Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
244
Favori
874.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kurtulusyilmaz1907 K kullanıcısına yanıt
    Health uygulamasını kapatmayın. Tüm açık uygulamaları kapattığınız kısımda health kalsın onu yukarı kaydırıp kapatmayın. Böylece saatten hava durumu kısmına gelince telefona bağlanıp kendi güncelliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanuzum

Bende 46 mm de ingilizce konuşuyor.Türkçe nasıl yapıldığını bulamadım yardımcı olabilecek arkadaş var mıdır?
    Bu sıkıntıyı hala çözemedim. Müşteri hizmetlerini aradım çare bulamıyorlar. Çözebilen var mı?
  • kobejames K kullanıcısına yanıt
    Burada tabi telefonun konum özelliğinin sürekli açık durması gerekiyor sanırım. Mi band veriyi direk telefondan çekiyordu o güzeldi. Konumu navigasyon dışında açık tutmadığımdan saatte hava durumu güncellemesi alamıyorum :)
  • arkadaslar kolay gelsin bugun bende gt 2 aldım...güncelleme yaptım ama ben always on display olayını anlamadım...ben ayarlar ordan ekran a girdiğimde saat kadranı bekleme kadranı parlaklık ve gelişmiş seçenekleri mevcut ordan da gelişmiş sekmesine tıkladığımda sadece uyku ve ekran açık var başka seçenek yok sizde de mi böyle ben devamlı ekranı açık bırakamıyorum acil yardımcı olursanız sevinirim ....
  • sadece bende 4 seçenek sunuyor yani istediğimiz tema herzaman açık kalmıyormu ben onu anlamadım??
  • droguzhan D kullanıcısına yanıt
    Evet her zaman açık 4 kadran seçeneği var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dr John H. Watson kullanıcısına yanıt
    ışık hızı , vurgu ,dijital ve analog var değilmi? bunlar bende ayarlar-ekran-gelişmiş seçeneğinde değildi huawei aradım onlarda şaşırdı neden orda değil diye ...seçenek bende ekran segmesinin içinde bekleme kadranı olarak yazıyor sizde de mi böyle peki...
  • Arkadaşlar bugün watch gt2e alarak aranıza katıldım.yanliz biri aradığında ekrana düşmüyor saatin ayarinida bulamadım.birde whatsapptan biri görüntü atınca göstermiyor sanırım doğrumu yoksa varmı bı ayarı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zehir35

Arkadaşlar bugün watch gt2e alarak aranıza katıldım.yanliz biri aradığında ekrana düşmüyor saatin ayarinida bulamadım.birde whatsapptan biri görüntü atınca göstermiyor sanırım doğrumu yoksa varmı bı ayarı?
    Görüntü gostermez hocam. Apo gallery, hms core ve güncel sağlık uyg olsun telinizde. Ayrica ayarlar uygulamalardan sağlık uyga bütün izinleri verin.

• Anlamadım valla tüm izinler açık su an sağlık uygulamasında ama biri arayınca dusmuyo ekrana.ayrica apo gallery ve HMS core uygulaması ne için.

• droguzhan D kullanıcısına yanıt
    Benim saatim Honor Magic Watch 2 ve bende de aynı şekilde bekleme kadranı içinde hocam.

• Honor mw2 aldim 4.gunum ilk gece sarja takmistim sabau soktum 3 gunde sarjim %30 a dustu surekli nabiz takibi acik degil ancak always on display acik sarji cok cabuk gitti gibi geldi sarj icin kullandiginiz ozellikler nelerdir acaha 6 7 gun gider enaz diye dusunuyordum biraz hayal kirikligi oldu

• kyazmaci468 kullanıcısına yanıt
    İlk şarjda öyle oluyor .2-3 şarjdan sonra toparlayacaktır.

• arkadaşlar merhaba,honor magic watch 2 alarak aranıza katıldım( Hb 1149 TL) Bir sorum olacak,telefonum iphone xs,dolayısıyla müzik atamıyorum,acaba android bir telefona bağlayıp müzik atsam daha sonra tekrar kendi telefonumla eşleştirsem müzikler hala saatte kalırmı?
  • mehmetdemirbay M kullanıcısına yanıt
    Müzik kadran atabilir ve sonrasında kullanabilirsiniz.Saatten silinmiyor.

• Tamamdır eyvallah teşekkür ediyorum
  • Saate bildirim çift çift geliyor sebebi nedir

• Merhabalar.;
    Gt2e modelini araştırıyorum bir suredir. Mi band 2 den beri akıllı bileklik kullanıyorum ve bir seviye üste taşımak istiyorum. Gt2 ile gt2e arasında kaldım.konusma özelliği haricinde çok büyük bir fark var mı iki model arasında onu sormak istiyorum. Gt2 yi almak için aradaki farka değer mi açıkçası onu öğrenmek istiyorum.

• psiko53 P kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Aynı soruyu bende sormak istiyorum. Gördüğüm kadarıyla gt2e de hoparlör ve mikrofon yok. GT 2 de ise otomatik spor tanıma yok. Bu arada 2 ürün de huawei internet mağazası üzerinden uyguna ve hediyeli olarak alınabiliyor. Ben samsung gear sport kullanıcısıyım , pili 2. sıraya alırsak stabilite, ölçüm doğruluğu ve detay yönünden samsung watch 2 almaya değer mi yoksa gt 2 üzmez mi arkadaşlar ?
  • oemci32 kullanıcısına yanıt
    GT 2 uzmez ben honor mw2 kullanıyorum ve bu iki saatte de otomatik spor algılama özelliği var.

• 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.