Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
244
Favori
874.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kobejames

bazı baktıklarımda 22mm falan yazmıyor. sadece gear s3 frontier kayış yazıyor. yinede olur mu?
    Evet olur. Gear s3 frontierda 22mm kayış kullanılıyor.
  • Bu arada cihaz Amazon da 1417 TL ye düşmüş ..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu saati black friday indirimi ile yurt dışından alsam örneğin aliexpressden. Vergisi vs ne kadar tutar ki? Daha mı tuzluya denk gelir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serdar0644 S kullanıcısına yanıt
    Valla hocam vergi işi muallak. Arkadaşımın dediğini aynen iletiyorum. 3 tl lik ürün almış 15 tl vergi alınmış. Yani açıkçası ben kordonu almaya çekindim. Saate ne kadar alırlar inanın yorum yapamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: saint1

Fazla kadran yükleyince kadran menüsü girişi yavaşlıyor mu ?
    Hayır yavaşlamıyor bende herhangi bir yavaşlama olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: uykusuzfil

Böyle okuyunca me zor geliyor 🙈 emek ve paylaşım için teşekkürler , şöyle müsait bir zamanda saati yeni alanlar için küçük bir video çekseniz bu watchfaces lar için ne güzel olur 🤗
    Mecburen böyle yazdım yaptığım hiç bir şeyi atlamamak için. Kurulum yaparken hata yapılmasın diye. Aslında çok kolay siz yazının uzunluğuna aldanmayın sadece talimatları izleyin yeter.
  • Arkadaşlar bu saati en ucuz yoldan nasıl temin edebilirim. İkinci el temiz de olabilir bulursam. Ekonomik olması önemli.

• MuKeVa kullanıcısına yanıt
    Ben baska bir saatim icin aliexpress den kordon aldim. Dün geldi. Her paket için ortalama 14.36 TL vergi aldılar. Örneğin ürün 1000 TL ise yuzde 20 gümruk vergisi + yüzde 20 özel tüketim vergisi + damga vergisi + gümrüğe sunma bedeli toplamda 1450 TL öderiz. Miktarı az yazdırınca açıp bakıp fiyatı bu olabilir deyip ona göre vergi alıyorlar.

• spor aktivitelerini strava gibi uygulamalara aktarma varmı uyguamanın içinde acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdar0644

Ben baska bir saatim icin aliexpress den kordon aldim. Dün geldi. Her paket için ortalama 14.36 TL vergi aldılar. Örneğin ürün 1000 TL ise yuzde 20 gümruk vergisi + yüzde 20 özel tüketim vergisi + damga vergisi + gümrüğe sunma bedeli toplamda 1450 TL öderiz. Miktarı az yazdırınca açıp bakıp fiyatı bu olabilir deyip ona göre vergi alıyorlar.
    Hocam o konuda tek merak ettiğim konu şu. 2 durumu anlatmak istiyorum siz hangi durumdasınız ve paket başı 14.36 tl vergi aldılar:

Durum 1:

Siz mesela X satıcısından 3 adet ürün aldınız diyelim. Ama satıcı size bunu bir paket içinde 3 ürünü gönderdi. Bu durumda 1 paket var ortada. yani NŞA'da 1 paket olduğu için o paket için mi aldılar o ücreti yoksa o tek paketi açıp 3 ürün için ayrı ayrı mı aldı?

Durum 2:

Siz 3 ürün aldınız ve bunları X Y ve Z satıcılarından aldınız. 3 paket geldi sonuçta bu üç paketin her birisi için mi 14.36 TL aldılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: uykusuzfil

Bu arada cihaz Amazon da 1417 TL ye düşmüş ..
    link varmı hocam, ben baktığımda hala 1499TL olarak görüyorum
  • MuKeVa kullanıcısına yanıt
    İkinci durum geçerli.

• bu arayüz yükleme işini yapamadım . Beta yükledim yükleme kısmını açtım telefona telegramdan skin indirdim. Amma velakin arayüz değiştir deyince location uymuyor falan diye bildirim geliyor. Lokasyonu sağlığı yüklerken çin olarak yaptım telefonun dilide ingilizce ama lokasyon uygun değil diyor tema yuklerken. Başına gelen varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yalçın Ç. -- 27 Kasım 2019; 14:11:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevo_61

Arkadaşlar bu saati en ucuz yoldan nasıl temin edebilirim. İkinci el temiz de olabilir bulursam. Ekonomik olması önemli.
    Letgo sahibinden gibi yerlerde telefoncu ilanlarını takip edin 1000 1050 gibi teklif yapın açılmamış kutuyu KVK garantili 1050 TL ye aldım. Taksitle alıp telefoncularla 850 900 e satanlar oluyor paraya çevirmek için. Bu arada en başta verdiğimiz bildirim izinlerini değiştirmeyi bulamadım yani bazı şeylerden bildirim gelmesi için izin verdiklerinden vazgectigimde onu nasıl iptal edicez bilen varmı mail gibi mesela

• İphonelarda watch faces bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Yalçın Ç.

bu arayüz yükleme işini yapamadım . Beta yükledim yükleme kısmını açtım telefona telegramdan skin indirdim. Amma velakin arayüz değiştir deyince location uymuyor falan diye bildirim geliyor. Lokasyonu sağlığı yüklerken çin olarak yaptım telefonun dilide ingilizce ama lokasyon uygun değil diyor tema yuklerken. Başına gelen varmı
    Dosyanın olduğu konumu değiştirin. Temayı başka klasöre alıp tekrar yüklemeyi deneyin sorun çözülecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihsahin45

Evet Arkadaşlar sonunda saate kadran yüklemeyi başardım. Çok kolay ve bunu sizlere sırasıyla tane tane anlatacağım. (Not: saatin telefonun dilini falan değiştirmenize gerek yok. Huawei Health betaya falanda gerek yok. )

Telefonunuzu uçak moduna alın gprs kapatın Wifi ve bluetooth açın

1-önce google playden Huawei Mobil Servisi yükleyin.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.huawei.hwid&hl=tr

2-yine gooogle playden güncel huawei health yükleyin.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.huawei.health&hl=tr

3-Saati açın ve türkçe olarak seçin ve telefonla eşleşmesi için bekleyin. ( Saatin ilk kurulumunda)

4-Android telefonlar için ayarlar-uygulamalar-Huawei Mobil Servisi bulun ve ona tıklayın. Sonra kayıt yerine tıklayın. Hafızayı yönet tıklayın. ve sağ üstte verileri temizle sekmesi çıkacak. Buradan verileri temizleyi tıklayın tamam dedikten sonra geri uygulamalara gelin.

5-Yine uygulamalardan Huawei Health (Sağlık) uygulamasın bulun. Kayıt yerine tıklayın. verileri silin dedikten sonra buradan çıkın.

6-Sağlık (Huawei Healt) uygulamasına girin. Burada çok dikkat!!!!
    İleri dedikten sonra kabul ediyorum diyoruz. evet en can alıcı yere üstte hizmet bölgesini ÇİN olarak seçiyoruz. Sonra gelen izinleri onaylıyoruz.

7-İzinlerden sonra Huawei Kimliği ekranı gelecek. Buradan yeni kayıta tıklıyorsunuz. Huawei Kimliği yazan yerin hemen altında Ülke/bölge seçin var onuda ÇİN olarak seçiyorsunuz. Aşağıda bulunan Ürünler servisler ve teklifler kılığini işaretleyin. İleri diyin. Sonra kabul ediyoruma tıklayın. Doğum tarihi girin çokta önemli değil rastgele girebilirsiniz. İleri dedikten sonra e-posta kullan tıklayın. Gelen ekrana aktif bir e posta adresi girin. Çünkü o e postaya kod ve onay linki gelecek. sonra gelen şifre ekranından şifrenizi oluşturun. İleri dedikten sonra Güvenlik telefon numarası bölümü gelecek. Burada bulunan bölgeyi Türkiye +90 olarak seçiyoruz .ve aşağısına saati bağlayacağımız ve huawei uygulamalarının bulunduğu telefonun numarasını yazıyoruz bitir diyoruz. Telefonuza gelen sms deki şifreyi giriyoruz. İleri dedikten sonra e-posta adresini doğrula ekranı geliyor. Buarada dikkat. Şimdi başta verdiğiniz e-postanıza girin ve oraya gelen onay mailinde e postayı doğrula dedikten sonra huaweinin doğrulama sayfasına yönlendirilip hesap etkinleştirildi yazısını görünce telefon ekranına geri dönüp Doğrulandı yazısına tıklıyorsunuz. EVET şuanda herşey tamam...telefondan açık olan herşeyden çıkın.

8- Huawei sağlık uygulmasını açın ileri diyin Kabul ediyoruma tıklayın.

9-Uygulamanın altında cihazlar ekleye tıklayıp saatinizi ekliyorsunuz. (Saat eşleşme konumunda olacak)

10-Saatiniz eklendikten sonra direk zaten saat kadranları ekranını göreceksiniz.

İşlem Bu Kadar Herkese hayırlı Olsun.

Yardıma ihtiyacı olana yardım ederim.

NOT: AYRICA SAATE AYNI ANDA 27 TANE SAAT KADRANI YÜKLEDİM. DAHA DA YÜKLEME İMKANI VAR.
    Selam bende yükledim ama watchface marketi ve herhangi bir stock saat arayüzü çıkmıyor ama dışardan indirip yükleyebiliyorum.Bu seferde her yüklediğin bir öncekini siliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: saint1

Selam bende yükledim ama watchface marketi ve herhangi bir stock saat arayüzü çıkmıyor ama dışardan indirip yükleyebiliyorum.Bu seferde her yüklediğin bir öncekini siliyor.

Alıntıları Göster
    bende dışardan yükleme yapamıyorum ama onlarca saat arayüzü çıkıyor.
  • re_death kullanıcısına yanıt
    Hayır maalesef sağlık ve konum verilerini dışarı aktarma, Starva ile paylaşma imkanı yok. İngiltere forumunda da en çok eleştirilen eksikliklerden biri bu.

Huawei, "kullanıcı gizliliğini korumak için konum ve sağlık bilgisini paylaşıma izin vermiyoruz" yazmış bu talebin altında ama sporcu camiasında işler tam tersi şekilde yürüyor.

Saat, şimdilik, Strava ile veri paylaşma imkanı sunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisg -- 27 Kasım 2019; 22:17:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frost35

Dosyanın olduğu konumu değiştirin. Temayı başka klasöre alıp tekrar yüklemeyi deneyin sorun çözülecektir.

Alıntıları Göster
    oldu sağolasın
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.