Şimdi Ara

Hukuk ve hukuk iö arasındaki fark nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
12.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İstanbul ve marmara üniversitesindeki puanlarına bakarken bu 2 farklı kontenjan karşıma çıktı. Aralarındaki fark nedir? Yardımcı olacaklara teşekkürler herkese iyi forumlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• İö , ikinci öğretim demek. Akşam okula gidiyorsun , bide harç yatiriyosun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aman diyeyim iö okuma, gece okula gidiyorsun bunun yazı var kışı var. Tamam uyumak zevkli ama gün içinde hiçbir sosyal hayatın olmuyor. Gelen hocalar da günün yorgunluğuyla gelir genelde tahmin ediyorum ki, verim tartışılır. Üstüne bir de harç yatırırsın. Gerek yok. Sabah git gel
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Winner-

Aman diyeyim iö okuma, gece okula gidiyorsun bunun yazı var kışı var. Tamam uyumak zevkli ama gün içinde hiçbir sosyal hayatın olmuyor. Gelen hocalar da günün yorgunluğuyla gelir genelde tahmin ediyorum ki, verim tartışılır. Üstüne bir de harç yatırırsın. Gerek yok. Sabah git gel

İö de sosyal hayat yok hmm :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygslysuzmani

quote:

Aman diyeyim iö okuma, gece okula gidiyorsun bunun yazı var kışı var. Tamam uyumak zevkli ama gün içinde hiçbir sosyal hayatın olmuyor. Gelen hocalar da günün yorgunluğuyla gelir genelde tahmin ediyorum ki, verim tartışılır. Üstüne bir de harç yatırırsın. Gerek yok. Sabah git gel

ben puanı düşük oldğu için istanbul üni iö düşünüyordum derslere sabahta giriliyormuş yoklama alınmıyormuş farkı nedir çok mu var cidden

• quote:

Orijinalden alıntı: RioShui

quote:

quote:

ben puanı düşük oldğu için istanbul üni iö düşünüyordum derslere sabahta giriliyormuş yoklama alınmıyormuş farkı nedir çok mu var cidden

Hukuk Fakültelerinin çoğunda yoklama alınmaz zaten. Kitaptaki bilgi derste okunur. Fark yok 1.öğretimle.

2.öğretim okursan part time iş rahatlıkla bulursun.

1 . öğretim okursan iş bulman zordur ancak harç parası ödemezsin okula

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RioShui

quote:

quote:

Hukuk Fakültelerinin çoğunda yoklama alınmaz zaten. Kitaptaki bilgi derste okunur. Fark yok 1.öğretimle.

2.öğretim okursan part time iş rahatlıkla bulursun.

1 . öğretim okursan iş bulman zordur ancak harç parası ödemezsin okula

ben puanı düşük diye örgünü birinici sıraya iöyü 2. sıraya yazacaığım çalışmaya niyetim yok part time
    ama sabahları hep örgünmüş gibi okumayı düşünüyorum sorun çıkarmı

• Marmara Hukuk İkinci Öğretim öğrencisiyim. Siz hayatında İÖ olmamışlara bakmayın, işkembeden sallıyorlar. Tek eksi yanı harç.. Ayrıca ben okula hiç gece gitmedim, rüyanızda mı gördünüz gece gidildiğini Okul 1'de başlıyor 5'te bitiyor. Ayrıca sene sonu en iyi ilk 40 öğrenci arasına girersen paranı geri alıyorsun.. Hocalar yorgun olur falan demişler, tamamen yalan, çoğu dersin birinci öğretim ve ikinci öğretim hocaları ayrı, İÖ hocaları öğleden sonra geliyor. Sosyal hayat yok demişler Sabahın köründe okula gitmenin kuyruk acısını yaşıyorlar, siz bakmayın.. Hiçbir fark yok, puanınız yeterse gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz.

Not:Harç 1100₺, dileyen derslere sabah da girebiliyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1.öğretimde
    -güzel kız olmaz :dersler sabahtan oldugu için kızlar makyajsız gelir
    -her zaman kendini uykusuz hissedersin
    -derslere okutman veya öğretim görevlisi girer(porflar gece takılıyor
    -ders araları çok uzun olur. 1-1.5 saat fark olabilir ders aralarında

2.öğretim
    -kız varsa sınıfta kızlar güzel olabilir çünkü dersler öğleden sonra olduğu için bakımlı gelirler(ben makine müh. bizde kız yok ama diğer bölümlerde böyle oluyormuş)
    -uykunu alırsın
    -harç ödersin(ben tam burslu bir üni. okuyom harc marc bilmem ama ödeyenler öyle diyor.)
    -derslere prof. doç girer
    -ders araları kısa olur 10-15 dk fln
  • quote:

iö candır.

sosyal hayatı yok demiş. tüm günün boş. ister uyu. ister part time çalış. dersler geç bitmiyor. çıkıp barlara gidebilirsin. zaten sabah okul yok gece 4-5 e kadar eğlen dur. uyu sonra. asıl hayat iöde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.