Şimdi Ara

Hükümet İstanbul daki halkı cezalandırıyor bence

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şehirde kimse kalmadı ki bir tanidigi yakını veya kendisi bu illet ile karşılaşmamış . Ama hiç bir önlem almamakta son derece ısrarcılar . Sanki gecen seçimin cezasını çıkarmaya çalışıyorlar . Böyle giderse 2 hafta sonra görün durumu .

• ALLAH var gam yok

• Olacak iş değil o istanbul ekonominin ana dinamolarından en büyüğü

• Bugun sonucum aciklandi pozitifim ve hastayım . 2 hafta önce önlem alınmiş olsaydı benim gibi binlerce insan bu viruse yakalanmayacakti . Boylece daha buyuk bir kapanmanin onüne geçilebilirdi ama yapılmadı
  • yavuzazgin kullanıcısına yanıt

geçmiş olsun. belirtileriniz nelerdi.

• O maske takmayan sallamayan insanlarin allah belasini versin zaten .

Muhaliflikle falan alakasi yok bu isin . Insanlarin mallığı ortada zaten , dolayisi ile farklı çozüm yoluna gitmeliydi hukümet . Bunu yapmıyorlar îsrarla.

Valla hocam benim cok bacaklarim ve başım agrıyordu akabinde sıtmada girince kesin defim ve gityim test yaptirdim . Sonuc pozitif .
  • quote:

Orijinalden alıntı: BalkanGöçmeniBirBey

Bu mesaj silindi.

Eee pardon mesai saatlerini düzenleme, evden çalışma, bulaşma riski yüksek yerleri kapatıp maddi yardım sağlama .

Bunları babam mı yapacak? Ha Yetki versen yapar.

Hükümet halen havuz medyasına ihale vermekle meşgul.

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt

Hükümet kendi önlemini alsa kadın milleti gün yapma derdinde.

Hastaneye gittiğimde sağlık çalışanından duyduğum şey bu kadın milletin gezmeleri gün yapma merakı yüzünden bu hale geldi demişti.

Her iş evden çalışılmıyor bunu da belirtmek isterim.

Eğer mart ayındaki önlemler alınsa bu durumda en az zararla atlatacağımızı düşünüyorum.

Zaten bu moruklar nerede görsem fink atıyordu. Allahtan belirli bir süre sokağa çıkma yasağı getirildi.

Hükümet her ne kadar beceriksiz görsek de bu halk aynı ölçüde engelli(kafadan) olduğunu düşünüyorum.

• Halkın yarattığı intiba konusunda haklısınız. Halk bilinçli olsa zaten böyle bir hükümet yönetimine sahip olmazdık.

• Hükümet önlemini alsın önce. kadınların gününden bulaşırsa bulaştırana inanılmaz para cezası keser tv'de 10 kez yayınlarsın olur biter.

Milletten değil devletten başlanır.

• suru bagisikligi uyguluyoruz. ne kadar cok kisi yakalanirsa o kadar cabuk corona biter.

• Maske , mesafe ,hijyen kurallarına uyan bir Allah'ın kulu görüyor musun ?
  • Önlem almak mı? Sen ve ailen bu hastaliktan kacmak icin gereken seyleri yaptin mi?

• Çevremde kadın günlerinden dolayı pozitif olanlar insanlar duydum yaşlılara uygulanan sokağa çıkma yasaklarının ev hanımlarına da uygun bir şekilde uygulanması gerekiyor  

• istanbulun pekçok semtinin pekçok binaları sürekli karantinaya alındı. hükümetle ilgilisi yok bunun. hükümet gereğini yapıyor(yeterli olmasa da) halk zıvanavadan çıkmaya alışmış. ama istanbul kendini yıllardır cezalandırıyor o ayrı bi mesele  

• srtc39 kullanıcısına yanıt

ah bu kadın milleti

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

suru bagisikligi uyguluyoruz. ne kadar cok kisi yakalanirsa o kadar cabuk corona biter.

O kadar çok kişi de hayatını kaybeder.

• Geçmiş olsun allah şifa versin.

• İş yerime araba ile gidip geliyorum, bu da cebime zarar hadi zararı geçtim, çalışma alanımız var ve yan yanayız, benim dikkat etmem yetmiyor ek olarak işleri bahane ederek +1 gün daha ücretsiz mesai istiyorlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.