Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Humblebundle Weekly Sale Telltale Games

15
Cevap
2
Favori
911
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Humblebundle Weekly Sale Telltale Games
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1835 Mesaj
    Arkadaşlarlar humble dumble da haftalık indirim olarak the walking dead serisi yani 5 oyunu ile birlikte girmiş.$3.95 ve üstü ücret ödeyerek tüm paketleri steam kodu olarak alabilirsiniz.İndirim çok iyi bir ara en çok satanlar listesinin başlarındalardı steamda.1 $ karşılığında ise Back to the Future: The Game, Sam & Max: The Devil’s Playhouse, Poker Night at the Inventory, Wallace & Gromit’s Grand Adventures, Nelson Tethers: Puzzle Agent, Puzzle Agent 2, and Hector: Badge of Carnage oyunlarının hepsini alabileceksiniz :)

http://www.humblebundle.com/weekly

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Prime Evil Diablo -- 30 Mayıs 2013; 23:20:54 >

|
  • Binbaşı
    1662 Mesaj
    dünyada fenomen oldu ama,
    ben bu walking dead dizisini, oyunlarını vs bir türlü sevemedim,
    o yüzden geri kalanını aldım, işime geldi.

öte yandan nasıl Monkey Island olmaz hala anlamadım.
  • Yarbay
    12332 Mesaj
    Teşekkürler hocam, bu kaptığım 3. oyun serisi oldu
    |
    |

Orijinalden alıntı: laider

dünyada fenomen oldu ama,
    ben bu walking dead dizisini, oyunlarını vs bir türlü sevemedim,
    o yüzden geri kalanını aldım, işime geldi.

öte yandan nasıl Monkey Island olmaz hala anlamadım.

Dizisiyle oyunu cok farkli. Dizisinin sadece 2. sezonu guzel digerleri fos ama oyun şaheser olmus kesinlikle oynamalisin sabah bir otursan bitirene kadar kalkamazsin basindan cok surukleyici

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Steam kodu olması da cabası... Temiz iş...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    259 Mesaj
    http://forum.donanimhaber.com/m_25478058/tm.htm

konuda belirtilmişti ve bu konuda olması daha iyi.steam mi originmi değilmi bilen kişiler yazıyor eğer her indirime giren oyunu sıcak diye yazarsak burası cümbüşe döner.hergün bir başka oyun indirimi var çünkü.
    |
    |
    1876 Mesaj

O soru şu an benim kafamda da var ve onun için steam hesabı açıp bir bakayım diyorum... Şirkette indiremeyeceğim ama akşam eve gidip başlatırım indirmeyi...
    |
    |
    Bahsedilenler: mesut777
  • Teğmen
    218 Mesaj
    Valla 4.30 dolar verdim ortalamanın üstünde para verince bonus oyunları da vereceğim yazıyor.Ama the walking dead için tek steam keyi verdi.Başka alan arkadaşlarda durum nasıl ?

Orijinalden alıntı: mesut777

Valla 4.30 dolar verdim ortalamanın üstünde para verince bonus oyunları da vereceğim yazıyor.Ama the walking dead için tek steam keyi verdi.Başka alan arkadaşlarda durum nasıl ?

Hocam 4,16 $ 'a

Telltale Games 'in;

-Back to the Future: The Game
    -Hector: Badge of Carnage
    -Poker Night at the Inventory
    -Puzzle Agent 1
    -Puzzle Agent 2
    -Sam & Max: Devil’s Playhouse
    -Wallace & Gromit’s Grand Adventures

VE tabii ki

- The Walking Dead 'i aldım bu fiyata çok çok iyi ve çok süper oldu. teşekkürler, humblebundle. :))

Dediğiniz gibi The Walking Dead 'in

All 5 Episodes!

Episode 1: "A New Day"
    Episode 2: "Starved for Help"
    Episode 3: "Long Road Ahead"
    Episode 4: "Around Every Corner"
    Episode 5: "No Time Left”

yok gibi veya oyun içine gömülü de olabilir.

Eğer,https://www.humblebundle.com/weekly den The Walking Dead, Telltale Games ve diğer oyunları almak isteyip, alamayan arkadaşlar varsa almak için yardımcı olabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasbasi -- 31 Mayıs 2013; 11:21:23 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    654 Mesaj
    Güzelmiş bilmiyordum bu siteyi ben. İşime gelen oyun olursa alacağım.
    |
    |
    başlıkta bir tane Türkçe kelime yok + fiyat da yok.
    |
    |
    Orada ortalama fiyatı geçmeden diğerlerini almak istesem 0.01$'a verir mi diye denedim veriyor
    Ama 0.01$'ı yazınca adamlar resmen lafı koydu bana. Önüme Captcha testi çıkartıp "Bu parayı layık gördüğünüze göre sizde kalp yok gibi duruyor. Lütfen insan olduğunuzu ispatlayın" yazıverdi. İçerledim lan resmen.

@apespecter : fiyat yazmadığı konusunda haklısın ama fiyat değişken. İlk başta alanlar 3.9$'a falan alırken ben sabah 4.11$'a aldım şimdi 4.2$ olmuş sanırım.
    |
    |
  • Yarbay
    3007 Mesaj
    Walking dead + diğer oyunlar şu an 4,18$ sanırım ? eğer öyleyse biri benim için alabilir mi, paypaldan gönderirim parayı
    |
    |

Eski çağlarda ejder, kaplana denk görülen tek yaratıktı.
  • Binbaşı
    1835 Mesaj
    Bende walking dead serisi ilk çıktığında korsan yüklemiştim o zamanlar korsan severdim pek şuanlarda bulaşmıyorum indirim kovalıyorum.O yüzden 1$ a diğer oyunları kaptım.
    |
    |
1
Reklamlar
e-ticaret
Blogio
haberler
SEO
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.