Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
244
Favori
874.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yoo renkler harika. Ben de alsam aynılarını alırdım.

Link nedir? Kaça geldi.

Satıcı, kargo üreti, vergi vb durumlar hakkında bilgi verebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: biuu

Yoo renkler harika. Ben de alsam aynılarını alırdım.

Link nedir? Kaça geldi.

Satıcı, kargo üreti, vergi vb durumlar hakkında bilgi verebilir misiniz?
    Hocam ben aşağıda adresini paylaştığım satıcıdan aldım. Sağolsun çok ilgili ve yardımseverdi. Kargo ücreti konusunda 150 tl üzeri alışveriş yapılırsa kargo ücretsiz gönderiyor. Ben arkadaşımla birlikte aldım. 9 tane aldık. 151,2 tl tutmuş idi. 10 tl de çek vardı. 9 unu 141.20 tl ye aldık. Tanesi 15,80 e geldi. Tavsiye ederim. Benim gördüğüm en uygun zaten orası satıyor.

22mm boyutunda olduğundan kordonlar saatimize uyuyor bilginiz olsun. ilanda active 2 amazfit vs yazdığına takılmayın

Hocam vergi olayı, takipsiz kargoların kayıp olması, uzun sürede gelmesi vs durumlardan ötürü aliexpress işini iptal ettim. n11'den aldım :)

https://urun.n11.com/giyilebilir-teknoloji-aksesuarlari/gear-s3-amazfit-active-2-frontier-silikon-kayis-kordon-22mm-pin-P233184451

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuKeVa -- 26 Kasım 2019; 16:28:19 >

• Arkadaşlar merhaba,
    Foruma yeni üye oldum çünkü dün akşam forumdaki watch gt 2 saat arayüzü indirmek ile ilgili konudan çok istifade ettim.şuan çin hesabından cloud hesabını ingilizce aktif edip cep telefon no ile kayıt oldum huawai sağlık betayı ingilizce kurdum günçelleme yapmadım konumu çin yaptım ve istediğim arayüzleri (ücretsiz olanları yükledim) herhangi bir sorun olmadı kullanıyorum.saat ile ilgili tek söyleyeceğim şarz endişesi olmadan kullanılacak eniyi seçenek sunan seçim diye düşünüyorum.bende 7 gün gitti nabız ve blutoth açık günlük 1 saat yürüyüş.arama cevaplama ortalama günlük 2 kez.Huawei Watch GT2 [ANA KONU]Huawei Watch GT2 [ANA KONU]Huawei Watch GT2 [ANA KONU]Huawei Watch GT2 [ANA KONU]Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melikoğlu54 -- 26 Kasım 2019; 16:49:55 >

• Sonunda benimde huawei watch gt 2 geldi.Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semihsahin45 -- 26 Kasım 2019; 16:48:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuKeVa

Arkadaşlar kordonlar geldi. Zevkler ve renkler tartışılmaz tabi (seçtiğim renklere laf etmeyin fazla renk yoktu olanlardan bunları seçtim)

- Ürünler silikon malzeme
    - Çok sert ve kırılgan değil aksine çok yumuşak
    - 22mm olduğu için saate uyum sorunu olmadı.
    - Alırken arada kaldığım bir nüans vardı o da tırtıklı olması nedeniyle toz falan girebilir diye. Evet giriyor toz ama diğer baktigim modelde saat kordonu çok ince kalıyordu.

Özeten ürünleri öneririm. Gerek hafta ici gerek hafta sonu saat kullanılacağı zaman saat başka bir saat oluyor :) sanki yeni saat olmuş gibi bir his oluşturuyor...

Bu arada ben orijinal kahve rengi kordonu çıkarıp siyah kordonu taktım. Aşağıdaki resimleri inceleyebilirsiniz.

Cok guzeller valla.
    Ben aynılarını samsung galaxy watch kullanırken aliexpresten almıştım zamanına .22mm olduğu için amazfit gts ve huawei gt2 de kullaniyorum.
    Ama yaşim icabı sadece siuah laciver kamuflaj ve koyu gri renkleri kullaniyorum.
    Turuncu taktım benim oğlan dalga gecti.o yüzden turunxu,yesil,kirmızı beyaz renkleri galaxy watch sattığım adama hhediye ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: melikoğlu54

Arkadaşlar merhaba,
    Foruma yeni üye oldum çünkü dün akşam forumdaki watch gt 2 saat arayüzü indirmek ile ilgili konudan çok istifade ettim.şuan çin hesabından cloud hesabını ingilizce aktif edip cep telefon no ile kayıt oldum huawai sağlık betayı ingilizce kurdum günçelleme yapmadım konumu çin yaptım ve istediğim arayüzleri (ücretsiz olanları yükledim) herhangi bir sorun olmadı kullanıyorum.saat ile ilgili tek söyleyeceğim şarz endişesi olmadan kullanılacak eniyi seçenek sunan seçim diye düşünüyorum.bende 7 gün gitti nabız ve blutoth açık günlük 1 saat yürüyüş.arama cevaplama ortalama günlük 2 kez.
    banada yardımcı olurmusun bende yaptım ama bende online arayüzler çıkmıyor. sadece dışardan telefona yüklediğin ara yüzleri saate atabiliyorsun. Oda bir site vardı orda vardı site kapanmış sanırım

• ya beyler huawei watch gt2 ile fossil gen 5 arasında kaldım. Fossil biraz daha güzel duruyor. var mı önerisi olan arada kaldım. bayadır alacağım alacağım vazgeçiyorum karar veremiyorum.
  • quote:

merhaba,

farklı birşey yapmadım bu adrese girip üye olunuz sonra sağlık beta programını yükleyin tamamhttps://id7.cloud.huawei.com/CAS/portal/userRegister/regbyphone.html?reqClientType=1&loginChannel=1000002&countryCode=cn&loginUrl=https%3A%2F%2Fcloud.huawei.com%3A443%2Fothers%2Flogin.action&service=https%3A%2F%2Fcloud.huawei.com%3A443%2Fothers%2Flogin.action&lang=tr-tr&themeName=red
    buraya üye olurken e posta ilemi yoksa telefon ilemi üye ola gireceğiz.

• classic modelle suya giren varmı? deri kayışı sonradan sıkıntı olur mu?
  • kobejames K kullanıcısına yanıt
    hocam saatle suya girmedim ama ben hep bütün saatlerimi deri kayışla kullanmayı tercih ederim.O yüzden söyleyebilirim ki deri kayış suya gelmez.Daha çabuk eskir.Zaten deri kayış her türlü 1 - 1,5 senede bir eskir,yenilemek gerekir.Su teması bu süreyi kısaltır sadece.Bende de klasik model var.Kahverengi kordon çok uymadığı için saatçiden siyah deri kordon aldım öyle kullanıyorum.
  • semihsahin45 S kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    telefonla üye oluyoruz sms ile aktif ediliyor
  • Arkadaşlar iPhone sagibiyim.
    Bu saati iPhone ile gündelik olarak uyumlu kullanabilirmiyim.
    Saat ile telefon görüşmesi yapıp, arayanı ekrandan görebiliyormuyuz?

• quote:

Merhaba,
    ben mail ile üye oldum. bölgeyi çin yaptım. mail adresimi girdim. onay kodu geldi onu girdim daha sonra ceptelefonumu girdim. onay kodu geldi onu girdim. üye oldum. sonra ayralardan dili ingilizce yaptım.. telefonda ise telefon dilini ingilizce yaptım. ama olmadı. üç nokta geliyor ama arayüzler yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semihsahin45 -- 26 Kasım 2019; 18:3:0 >
  • quote:

Merhaba,
    zamanın varsa bana biraz zaman ayırabilirmisin sil baştan seninle tane tane yapalım olurmu. birde benim telefon samsung s6 telefon dilini ingilizce yapıyımmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

Nihayet becerdim.telefon dilini ingilizce yapmadan 3 nokta ve dowload watchface gelmiyor.
    ben çok uğraştım ama olmuyor nasıl yaptığınızı söylermisiniz
  • saint1 kullanıcısına yanıt
    diğer androidlere gelecektir. yasal izin vs uğraşıyorlardır.

Bu arada saat 1 mio satış yapmış dünyada. tüm haberlerde yazıyor. Fİyat düşer de alır mıyım diyordum bu reklamlarla fiyat düşmeyecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

Cok guzeller valla.
    Ben aynılarını samsung galaxy watch kullanırken aliexpresten almıştım zamanına .22mm olduğu için amazfit gts ve huawei gt2 de kullaniyorum.
    Ama yaşim icabı sadece siuah laciver kamuflaj ve koyu gri renkleri kullaniyorum.
    Turuncu taktım benim oğlan dalga gecti.o yüzden turunxu,yesil,kirmızı beyaz renkleri galaxy watch sattığım adama hhediye ettim.

Alıntıları Göster
    Valla hocam benim oğlan henüz küçük az daha dillenirse bana da laf söyler kesin :)

ya aslında tam istediğim renkler değil ama yine de güzeller ya :)

• Bu arada galaxy watch active 2 iyi ki almamışım. Alüminyum modellerinde soyulma vs varmış diğer sayfada gördüm. Umarım daha fazla sorun yaşamazlar. Bu arada favorilere eklemede active 2 yi geçmiş bu konu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuKeVa -- 26 Kasım 2019; 20:14:24 >
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.