Şimdi Ara

Hugo Efsanesini Bilmeyen Yok Heralde (Canlı Yayında Rezillik) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
972
Cevap
12
Favori
95.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: LosTCase

1 saat aradım yok

ne aradın anlayamadım adres diyorsan verdiler bak kanal6@medyatext.com
    şimdi bize bi yazı lazım bekliyoruz işallah oda gelecek baktık vermiyolar kanalı basacaz allah yardımcımız olsun
  • hade bea
  • küfür eden çocuk adanalıı
  • bende izlemiştim ama çocuk sinirlenmişti tel çevirmeli diye ama küfür olayını hatırlamıyorum bence de küfür olmadı o videoyu çıkarsınlar küfür yok
  • vidyo yok ama olay var verilmemiştir inşallahÇ:D

Bi gün Hugo’ya katılan çocuklardan biri oyunu becerememiş. Telefonu kapatıp yeni bi yarışmacı almadan önce sunucu klasik bi’kaç avutma cümlesi söyler ya, bizim Tolga da, “Olsun canım zaten önemli olan katılmak di’mi? Eminim Hugo’da şimdi çok üzgün ama napalım” derken telefon hattının ucundaki başaramamanın utancını ve de hıncını taşıyan çocuk ağzının içinde homurdanmış: “Hugo’nun .mına koyiim”

Homurdanmış ama küfür bayağı bayağı anlaşılmış. Canlı yayın, Tolga panik olmuş taabi, “Aa çok ayıp. Bak şimdi Tolga abin de sana çok kızdı” demiş. Bunun üzerine çocuk final cümlesini patlatmış: “Tolga abinin de .mına koyim!”
  • quote:

Orjinalden alıntı: assssss

vidyo yok ama olay var verilmemiştir inşallahÇ:D

Bi gün Hugo’ya katılan çocuklardan biri oyunu becerememiş. Telefonu kapatıp yeni bi yarışmacı almadan önce sunucu klasik bi’kaç avutma cümlesi söyler ya, bizim Tolga da, “Olsun canım zaten önemli olan katılmak di’mi? Eminim Hugo’da şimdi çok üzgün ama napalım” derken telefon hattının ucundaki başaramamanın utancını ve de hıncını taşıyan çocuk ağzının içinde homurdanmış: “Hugo’nun .mına koyiim”

Homurdanmış ama küfür bayağı bayağı anlaşılmış. Canlı yayın, Tolga panik olmuş taabi, “Aa çok ayıp. Bak şimdi Tolga abin de sana çok kızdı” demiş. Bunun üzerine çocuk final cümlesini patlatmış: “Tolga abinin de .mına koyim!”

hikayeler yazılmaya başladı üstte açıkladım

• hügo efsaneleşiyor ama hala ortada video yok
  • hugo hala devam ediyosa tekrar yaşayalım bu olayı

hatta bi kere fln da değil her programda bi küfür olsun be her belümünü izlerim.
  • bende bende
  • Sanırım Hugonun çoçuk izleyiciler dışındaki fanatikleri buraya toplanmış ve anladığım kadarıyla artık burdakilerde kayışta kopmuş
    Şaka bir yana bence o videoyu bulmak imkansız. Tolga Abi olayın gerçek olmadığını söylemiş. Tek yapılacak şey madem böyle birşey yok göster o zaman o andaki videoyu demek. Bunu yapabilirsek belki buluruz videoyu. Yalnız bir metin hazırlayıp mail atmakta çözüm olabilir aslında.
  • En iyisi o sahneyi aramızda canlandırıp videoya alalım bari, başka türlü rahatlamaz bu topic Yalnız herkes rahatlamak için küfür eden çocuğun rolünü oynamak isteyebilir ama kim sunucunun rolünü üstlenmek ve o surat ifadesini vermek ister bilemem artık
  • bekliyoruz metin gelmedi en iyisi tekrardan katılıp küfrü kendimiz edeceğiz
  • Biri çıksın küfretsin işte yaa bu kadar zormu Tolga'da eski günleri yad eder
  • Bulamayız herhalde neyse bir yazı hazırlayalım bari
  • Sevgili Kanal 6 Yetkilileri ;
    Eskiden beri büyük bir tutkumuz olan (!) ve bizi ekranlara kilitleyen Hugo'nun ve Değerli sunucusu Tolga Garipoğlu'nun başından geçen talihsiz olay karşısında büyük bir üzüntü duyduk. Forum üyeleri olarak kendisine büyük geçmiş olsun diyoruz. Ancak forumdaki bazı arkadaşlarımızın bu yaşanan üzücü (!) olayı izleyememiş olmasından ötürü mümkünse bir videosunu talep etmekteyiz. Söz başkasına göstermeyeceğiz. Zaten küfür olayına biz tamamen karşıyız. Yani amacımız kesinlikle o videoyu izleyip gülmek felan değil. Böyle bir düşünce de olanları şiddetle kınıyoruz. Siz videoyu hazırlayıp kargoya verin biz şubeden onu alırız. Kimseye de söylemeyiz. Yalan söylüyorsam Ahu Tuğba'nın sarışın erkek arkadaşı gibi olayım. Bekliyoruz hadi canım benim... Hepinizi öpüyoruz özellikle de Tolga Abi'yi. Siz ona söyleyin o anlar.
    Saygılar...

Nasıl mektup ???

• quote:

Orjinalden alıntı: dekonline

Sevgili Kanal 6 Yetkilileri ;
    Eskiden beri büyük bir tutkumuz olan (!) ve bizi ekranlara kilitleyen Hugo'nun ve Değerli sunucusu Tolga Garipoğlu'nun başından geçen talihsiz olay karşısında büyük bir üzüntü duyduk. Forum üyeleri olarak kendisine büyük geçmiş olsun diyoruz. Ancak forumdaki bazı arkadaşlarımızın bu yaşanan üzücü (!) olayı izleyememiş olmasından ötürü mümkünse bir videosunu talep etmekteyiz. Söz başkasına göstermeyeceğiz. Zaten küfür olayına biz tamamen karşıyız. Yani amacımız kesinlikle o videoyu izleyip gülmek felan değil. Böyle bir düşünce de olanları şiddetle kınıyoruz. Siz videoyu hazırlayıp kargoya verin biz şubeden onu alırız. Kimseye de söylemeyiz. Yalan söylüyorsam Ahu Tuğba'nın sarışın erkek arkadaşı gibi olayım. Bekliyoruz hadi canım benim... Hepinizi öpüyoruz özellikle de Tolga Abi'yi. Siz ona söyleyin o anlar.
    Saygılar...

Nasıl mektup ???

/>
    />

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizkabuğu -- 1 Ağustos 2006; 12:36:44 >

• http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=hugo+kufur+video&meta= şu linkte ki ikinci siteye girermisiniz galiba orda bişiyler var
  • quote:

Orjinalden alıntı: dekonline

Sevgili Kanal 6 Yetkilileri ;
    Saygılar...

Nasıl mektup ???

valla iyi uğraşmıssın ama ahu tuğba filan karıştırmasaydın valal pek olmamış biraz çocukça olmuş böyle ciddi bi yazı bekliyorum ayrıca kaset filan karıştırmayın rar'lasınlar rapidten çekeriz bunu yollarsak bizi çocuk sanıp kaset yerine tolga abi dergisi aboneligi filan yollayabilirler aman diyim yolamayalım

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.