Şimdi Ara

Hükümet Yangının Suçunu CHP'li Belediyelere Yıkmak İstiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hükümet çoğu yangına bilinçli olarak müdahele etmeyerek ardından yangının büyük yerleşim merkezlerine ulaşmasıyla sorumluluğu belediyelerin üstüne atmaya ve suçu onlara yıkmaya başladı. Günlerdir yangını söndüremeyen hükümet ihaleyi belediyelere yıkacak gibi duruyor. Böylece yangınları söndürmeyi belediyeler beceremedi algısı oluşturulmaya çalışılacağı açık.

• Bunu ben de farkediyorum.Son birkaç gündür sürekli olarak ormanlık alanlardan,yangınlardan belediyelerin sorumlu olduğunu söylemeye başladılar.Zira ortada çok büyük bir ihmalkarlık,iş bilmezlik,beceriksizlik var...Yok olan ormanlık alanlar,tarım araziler,evler,köyler,besi hayvanları,yaban hayvanları...Bunların neredeyse haddi hesabı yok.Zarar ve kayıplar çok büyük...

Bu nedenle klasik floresan partisi taktiği olarak suçu ve sorumluluğu başkalarının üstüne atma evresine geldiler.

Ekonomi kötüyse bunun sorumlusu dış minnaklar

Eğitim kötüyse bunun sorumlusu laik sistem

Ülke şaha kalkamadıysa bunun sorumlusu parlamenter sistem

SGK başarılı değilse bunun sorumlusu Kılıçdaroğlunun SSK'yı batırması ( adam o dönem sadece genel müdür)

Marmara denizinde müsilaj oluştuysa bunun sorumlusu İstanbul belediyesini alan CHP

Açılım sürecinden sonra terör patlaması yaşandıysa bunun sorumlusu PKK-HDP'nin kendilerini kandırması

FETÖ tüm devlet yapısına sızdıysa bunun sorumlusu FETÖ'nün onları kandırması ve aldatması

Madenler çöküp işçiler hayatını kaybediyorsa bunun sorumlusu bu işin fıtratında böyle kazaların olması

Kuraklık yaşanıyorsa bunun sorumlusu Allah'ın yağmur yağdırmaması

Karadeniz'i sel götürüyorsa bunun sorumlusu yine Allah'ın vermiş olduğu bir afet olması

Şimdi'de Akdeniz cayır cayır yanıyorsa bunun sorumlusu elbette o yerleri elinde tutan belediyeler...

Bunların hiç hatası,kusuru,ihmali,beceriksizliği,iş bilmezliği olur mu?

• Bu nasıl ülke? Bu nasıl devlet?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gördüğüm en saçma deneme olur. Hem tutmaz hem rezil olurlar.

Ha yaparlar mı kesinlikle. Zira artık karşımızdakiler en iyimser tanımla çok tuhaf.

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Gördüğüm en saçma deneme olur. Hem tutmaz hem rezil olurlar.

Ha yaparlar mı kesinlikle. Zira artık karşımızdakiler en iyimser tanımla çok tuhaf.

Rte denedi bile. Aşırı fanatikler dışında kimse yemeyecek bunu tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 5 Ağustos 2021; 2:45:1 >
  • Ormanlar OGM sorumluluğundadır. Madem öyle, tüm ormanları belediyeye bağlasın da göreyim. Sonra 5’li çeteye bir tane çivi çaktırmazlar.

• Bu saçmalığı duyan belediyeler, seçmenler:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 4 Ağustos 2021; 22:57:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neyine şaşırıyorsunuz adamlar teflonun mucidini kıskandırıyor hiç bir şey üzerlerine yapışmıyor. 20 yıldır görmediğimiz rezillik kalmadı savunma hep aynı gılışdar ssk yı badırdı.

• biraz daha ileri gitseler ülkeyi chp yönetiyor diyeceklerHükümet Yangının Suçunu CHP'li Belediyelere Yıkmak İstiyor 

• quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

Neyine şaşırıyorsunuz adamlar teflonun mucidini kıskandırıyor hiç bir şey üzerlerine yapışmıyor. 20 yıldır görmediğimiz rezillik kalmadı savunma hep aynı gılışdar ssk yı badırdı.

Kitle böyle olunca devam ediyor bu durum.

Düşünsene mesela, bir şirketi yönetiyorsun ama olumsuz durumlarda sorumluluğun sıfır, kimseye hesap vermiyorsun, suçu başkalarına atıyorsun ve üstüne tüm şirket seni desteklemeye devam ediyor.

• Madem öyle ormanlar büyükşehir belediyesinindir. Orman genel müdürlüğün anca büyükşehir olmayan küçük birkaç ilde iş yapar.

• Bunu ben de farkediyorum.Son birkaç gündür sürekli olarak ormanlık alanlardan,yangınlardan belediyelerin sorumlu olduğunu söylemeye başladılar.Zira ortada çok büyük bir ihmalkarlık,iş bilmezlik,beceriksizlik var...Yok olan ormanlık alanlar,tarım araziler,evler,köyler,besi hayvanları,yaban hayvanları...Bunların neredeyse haddi hesabı yok.Zarar ve kayıplar çok büyük...

Bu nedenle klasik floresan partisi taktiği olarak suçu ve sorumluluğu başkalarının üstüne atma evresine geldiler.

Ekonomi kötüyse bunun sorumlusu dış minnaklar

Eğitim kötüyse bunun sorumlusu laik sistem

Ülke şaha kalkamadıysa bunun sorumlusu parlamenter sistem

SGK başarılı değilse bunun sorumlusu Kılıçdaroğlunun SSK'yı batırması ( adam o dönem sadece genel müdür)

Marmara denizinde müsilaj oluştuysa bunun sorumlusu İstanbul belediyesini alan CHP

Açılım sürecinden sonra terör patlaması yaşandıysa bunun sorumlusu PKK-HDP'nin kendilerini kandırması

FETÖ tüm devlet yapısına sızdıysa bunun sorumlusu FETÖ'nün onları kandırması ve aldatması

Madenler çöküp işçiler hayatını kaybediyorsa bunun sorumlusu bu işin fıtratında böyle kazaların olması

Kuraklık yaşanıyorsa bunun sorumlusu Allah'ın yağmur yağdırmaması

Karadeniz'i sel götürüyorsa bunun sorumlusu yine Allah'ın vermiş olduğu bir afet olması

Şimdi'de Akdeniz cayır cayır yanıyorsa bunun sorumlusu elbette o yerleri elinde tutan belediyeler...

Bunların hiç hatası,kusuru,ihmali,beceriksizliği,iş bilmezliği olur mu?

• İtalyadaki yangınlardan da Chp sorumlu.

Dostum Berlusconi ile görüştüm bu Chp zihniyyetine dikkat edin dedim.

• Hukumet once acsin TURKIYE CUMHURIYETI DEVLETI'nin ANAYASASI'ni bir okusun.

Devlet, ormanların korunması ve sahalarının genişletilmesi için gerekli kanunları koyar ve tedbirleri alır. yanan ormanların yerinde yeni orman yetiştirilir, bu yerlerde başka çeşit tarım ve hayvancılık yapılamaz!

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt

Utanma duygusu olmadıktan sonra rezil olsalar ne olur. Daha önce defalarca rezil oldular ama hiç utanma, sıkılma gördün mü? Veya seçmenin bu rezillikler karşısında bunlara gereken cevabı verdiğini gördün mü? Bilakis destek bile çıktılar. Bunlar kösele olmuş, rezil olsalar ne olmasalar ne! Burası AKP Türkiyesi, her türlü fantastik olaylara, fıkralara, hukuksuzluğa hazır olun.

• Televizyonlardaki haber akışına bir bakalım

önce doğal yangın (rant olduğunu bildikleri için ses etmedikleri doğal yangın)

sonra yunanistan

sonra pkk,

sonra ormanda 10 yaşındaki çocuk yangın çıkartmış

sonra başa döndük milyarlarca liralık diyanetten sünnetullah

Şimdi cehepeli belediyeler.

2 haftada kaçıncı çark edişleri bilmiyorum. Ben halen otel kafasında kaldım. Nasıl olsa yangın var, millet otelleri unuttur deyip, 3/5 yeri de bu rantçı otelciler yakmış olabilir. Ama bu kadar beyin yıkama haberinden sonra çöplüğe döndü ortalık.

• Bir tanidigim musilajin sorumlusunun Imamoglu oldugunu iddia ediyordu. "2008'de uyarmislar ta, bu 2 yilda olacak sey mi?" dedigimde bon bon bakiyor ama yine de bana inanmiyordu. Buna da inanirlar ne de olsa.

Bak bu Emine Hanimin esinin yangin sirasinda yaptigi:

Bu da Bodrum Belediye Baskani Ahmet Aras'in yangin sirasinda yaptigi:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuko -- 5 Ağustos 2021; 15:8:39 >

• Chp'li belediyeler ve gönüllüler canla başla yangını söndürmeye uğraşırken

Hükümet Yangının Suçunu CHP'li Belediyelere Yıkmak İstiyoryeni çağ gazetesi
    Termik santral yanmak üzereyken AKP'li belediyeden skandal görüntüler. Bir de utanmadan sosyal medyadan paylaştı
    https://www.yenicaggazetesi.com.tr/termik-santral-yanmak-uzereyken-akpli-belediyeden-skandal-goruntuler-bir-de-utanmadan--sosyal-medyadan-paylasti-467011h.htm

akpli belediye eğlence düzenliyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.