Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
244
Favori
874.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bize ne senin saatinden git casio konusuna yaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexdesouza.10

üstüne yenisi ekleniyor hocam ama gelen bildirim sürekli tekrarlıyor birbirini 5-6 kez gösteriyor aynı bildirimi , saat ekranında alttan yukarıya doğru kaydırınca bildirim yeri açılıyor ya alt alta sürekli aynı bildirimi kopyala-yapıştırmış yapmışsınız gibi oluyor, yenisi gelince eskisi gidiyor bu sefer sürekli yeni bildirim kaplıyor o alanı

Alıntıları Göster
    Saaten bildirim yerine gelip,en alta inince temizle diye birşey çıkıyor. Ona tıklarsan gözükmez eski bildirimler.

• merhaba arkadaşlar watch gt2e ile honor magic watch arasında kaldım sizce hangisini almalıyım? sanırım gt2e de hoparlör yok aralarında çok bir fark var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: constantine05

Saaten bildirim yerine gelip,en alta inince temizle diye birşey çıkıyor. Ona tıklarsan gözükmez eski bildirimler.

Alıntıları Göster
    onu biliyorum hocam demek istediğim o alanda aynı bildirimi 4-5 kere peşpeşe gösteriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: NİHATCSRPNR

merhaba arkadaşlar watch gt2e ile honor magic watch arasında kaldım sizce hangisini almalıyım? sanırım gt2e de hoparlör yok aralarında çok bir fark var mıdır?
    Aralarında 100-150 TL fark var hocam,donanım aynı,kasa farklı,magic watch da sesli görüşme artisi mevcut,ben şahsen 2gte nin tasarımını beğenmedim,honor magic yada gt2 hem spor hem klasik saat olarak kullanılabilir,ama gt2e spor bir saat,
    Ayrıca gt2e de kordon seçeneğinin fazla olacağını sanmıyorum .

• Arkadaşlar, ekstra tema yükleme ile ilgili anlaşılır bir tarif halen bulamadım, Her yerde temalar var ama bi türlü nasıl yükleneceğini öğrenemedim. Şimdiden teşekkürler. xioami mi mix 2
  • JohnNashhh kullanıcısına yanıt
    Ben 2 haftadır kullanıyorum. 11 pro ile. Hava durumu güncellemesi günde bir kaç defa yapıyor. Harici sıkıntım yok. Memnunum. 10 gün rahat gidiyor şarjı. Ara sıra telefon ile görüşme yapıyorum. Şık ve dayanıklı. Tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: 8506furkan

Tekrar merhaba
    Uzunca bir araştırma sonucu sorun yaşan arkadaşların yorumlarınıda okuduktan sonra, birde casio edifice serisine bakayım dedim. Çünkü sporla pek işim yok sırf görselliği için "Honor Gt2 Classic" alacaktım. Ancak şu saate denk gelince hemen aldım. Casio EFR-563D-1AVUDF 679,05 TL Muazzam görsel bir saat dayanamadım bunu aldım

Güzel de bir süre sonra klasik saatler sıkıyor. Kordon değişmiyor, kadran değişmiyor. Ben de çoğunlukla klasik kol saati olarak kullanıyorum zaten Honor MW2'yi ve giydiğim takımın rengine göre mesela siyah bir takım elbise giymişsem siyah kordon, siyah veya gri kadran; lacivert giymişsem ona göre. Bence bu Huawei ve Honor akıllı saatlerin en büyük özelliği bu: İster klasik, ister spor her zaman ve her durumda sana uyum sağlaması.

• Onu bilmiyorum hocam. Ben de yeni aldım saati,öyle bir sorun yaşamadım şimdilik.
  • hbasdereli70 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende akıllı saat alma arifesinde yim. Satmadiysan fiyat olarak ne düşünüyorsunuz

• Arkadaşlar merhaba, iyi bayramlar. Ben de amazondan huawei watch gt2 Klasik kahverengi kordonlu 46 mm olan saati bayramdan hemen önce aldım. Kutu içinden siyah silikon kordon çıkmadı. Çıkması gerekmiyor mu? Ona göre talepte bulunacağım. Bir de saat arayüzlerini direk aktaramıyor muyuz? Bir kaç yöntem varmış sanırım ama detaylı bakmadım bilgilendiren olursa sevinirim🙂 Ayrıca az önce güncelleme geldi 1.0.8.16 şu an sürümüm

• Kayınvalidemin huawei telefonundan health uygulaması ile saat kadranı ve müzik yükleniyor ve hava durumu sürekli güncel tutuluyor. Apple kullanıcıları olarak biz bu saatin yarı özelliklerini bile zor kullanıyoruz.
    Güncelleme gelmeyecek ve ben şık diye normal saat niyetine kullanacağım. Aldığıma pişman oldum

• windtalker425 W kullanıcısına yanıt
    Slikon kıkıf çıkmıyor hocam birtek kendi kordonu çıkıyor. Honor marka olanda çıkıyor 2 kordon

• Max 800 tl ye kadar honor magic watch 2 veya Huawei watch gt2 arıyorum. Satmak isteyenler pm atabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: CanKartaL84

Ben Honor MW2 ile geçtiğimiz hafta Cumartesi Pazar denize girdim, baya da yüzdüm. Sonrasında çıkıp duşumu aldım. Akşamı gidip şarja taktım ve 8 gündür kullanıyorum bir sıkıntı yok.

Alıntıları Göster
    Tuzlu su normal sudan daha fazla aşındırıcı ve bozucu etki yapar. Tabi diyeceksin ben denize bununla girip de yüzme vb kayıtları alamadıktan sonra su geçirmezliğin ne anlamı kalır. orda da haklısın.
  • En az 8-10 saat uyku uyudum gece. Sabah erkenden uyanıp balkonda falan biraz iş yaptım. Sonra bi daha gittim yattım uyudum falan. Ama gece hiç uyumamış gibi uyku verisi yok uygulamada.
    Saatten bakınca 10 saat 15 dakikalık gece uykusu ve 1 saat 9 dakikalık kısa uyku var

Tel.uygulamasında sadece bu 1 saat 9 dakkalık kısım görünüyor.

Bu neden olabilir.
  • Bu saatten almayı düşünüyorum ancak hangi mağazada denersen deneyim saat kasıyor geçişler donuyor gibi oluyor. Bu cihazlar sürekli açık olduğundan mı böyle yoksa geçişler hep böyle sıkıntılı mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eL_TuRCo kullanıcısına yanıt
    Veri senkronizasyonu olmamıştır büyük ihtimal.

• necativarli N kullanıcısına yanıt
    @huaweiGT2Turkey
    Telegram yardımlaşma kanalımız var. Ayrıntılı anlatım ve bilgi paylaşımı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: eL_TuRCo

Tuzlu su normal sudan daha fazla aşındırıcı ve bozucu etki yapar. Tabi diyeceksin ben denize bununla girip de yüzme vb kayıtları alamadıktan sonra su geçirmezliğin ne anlamı kalır. orda da haklısın.

Alıntıları Göster
    Geçtiğimiz hafta yine denizde denedim. Sadece köpüklü suyla yıkadıktan sonra bir süre hoparlörden ses gelirken cızırtılı geliyor gibi oluyor ama sonrasında biraz silkeleyince ses düzeliyor.
  • 
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.