Şimdi Ara

Hub motor elektrikli bisiklet kullananlar? (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
18
Favori
40.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    esasında bafang hub motor değil (mid-drive krank motor) inşallah sağ salim gelir gümrükten alırsınız bu konu başlığı altında incelersiniz
  • arkadaşlar motor geldi
    hatta tam 7 günde elimdeydi ve yurtiçi getirdi çinden fedex ile gönderilmişt
    çok şaşırdım başka kargolarım gelmişti arasında bi de çince yazılı kutuyu görünce heyecandan öteki kargoları bile almamışım:)))

üstelik vergi de vermemiş oldum:))))

bataryayı bekliyorum onu ems ile gönderdiler ama o henüz gelmedi gelince artık vergi çıkarmı çıkmazmı bilmem ama...

gayet iyi kolilenmişti motor herhangi bir eksik vs yok
    şimdi heyecanla bataryayı bekliyorm
    gelir gelmez montajlayıp hem tecrube ederim onu aktarırım hemd eufak tefek video ile anlatmaya çalışırım
  • Merhaba arkadaşlar, 26 inç katlanır yol bisikletime elektrik motoru bakıyorum ama setlerin ağırlıkları gözümü korkuttu açıkçası.
    Ben büyük çoğunlukla yokuşlarda pedala destek olsun ve trafikte ani hızlanmam gereken yerlerde yardımcı olsun istiyorum. Pil + motor ağırlığı en düşük set/yöntem nedir yardımcı olabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *siteci* -- 22 Temmuz 2016; 18:37:48 >
  • Bende fat bike mid drive takacaktim ama elektrik pil motor vs is degil yansa bozulsa su alsa bitti. Yerine cross 60 cc pocket bike alicam 4 te bir fiyatina.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul'da elektrikli bisiklet kullanmanın nasıl bir deneyim olduğunu göstermek için ufak bir tura çıktım. Videoda elektrikli bisikletlerde normal bisiklete kıyasla şerit kullanımında ne kadar rahat olduğunuzu görebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muscol -- 20 Ağustos 2016; 10:58:14 >

• arkadaşlar
    tüm set bi kaç gün önce geldi
    motoru ayrı pili ayrı gönderdiler ikiside vergisisz sıkıntısız gümrüksüz geldi motor fedex pil ups ile geldi
    montaj yaptık bu gün harika bir şey
    aldığım set 48v750w bafang mid drive
    ve 48v15ah pil
    çekişi gücü sesssizliği torku harika
    montaj çok kolay hatta en zor kısim hız sensörünü yerleştirmek:)
    set 2400tl mal oldu Hub motor elektrikli bisiklet kullananlar?
     Hub motor elektrikli bisiklet kullananlar?

• Magic Pie sayfasına yazdığım mesajı buraya da copy paste yapıyorum bilginiz olsun diye.
    2 yıl önce Adabis'ten aldığım 48V 1000W elektrik motorunun Beyni (controller) yandı. Sebep bilinmiyor. Tamiri yokmuş. Yedek parça yokmuş. Muadili olan bir internal veya external Beyin (controller) yokmuş. Yani anlayacağınız servis yok. Aklınızda olsun. Geçmiş olsun dediler. Bende tekerleği çıkartıp normal bisiklete çevirdim. Şu an tek seçeneğim Beyni (controller) Canada'dan sipariş etmek. Para harcasam ve beklesem de buraya göndermeme ihtimalleri var, gümrükten geçmeme ihtimali var. Yedek parça temin edemeyen yerden alış veriş yapmamak lazım.
  • muscol kullanıcısına yanıt
    hocam merhaba , benim içinde aynı bisikletten toplasan maliyetin üstüne sana 250 TL para veririm lütfen bana geri dönüş yap , çok ihtiyacım var bu bisiklete
  • Ben de uzun turlarda yokuş için almayı düşünmüştüm. Belki ileride. Şu an maddiyat el vermiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnidasamur

https://www.coskunbisiklet.com/arka-jant-motor-komple-60-v-1200-watt-10-jant-kobra-dUEnya-dora-e-bike-60057

https://www.bosch-ebike.com/en/news/2018/

Bundan scoot dag bisikletine taka bilirmiyiz birde nereden temin ede biliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aliexpressten kit getiren oldu mu son zamanlarda arkadaşlar ?
  • Yorum yapacak kimse var mı ?

• .

• gençler e bike alma kararı aldım fakat fiyatlar çok yüksek kit alsam en kötüsü 2000 2500 den başlıyor acaba bildiğiniz bir site veya satan var mıdır çok uçuk bir fiyat olmazsa almayı düşünüyorum
  • O bisikletle 50 yapiyosan cidden helal olsun. Onunla 20nin uzerine cikmak icin her sabah 2 yürek yemek lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• İstanbul'da elektrikli bisikletle ulaşım hakkında birşeyler çektik. Konuyu biraz canlandıralım :)

https://www.youtube.com/watch?v=ROjXJsvBIQw

• Dönüşüm kitlerinin fiyatlarının fiyatları böyle olursa zor elektrikli bisikletlerin artışı

• merhaba benimde 26 inc 48v 1500w beyin ve motor 500w hız enfazla 35 yapıyor şimdi burdaki durum motor ile ilgilimi beyinlemi Hub motor elektrikli bisiklet kullananlar? Hub motor elektrikli bisiklet kullananlar? Hub motor elektrikli bisiklet kullananlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: serdar641983

merhaba benimde 26 inc 48v 1500w beyin ve motor 500w hız enfazla 35 yapıyor şimdi burdaki durum motor ile ilgilimi beyinlemi
    sürücünüz güzel. durum motorla alakalı

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.