Şimdi Ara

Hugo Efsanesini Bilmeyen Yok Heralde (Canlı Yayında Rezillik) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
971
Cevap
12
Favori
95.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

cocuk 2 seye küfretti

1- hügoya
    2- tolgaya
  • Olayı kimse bilmiyo yalnız. bi de gerçek diosunuz
  • küfreden çocuk diyarbakırdan katılmıştı yarışmaya

ve yarışmacı arkadaşlara başarılar dilememişti
  • galiba kaybedince ilk hugonun annesine küfür etti araya giren tolga abi ortamı yumuşatmaya çalışınca ha seni unuttum diyerek tolga abinin de annesine küfür etti.

• Bu ne böyle ya komplo teorileri gibi herkes çocuğu başka bir şeye küfrettiriyo
  • adam gibi link versenizde izlesek be dostlar
  • Hiç bi yerde görüntü falan yok.Ayrıca Tolga Abide reddediyor.Sanki bu olay biri uydurmuş ve sonra bir anda herkes inanıp efsane olmuş gibi görünüyor.Herkes birine anlatıyor farklı şekillerde olsada ama izlememiş duymuş oluyor ben bile anlatttım herkese kişiye izledim diye.bu olay bir palavra bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemil14 -- 26 Temmuz 2006; 13:04:16 >
  • çocuk nerde şu an acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: RhiFaT

çocuk nerde şu an acaba

Polat Alemdar olmasın
  • resim yetmiyo mu?
  • valla tolga denen adam olmadı diyo ama halamın oğlu kulaklarıyla duymuşşş hugoya küfür olayını
  • abi efsane falan değil...

ettim...

çocuk aklı işte şimdi olsa etmem....
  • hulen ne wıdeoymus he bı kısı de mı bulamaz
  • Ya arkadaslar benım bı onerım war..Hala Bu hugo kanal1 ekranlarında..Aramızdan bı gonullu secelım..arasın ve bu efsaneyı gercege donustursun..Önceden verıldıyse özur..Fıkır benden hadı yok mu bı gonullu??
  • yok mu yaw? herkes arasın bi numarayı wersin bunu arayın die. mutlaka canlı yayına alırlar herhalde?
  • arkadaslar sızden uzun suredır sakladıgım bisiyi acıklamak ıstıyorum.......

o cocuk benım....... daha 7 yasındayken bızım evde bole grip donenlı telefon vardı oynayamadım.....sonra hıcbı sucum yoktu aslında hep amcam ogrettı bana kufurlerı

kucukken hep ben ben bir kucuk askerım sınırlarda gezerım vatanıma goz dıkenın anasını....... diomusum

o sıradada agızdan kacmıs olabılır...tolga abıden ozur

gercek yaw nıe ınanmıonuz

deermisim

• kac defa yazdım ama bazı arkadaslar atlaya atlaya okuyor galiba yazılanları....

orta okul yıllarımdı ve bizzat canlı olarak seyrettim o programı halen cıkıp kimse görmemis demeyin hatta bu baslıktan eskidende vardı ve orda da olaya bizzat sahit olan insanlar vardı... canlı sahitim diyorum varsa sormak istediginiz birsey sorun burdayım iste atıp tutmanıza gerek yok
  • anlat aga o zaman bu olayın gerçek yüzünü.. he bide nie cd ye çekmedin video yu yaw. ne güzel uplardın bi yere şimdikiler de izlerdi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: meco

kac defa yazdım ama bazı arkadaslar atlaya atlaya okuyor galiba yazılanları....

orta okul yıllarımdı ve bizzat canlı olarak seyrettim o programı halen cıkıp kimse görmemis demeyin hatta bu baslıktan eskidende vardı ve orda da olaya bizzat sahit olan insanlar vardı... canlı sahitim diyorum varsa sormak istediginiz birsey sorun burdayım iste atıp tutmanıza gerek yok

O zaman niye herkes başka bi senaryo uyduruyo biri hugoya biri hugonun anasına biri tolga abiye biri 60 milyona bi sabitlesin o zaman bilenler.

Ulan şu vidyo yu bulursak tolganın gözüne sokacam...
    Adam mafya gibi olayı örtbas etti

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.