Şimdi Ara

huawei watch fit 2 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
4
Favori
11.477
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

aramızdaki apple cı belli oldu bu markaya dandik diyorsan sen hiç birşey bilmiyorsun bence

• Çöp

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • genceray20 G kullanıcısına yanıt
    Xiamio kullanıyorum

Bir gün beni anlarsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huawei gt2 den farkı ne? Hem görünüşü hem de fiyat olarak gt2 daha uygun.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • zamir84 kullanıcısına yanıt

valla bunun gümüş modeli bir başka güzel tabi zevk meselesi hala alamadım :((((

• bugün aldım arkadaşlar hayırlısı artık

850tl ye gratisten mi watch aldim. Oldukca iyi fiyatina gore.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben gümüş modelini aldım kızım sporcu yanında da akılllı tartı aldım

Hayırlı olsun hocam güzel günlerde kullanın. Bende active modelini aldım siyah renk. 4-5 gündür kullanıyorum gerçekten beğendim. Saatte telefonla görüşme özelliğinin olmasını istiyordum ve bu saatin mikrofon ve hoparlör kalitesi gayet güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emrecan21 E kullanıcısına yanıt

çok teşekkürler kardeşim ikimizede hayırlı olsun o zaman :) bende sürekli motor üstündeyim benim içinde em önemli özelliği sesli görüşme olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genceray20 -- 2 Temmuz 2022; 13:40:32 >
  • bende aldım ama pek memnun kalmadım iphone ile çalışması güzel ama uygulama magazası rezalet üzretsiz saat kadranlarını ne yaptımsa indirmiyor yazı boyutunu ayarlayamıyorsunuz henüz tam plmamış sanırım iade edeceğim

• Watch fit elegant modeli kullanıyorum çok memnunum
    Sadece fotograf çekme özelliği androidde çalışmıyor bu sadece huawei telefon ile çalışıyor.
    Watch fit 2 ye geçmeyi düşünüyorum arama özelliği ve fotograf cekme özelliği androidde çalışıyormu ?

• Arkadaş fit 2 de kordonlar birbirlerine uyuyor mu acaba ?
    Mesela silikon model icin kullanilan kordon deri model için lana takiliyor mu acaba?

Nfc istiyorum da

• Bu saati kullanan arkadaşlar acaba yazılım güncellemeleri ile değişen gelişen özellikler geldimi. Mesela Nfc çalışıyor mu?

• Arkadaşlar bu saatte kulaklıkla müzik dinlerken arama gelince saat üzerinden açıp kulaklıkla konuşma var mı? Yoksa saat üzerinden açınca direkt saatten mi konuşuluyor sadece ?

• Elegant altın kordon modeli nerden bulabilirim arkadaşlar Türkiye yada dünyada
    huawei watch fit 2

• m4libu kullanıcısına yanıt

Altın mı kordon acaba

• SuperBlack S kullanıcısına yanıt
    Siyah kordon vardı sattım saati.
    Watch fit 2 ye geçtim. Fakat huawei saatlerin genel problemi Orjinal kordonların kaplamaları kalkıp deforme oluyor ve pis gözüküyor. Buda yaklaşık 1-2 ay içerisinde başlıyor. 3. Huawei saatim hepsinde aynı problem oldu. Garantiyede girmiyor. Bundan sonra Xiaomi ye devam edicem.

• m4libu kullanıcısına yanıt

ben de 5-6 aydır kullanıyorum. çok ufak soyulmalar oldu. geçen hafta full denize girdim biraz daha arttı soyulmalar. tamamı soyulsa keşke diyorum. daha güzel olacak.(orj. siyah kordon) onun haricinde saatten memnunum. ios ile kullandığımdan bazı özellikler çalışmıyor. bir de daha fazla ücretsiz saat arayüzleri arıyor insan.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.