Şimdi Ara

Hunter x Hunter (2011) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.294
Cevap
19
Favori
87.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk defa güncel için manga okumadan sabır etmen gerekiyor demek ki.

Açıkçası fairy tail, one piece, bleach serilerini mangadan takip ettiğime pişmanım çünkü anime olarak izlerken ne olacağını bilmek resmen hevesimi azaltıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senbonzaku®a

İlk defa güncel için manga okumadan sabır etmen gerekiyor demek ki.

Açıkçası fairy tail, one piece, bleach serilerini mangadan takip ettiğime pişmanım çünkü anime olarak izlerken ne olacağını bilmek resmen hevesimi azaltıyor.

Çok kötü oldu ya. Ne güzel baya bir bölüm de varmış

Normal bir bölümü anime de görmek heyecanlandırmaz tabi ki. Fakat mangada gördüğüm muhteşem bir teknik, karakter yada olayı anime de görmek için yanıp tutuşuyorum ben. Yani mangalar beni animeden soğutmuyor aksine daha da görmek istiyorum. Bleach konusunda pişman olma. Animesi bitti nasılsa.

• Sonunda Tamah adasına giriş yapabildiler . Çok eğlenceli , güzel bölümler bizleri bekliyor. Kapanış benimde ilgimi çekmedi , sevemedim .Eski kapanış şarkısını çok seviyordum ama oda değişti malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminê -- 23 Aralık 2012; 15:42:21 >

• Tamah adası güzel olacak gibi. Oyundan eşyalar getirebiliyorsa o zaman gerçekte olan eşyalar var oyunun içinde. Oyunu da babası yaptığına göre adam epey uçuk bir hunter. Bakalım Gin'i ilk defa kaçıncı bölümde göreceğiz.

Edit: Haftaya yeni bölüm yokmuş. Noel kaynaklı sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Susanoo -- 23 Aralık 2012; 16:15:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Susanoo

Tamah adası güzel olacak gibi. Oyundan eşyalar getirebiliyorsa o zaman gerçekte olan eşyalar var oyunun içinde. Oyunu da babası yaptığına göre adam epey uçuk bir hunter. Bakalım Gin'i ilk defa kaçıncı bölümde göreceğiz.

Edit: Haftaya yeni bölüm yokmuş. Noel kaynaklı sanırım.

Olamaaazz ... Lanet olsun. Haftaya pazartesi yolculuk var , pazar günleri geçmiyor zaten HxH de yokmuş , Sao da bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminê -- 23 Aralık 2012; 16:23:01 >

• Umarım önceki bölümler gibi hızlı ilerler çünkü bu Arc hikaye biraz geniş olduğundan 99 versiyonunda biraz uzun sürmüştü :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damn2u -- 23 Aralık 2012; 17:19:25 >
  • quote:

Umarım önceki bölümler gibi hızlı ilerler çünkü bu Arc hikaye biraz geniş olduğundan 91 versiyonunda biraz uzun sürmüştü :)

Dostum sen mangasını okuyorsun galiba ?
  • @Nymph

Mangaya biraz baktım ama animenin 99 yılında ki versiyonunu izledim ingilizce olarak.

• quote:

@Nymph

Mangaya biraz baktım ama animenin 99 yılında ki versiyonunu izledim ingilizce olarak.

99 yılında kaç bölüm sürdü anime ?
  • 62 bölüm sürdü fakat anime mangaya yaklaştığı için ara verildi, sonraki bölümler spiders ova ve greed island ova şeklinde uzun zaman sonra yayınlandı. Yani kesin bölüm sayısı olarak bilmiyorum, zaten yeni ve eski seri olarak bölüm sayıları tutmuyor çünkü yeni seride bölümlerde gereksiz sahneler kesilmiş.

•  Hunter x Hunter (2011)

• 99 serisi 92 bölüme denk geliyor.
  • Pc yalan olduğu için masa üstü yerine facebook kapak fotoğrafımı koyayım.

Hunter x Hunter (2011)

•  Hunter x Hunter (2011)
  • 2. Kapanışın yanında 3. kapanışı tartışmaya bile gerek yok.

Bu arada en çok sevdiğim Hayalet Takım üyeleri.

Hunter x Hunter (2011) Hunter x Hunter (2011) Hunter x Hunter (2011)
     Hunter x Hunter (2011) Hunter x Hunter (2011) Hunter x Hunter (2011)

Hisoka ayrıldığı için koymadım onu.

• Bende en çok Nobunaga ve Chrollo'yu seviyorum . Zaten Nobunagayı çizmiştim yukarda var

Final Getsuga Tensho niye çizildi 7 gün bilen var mı ?
  • bu serinin 1999 da çıkanının indirmiştim. ama sildim. şimdi yeni versiyonu varsa onu indireyim. hunter x hunter 2011 diye mi geçiyor nette ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

bu serinin 1999 da çıkanının indirmiştim. ama sildim. şimdi yeni versiyonu varsa onu indireyim. hunter x hunter 2011 diye mi geçiyor nette ?

evet hocam hunter x hunter 2011 diye geçer
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

bu serinin 1999 da çıkanının indirmiştim. ama sildim. şimdi yeni versiyonu varsa onu indireyim. hunter x hunter 2011 diye mi geçiyor nette ?

evet
  • 60 bölümü 1 haftada bitirdik. Şimdi bu ara iyi olmadı.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.