Şimdi Ara

Hugo Efsanesini Bilmeyen Yok Heralde (Canlı Yayında Rezillik) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
971
Cevap
12
Favori
95.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya bunun videosunu bulmak imkansız.Çünkü o zamanın şartlarında kimse bunu kaydedemezdi.Belki yayınlayan kanalın arşivide vardır ama vermezler.Belkide o günkü programın kayıdını yok etmişlerdir.Varsa o kanalda çalışan bir çorlama olayına girişebiliriz.

• öneri;
    program hala devam ediyorsa bir velet'e küçük bir meblağ ödeme yaparak
    olayı canlandırtabiliriz.
    hem tolgada eski günleri hatırlamış olur
  • arkadaşlar ben ankarada okuyorum radyo-tv staj için ayın 15inde istanbula gidicem sıtajı kanal d de yaparsam hiç merak etmeyin video en geç 1 ay sonra elimizde

ayrıca kanal d idi dimi yanlış olmasın.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B A L A M İ R -- 30 Temmuz 2006; 0:07:10 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jonhy_Guitar

arkadaşlar ben ankarada okuyorum radyo-tv staj için ayın 15inde istanbula gidicem sıtajı kanal d de yaparsam hiç merak etmeyin video en geç 1 ay sonra elimizde

ayrıca kanal d idi dimi yanlış olmasın.....

hayır evlat kanal 6 idi.daha o zamanlar kanal d ya yeni çıkmıştı ya da çıkmamıştı.ama kanal d nin de arşivinde vardır muhakkak.
  • UP
  • bencede olayı tekrar gerçekleştirelim tanıdığı olan varmı küfür edebilecek küçük çocuk. hayır ben arar konuşurumda Tolga benim küfürlerin altondan kalkabilirmi onu bilemem.
  • aslında bi animasyonunu yapmak gerek grafi2000 ekibine söyleyelim bu efsaneyi ölümsüzleştirsinler

bana birazda anlata anlata abartılmış gibi geliyo
    uzaylı olayındada köylü uzaylıya taş atıyodu, uzaylıda o taşı yerden alıp köylüye geri atıyodu

bunun gibi koptuğum başka bi konu daha oldu
  • evet arkadaşlar kanal 6 yı basacaz videoyu bulmak için başka çözümü yok ya allah hayde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hattori_HANZO -- 30 Temmuz 2006; 16:36:19 >
  • ahanda bu konunun geyiği için ekşi sözlüğün "tolga abi ben basıyorum basıyorum hugo gitmiyor" başlığına bakın

lan koptum valla

http://eksi sozluk.com/show.asp?t=tolga+abi+ben+basiyorum+basiyorum+hugo+gitmiyor

• quote:

Orjinalden alıntı: hattori_HANZO

evet arkadaşlar kanal 6 yı basacaz videoyu bulmak için başka çözümü yok ya allah hayde

İsyaaaaaaaaan
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dursun

quote:

Orjinalden alıntı: hattori_HANZO

evet arkadaşlar kanal 6 yı basacaz videoyu bulmak için başka çözümü yok ya allah hayde

İsyaaaaaaaaan

o gunun şartlarında kaydedılmemesı bncede normal suan kanal 6 arsıwlerınden baska kımsede olmadıgı kesın

• e-mail atsak yollarlarmı acaba?
  • isteyelim bu tarihi belge açığa çıksın artık herkesi kanal 6 ya mail atmaya davet ediyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: sangokudbgt

isteyelim bu tarihi belge açığa çıksın artık herkesi kanal 6 ya mail atmaya davet ediyorum

adres neki?
  • quote:

Orjinalden alıntı: muhacir

olayın olduğuna dair bir kanıt var mı?

War geçen gün tolga abi son ütücüye çıktı olayı anlattı çocuğun çevirmeli telefonu varmış oynıamayınca basmış küfürü anlattı geçen
  • quote:

Orjinalden alıntı: Superkene

quote:

Orjinalden alıntı: sangokudbgt

isteyelim bu tarihi belge açığa çıksın artık herkesi kanal 6 ya mail atmaya davet ediyorum

adres neki?

bende bilmiyorum bilen bir arkadaş adres veririse seve seve mail atacağız
  • Sivil Toplum Örgütü olacaz yani
  • kanal6@medyatext.com

hade bakalım herkes bi post atsın
  • şöyle bir metin hazırlasak harkes onu gönderse yoksa herkes üşenecek yazmaya.Diyaloğu kuvvetli olan bir arkadaştan bi yazı bekliyorum sora hemen yollayacam
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.