Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
244
Favori
874.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birde Iphone dan konumu uygulamayı kullanırken şeklinde deneyebilir misin ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kdundar kullanıcısına yanıt
    Ekran geçişlerinde takılmalar oluyor. Mesela ekranı kaydırırken ekran ortada kalıyor ne sağdakine geçiyor ne soldaki. Bazen ekranı kaydırdığında kaydırdıpın ekran gitmiyor geri geliyor. Bu sadece benim gt2 saatğmde böyle değil kuzeniminkindede oluyor. Teknomarketlerdeki saatlerdede oluyor. Samsung arayüz olarak çok akıcı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yahyademirci kullanıcısına yanıt
    Ilginç gerçekten bende böyle bir sorun yok. Üzerinde herhangi bir koruyucu var mı sizinkinde?

• ses kayıt ve 3 günlük hava tahmini gelse ne güzel olur :)

• quote:

Orijinalden alıntı: pretty34

arkadaşlar mrb;

grupta honor magic watch 2 kullanan arkadaşlar varsa memnunlar mı?
    1000 tl ye honor magic watch 2 buldum,sıfır,
    huawei watch gt2 ile aralarında bariz farklar bildiğim kadarıyla yok,aradaki farka değer mi?
    honor u canlı olarak hiç görmedim.

amazfit gtr dan daha pahalı bir saat,fonksiyon olarak sesli aramadan başka farkları yok diye biliyorum.
    kararsız kaldım biraz,
    amazfit ve huawei/honor her iki saati de kullanan oldu mu?
    Honor Mw2 kullanıyorum.
    Saatten konuşma fonksiyonu o kadar rahatlık sağlıyor ki. Bazen telefonun hoparlöründen konuşmak yerine saatten konuşuyorum, daha rahat oluyor şahsen.
    Kahverengi deri kayışlısını alırsanız hem deri kayışınız hem de siyah silikon kayış oluyor ki ben alırken "kahverengi çok iyi yaaa, ben hep bununla kullanırım" diye almıştım ama özel günler harici sürekli siyah kayışı kullandım çünkü daha spor ve günlük her kıyafete uyum sağlıyor metalik kasa ve siyah kordonla. Kadranları da genel olarak yeterli. Kendi kadran mağazasında bile kıyafetime göre değiştirebileceğim kadar kadran var diyebilirim.

Eskiden miband3 kullanıyordum, evet Xiaomi nin daha iyi takip ettiğini düşündüğüm adım sayma vb bazı özellikler var. Ancak şıklığı, konuşma özelliği ve yürüyüş/uyku takibi gibi özelliklerdeki detaylar çok daha iyi bence.
    Miband3 te boy kg farketmeden adıma göre rastgele mesafe yazıyor mesela ama kimse takılmıyor 150TL lik saat diye. Bu cihazda ise fiyat yüksek olunca beklenti de yükseliyor ve kimisine göre hayal kırıklıkları da tam burada başlıyor işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: cevo_61

Uyku takibi ve adımsayarından şikayet edenler olmuş da. Evet bazen yatakta uyumadan uzandığım zamanları da uykudan saydığı oluyor ama çok değil. Bazen adimsayari da olması gerekenden fazla sayıyor ama öyle iki kat filan değil. Telefon ile mukayese edersek 300-500 adım oynar ikisi arasında. Bu cihaz premium bir cihaz değil ama 15-20 dolarlık bilekliklerle de bir tutmayın aylardır kullanıyorum parasının hakkını fazlasıyla veriyor.
    Hiç denk geldi mi hocam, bazen anlık olarak yanlış yazsa da sonradan işliyor sanırım uyku ve adım sayılarını ve kısa bir süre sonra baktığınızda hem adım hem uyku süreleri daha tutarlı geliyor. Bir ara baktığımda ben yattıktan uyuduktan bi 20-30dk sonrasına uyku başlangıcı olarak işaretlemişti, hatta gece uyanık gösteriyordu bazen. Ama şimdi öyle anlık pek bakmıyorum ve sonradan baktığımda da gayet doğru "aa evet ben su içmeye kalktım 2dk kadar", "alarm çalınca kalkmıştım 1dk" gibi tam cevaplarını hatırladığım yerleri gösteriyor. Ya güncellemelerle biraz daha doğru sonuçlar elde etmeye başlandı veya saat ve sağlık uygulaması senkronizasyonu yaptıktan sonra tekrar işleyip düzenliyorlar bu bilgileri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaderim7

Merhaba gt2 saati denizde kullanan var mı sıkıntı çıkarırmı
    Ben Honor MW2 ile geçtiğimiz hafta Cumartesi Pazar denize girdim, baya da yüzdüm. Sonrasında çıkıp duşumu aldım. Akşamı gidip şarja taktım ve 8 gündür kullanıyorum bir sıkıntı yok.
  • Arkadaşlar selam, dün saati sipariş ettim ve aranıza katıldım.
    Kordon konusunda tavsiyeleriniz var mı? Renk ve materyal?
    Bir de koruyucu tavsiye eder misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliersan -- 28 Temmuz 2020; 10:21:35 >

• ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler, hemen bakıyorum. Peki renk tavsiyen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliersan

Çok teşekkürler, hemen bakıyorum. Peki renk tavsiyen var mı?
    Rica ederim. Loop siyah aldım, delikli olan beyaz - içi siyah, metal olan gümüş, diğer plastik olanı da gri aldım.
  • Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. Honor mw2 aldım bu sabah şarjı 100 de başladım tam 12 saatlik kullanımdan sonra şuanda 89 oldu. Bu hesapla bahsedilen gibi 10günü geçmesi zor görünüyor. Normal bir durum mu acaba yoksa şarjında bir sıkıntı olabilir mi?

Bu 12 saatin büyük bölümü ekran hep açık kullanıldı. Ayrıca telefon iphone 11. Merak eden bir arkadaş vardı. Bu kadarlık kullanımda şunu söyliyim her bildirim ve arama sorunsuz geldi o yönden çok memnunum. Diğer özellikler için biraz daha kullanmam gerekiyor.

• Arkadaşlar Tüketici Hakem Heyeti kararı sonucu sıfırı ile değiştirilmiş kapalı kutu saat ne kadar eder? İOS ile uyum problemlerinden dolayı satmayı düşünüyorum.
    Not: Siyah Renk, 46 mm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbasdereli70 -- 28 Temmuz 2020; 22:6:33 >
  • kdundar kullanıcısına yanıt
    Yok hocam koruyucu filan yok saatte. Takılmalar ara ara oluyor. Ama samsungda hiç takılma yok. Samsungun yeni saatini bekliyorum. Watch'ı onun için sattım. Yeni saati çıksın bunuda sarıp yeni saatine geçmeyi düşünüyorum. Yeni saati watch tasarımına benziyor. Watch active ve active 2 tasarımlarını hiç beğenmedim bayan saati gibi duruyor.

• Merhaba
    Amazon Türkiye'de satışta olan Honor Gt2 Classic "Honor Update Versiyon" ibaresi var. Yani en son üretilen serimi acaba?

Ürünün Linki
    https://www.amazon.com.tr/Honor-Classic-Ak%C4%B1ll%C4%B1-Mns-B19-Kahverengi/dp/B0822VQ73B/ref=sr_1_6?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=3T9HML9HYFTKD&dchild=1&keywords=huawei%CC%87+akilli+saat&qid=1596021350&sprefix=huawei%CC%87%2Caps%2C229&sr=8-6

Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 8506furkan -- 29 Temmuz 2020; 14:23:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 8506furkan

Merhaba
    Amazon Türkiye'de satışta olan Honor Gt2 Classic "Honor Update Versiyon" ibaresi var. Yani en son üretilen serimi acaba?

Ürünün Linki
    https://www.amazon.com.tr/Honor-Classic-Ak%C4%B1ll%C4%B1-Mns-B19-Kahverengi/dp/B0822VQ73B/ref=sr_1_6?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=3T9HML9HYFTKD&dchild=1&keywords=huawei%CC%87+akilli+saat&qid=1596021350&sprefix=huawei%CC%87%2Caps%2C229&sr=8-6

Son üretilen değildir ama yeni serilerden biridir. Fiyati da iyi alabilirsiniz.

• erwinsmith06 kullanıcısına yanıt
    Hocam benim sporla pek işim yok. Sırf görselliğinden dolayı almak istiyorum.

>HONOR Watch Magic 2
    >Huawei Watch GT 2e

Hangisini tavsiye edersiniz?
  • İkinci ellerini bile neredeyse sıfır fiyatına satıyorlar. Nasıl iş anlamadım.
    Aylarca kullanılmış saate 1000 lira vereceğime 1150 lira sıfırı zaten (honor) nasıl bir piyasa varsa artık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sah!n -- 29 Temmuz 2020; 17:18:47 >
  • Araniza katılmadan bir soru sorsam.
    Suan N11 de TR huawei garantili 1339 TL.
    "Huawei Watch GT2 46mm Sport"
    Sonunda yazan sport ne anlama geliyor. Yanlis bir sey almayayim.

Alirken dikkat etmem gereken bir şey var mi? GT2 nin de bir kaç modeli var mi?

• yer_cekimi kullanıcısına yanıt
    2 modeli var gt2 nin. Klasik ve spor olarak. Biri klasik saat ve kahve deri kayışlı, diğeri biraz daha spor bir kasa ve siyah silikon kayışlı. Özellikleri aynı, tipi farklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zopheal -- 30 Temmuz 2020; 10:18:57 >
  • 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.