
Favori
87.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Susanoo

quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Arkadaşlar bu hafta yeni bölüm var değil mi ?

Var.

Bu bölümde süperdi 20dknın nasıl geçtiğini anlamadım.

aynen öyle , bir sorum olacak ;

hisoka nın ıllumi ye attığı mesajda ne demek istedi ? ' sıra sende ' diye mesaj attı ya Illumi de 'olur' dedi . Neler olacak acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminê -- 2 Aralık 2012; 16:12:28 >

• Nymphetaminê galiba sen izlediğini anlamıyorsun harbiden de.

Lucilfer'i çökertme operasyonu başlıyor kısaca. Hisoka, Illumi ile nispeten arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kariya

Nymphetaminê galiba sen izlediğini anlamıyorsun harbiden de.

Lucilfer'i çökertme operasyonu başlıyor kısaca. Hisoka, Illumi ile nispeten arkadaş.

tabii ki lucifer'e çalışacaklar ama demek istediğim Illumi ne yapacak ? nasıl bir rol oynıcak yani . Gidip kurapika'nın elinden Chrollo yu mu kacıracak ? neler yapacak ve Illumi , Killua'nın bu işin içinde olduğunu öğrenince neler olacak acaba . Vallahi Illumi karakterini çok seviyorum inşallah daha fazla görürüz

• quote:

Cidden bu arkadaş konuya mesaj attığında hep bir tebessüm gösteriyorum, bakış açısı bayağı bir farklı sanırım. İllumi karakterinin ne yapacağı söylenirse spoiler olur, yeni bölüme kadar sabredin nasılsa her şey çözülecek bu hafta.

Anime'nin yeni versiyonu hakkında ki genel kanım eski seriye göre çok daha olumlu, gerek çizimler gerek kullanılan atmosfer müzikleri olsun cidden heyecan katıyor, eski seri çok iç karartıcıydı izlerken.

• quote:

Orijinalden alıntı: Senbonzaku®a

quote:

Cidden bu arkadaş konuya mesaj attığında hep bir tebessüm gösteriyorum, bakış açısı bayağı bir farklı sanırım. İllumi karakterinin ne yapacağı söylenirse spoiler olur, yeni bölüme kadar sabredin nasılsa her şey çözülecek bu hafta.

Anime'nin yeni versiyonu hakkında ki genel kanım eski seriye göre çok daha olumlu, gerek çizimler gerek kullanılan atmosfer müzikleri olsun cidden heyecan katıyor, eski seri çok iç karartıcıydı izlerken.

Bekliyorum o zaman izleyelim görelim
    Illumi'yi gerçekten çok sevdim ayrı bi karizması var, bakalım neler yapacak .

Yukarda çizimimi koymustum (Nobunaga). 56.bölümdeki son sahn. Gerçi telefonla çekip buraya koyunca güzel durmadı telefonun kamera kötü zaten . Normalde çok daha güzel görünüyor

• Yarın yeni bölüm

Bu arada konuya birkaç kişiden başka yazan yok yahu
  • Bu bölüm güzeldi. Özellikle
    patronun nen kullanamayacağını öğrenen
    hisokanın tepkisine bayıldım.
  • o kadar hisakodan aksiyon bekledik olcak işmi şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: zapdos93

Bu bölüm güzeldi. Özellikle
    patronun nen kullanamayacağını öğrenen
    hisokanın tepkisine bayıldım.

aynen .

Acaba Chrollo ne yapacak şimdi nenini kullanmak için

• Şimdi kehanet nasıl gerçekleşecek merak ediyorum, bizim taraf örümceklere karşı bu kadar yumuşadıysa ve örümceklerin yarısı ölecekse bu nasıl olacak? Aklıma bir tek Hisoka ihtimali geliyor.

• Spiders bölümleri son bulmak üzere, en azından tamamen yok olmasalar bile onlar üzerinde ki ağırlık kalkacak ve tabi Kurapika da artık eskisi kadar göz önünde olmayacak, önümüzde ki konu Greed Island olacağı için artık yoğunluk Gon ve Killua üzerine geçecek, tabi ara ara Spiders üyelerini ve Hisoka da gözükecek, arc içinde aldıkları belli başlı roller var.

Chrollo karakterinin bir planı var ama ne kadar başarılı olur yada olur mu bilinmez, zaten konuyu daha da konuşursak ağır spoiler, izleyin ve görün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Espada

Kehanet geçerliliğini kaybetti.
  • 58

Vay arkadaş ya deli gibi hızlı ilerliyor konu, bir yandan iyi ama bir yandan düşündürücü aslında, bazı sahneleri eskisi gibi gereksiz uzatmamışlar.

Greed Island bölümlerine de çabuk girilecek gibi gözüküyor, bölüm sonunda ki fragmandan görüldüğü üzere Gon ve Killua Nen üzerinde çalışmaya başlıyorlar bile, ben bu sahneleri en az 4-5 bölüm ilerde diye hatırlıyorum. Seyirciyi sıkmamak için bayağı kısa ve öz bölümler yaratmışlar tebrik etmek lazım.

• quote:

58

Vay arkadaş ya deli gibi hızlı ilerliyor konu, bir yandan iyi ama bir yandan düşündürücü aslında, bazı sahneleri eskisi gibi gereksiz uzatmamışlar.

Greed Island bölümlerine de çabuk girilecek gibi gözüküyor, bölüm sonunda ki fragmandan görüldüğü üzere Gon ve Killua Nen üzerinde çalışmaya başlıyorlar bile, ben bu sahneleri en az 4-5 bölüm ilerde diye hatırlıyorum. Seyirciyi sıkmamak için bayağı kısa ve öz bölümler yaratmışlar tebrik etmek lazım.

2. sezon ne zaman biter acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

quote:

58

2. sezon ne zaman biter acaba ?

2. sezona mı geçmişiz?
    2. Sezon kaçıncı bölümde başladı veya hangi arc ile başladı?

• Sezon olarak takibi konusunda fikrim yok, ilk serinin arc başlangıç ve bitişlerine göre yorumluyorum, mesela YorkShin şehri başladığından beri "Genei Ryodan/Spiders" Arc olarak geçiyordu, bundan sonra ki bölümlerde "Greed Island" Arc olarak geçecek.

• Seriyi izlemiyorum fakat bir sorum olacak.

1- Bu seri uzun serimi?
    2- Eğer uzun seri ise Naruto, Bleach, One Piece ve Fairy Tail dörtlüsünden hangisine daha yakın ve bu 4 seriye göre ne durumda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tensho

Seriyi izlemiyorum fakat bir sorum olacak.

1- Bu seri uzun serimi?
    2- Eğer uzun seri ise Naruto, Bleach, One Piece ve Fairy Tail dörtlüsünden hangisine daha yakın ve bu 4 seriye göre ne durumda?

Seri uzun ama FMA gibi iki seri oldu, ilk seri 1999 senesinde çevrildi ve manga devam etmesine rağmen devamı çekilmedi. İkinci seri 2011 senesinde başladı mangayı takip eder şekilde devam edeceği söylendi, eski seriye göre gereksiz uzun sahneler kesilmiş, daha iyi çizimler/efektler ve müziklere sahip.

One Piece benzeri diyebilirim, One Piece'de ki Haki gibi bir mantık var ama çok daha detaylı çok daha işlevsel, karakterler yatkın oldukları yada yapabileceklerine inandıkları güçler üzerinde yoğunlaşıp ustalaşabilirler, tamamen hayal gücüne ve kararlılığına bağlı aslında güç gelişimi, izledikçe daha iyi anlarsın. One Piece benzetmesi yaptım ama aksine Hunter X Hunter'da sık sık kan görülebilir ve herkes ölebilir, kimse vazgeçilmez değil.

Manga'da gördüğüm kadarıyla 340 kadar bölüm var fakat forumda ki Kariye nickli arkadaşımızın söylediğine göre mangaka biraz başına buyrukmuş, kafasına göre güncelleme veriyormuş, herhalde bir sebebi vardır. En azından onca bölüm animeye çevrilene kadar manga ilerlemeye devam eder sanırım.

• quote:

quote:

Seriyi izlemiyorum fakat bir sorum olacak.

1- Bu seri uzun serimi?

Seri uzun ama FMA gibi iki seri oldu, ilk seri 1999 senesinde çevrildi ve manga devam etmesine rağmen devamı çekilmedi. İkinci seri 2011 senesinde başladı mangayı takip eder şekilde devam edeceği söylendi, eski seriye göre gereksiz uzun sahneler kesilmiş, daha iyi çizimler/efektler ve müziklere sahip.

One Piece benzeri diyebilirim, One Piece'de ki Haki gibi bir mantık var ama çok daha detaylı çok daha işlevsel, karakterler yatkın oldukları yada yapabileceklerine inandıkları güçler üzerinde yoğunlaşıp ustalaşabilirler, tamamen hayal gücüne ve kararlılığına bağlı aslında güç gelişimi, izledikçe daha iyi anlarsın. One Piece benzetmesi yaptım ama aksine Hunter X Hunter'da sık sık kan görülebilir ve herkes ölebilir, kimse vazgeçilmez değil.

Manga'da gördüğüm kadarıyla 340 kadar bölüm var fakat forumda ki Kariye nickli arkadaşımızın söylediğine göre mangaka biraz başına buyrukmuş, kafasına göre güncelleme veriyormuş, herhalde bir sebebi vardır. En azından onca bölüm animeye çevrilene kadar manga ilerlemeye devam eder sanırım.

Teşekkür ederim açıklama için.

• quote:

Teşekkür ederim açıklama için.

İzlemeye başlayacaksan şimdiden belirteyim, gerçi seninde bir çok seriyi izlediğinden dolayı bu konuda bilgin var ama ön bilgilendirme her zaman iyidir : İlk 25 bölüm civarı giriş bölümü denebilir sadece soru işaretleri bırakan basit ve saçma gözükebilir, sonrasında konu gereği sorular cevaplanmaya başlıyor, karakter gelişimleri gereği power up'lar gelmeye başlıyor. Biraz sabır edip güncele gelirseniz seri hakkında ki görüşleriniz tamamen değişecektir giriş bölümlerine göre.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.