Şimdi Ara

Huawei watch gt 4 [ANA KONU] (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.503
Cevap
112
Favori
89.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
49. Sırada  bugün en iyi #25
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar merhaba daha önce ultimate kullanıyordum bugun gt4 siyah renk geçtim hersey yolunda memnunum iphone 15 pro max de kullanıyorum galeride şu kadranı bulamadım eski saatimde olan ismini yazıyorum çıkmıyor bi türlü multi-service widgets yardımcı olurmusnuz?
    Huawei watch gt 4 [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akceyavuz A kullanıcısına yanıt
    bazı arayüzler uyumsuz olduğu için çıkmıyor, Gt2 kullanırkenki çoğu arayüzümü gt4 te kullanamadım bende

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yavuzhan2323 Y kullanıcısına yanıt

Tesekkurler dostum

• bora_kalender B kullanıcısına yanıt

Normalde çok farketmemesi lazım bence saati sıfırlayıp tekrar kurmayı deneseydiniz. Aritmi takibi gece boyu 10 dk da bir ölçüm yaptığı için bir miktar şarj azalması olabilir ama ben de mesela 1 hafta standart devam ediyor.

• SerdaR^73 kullanıcısına yanıt
    Zaten sıfırlayıp kurdum. Kastettiğim saatin şarjı değil. Ondan oldukça memnunum ama Huawei Sağlık uygulaması telefonun şarjını içiyordu resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bora_kalender -- 4 Haziran 2024; 23:51:30 >
  • Slm arkadaşlar gt 4 aldım.
    Gt 4 için 3in1 şarj doclarından hangisini almak gerek. Kullanan var mı?
    Apple watch ya da samsung watch şarj aparatı gt4 şarj ediyoe mu deneyen oldu mu?

Temu ya da ali expresten şarj dock alıcam teşekkürlee

• dtkutay D kullanıcısına yanıt

Ben de benzer şarj istasyonlarına aliex ten baktım ama net bir şey bulamadım.

• 2 sene gt2 kullandım cokta memnundum. Denize girdim saatle ve tuzlu suda ekranı gitti. Havuzda birşey olmuyordu ama denizi görünce saat gümledi Huawei watch gt 4 [ANA KONU]  GT4 aldım arkadaslar bende yesil olanından ccok hoşuma gitti.

Bir sıkıntım var bulamadım. Bildirim geldiğinde melodi calmasın istiyorum bunu nasıl kapatabilirim .

• Özgü® kullanıcısına yanıt
    ayarlardan sessiz seçeneğini açıp titreşimi açacaksınız

• dtkutay D kullanıcısına yanıt

Saatiniz normal kablosuz şarj istasyonlarıyla uyumlu zaten. Ben Samsung un kablosuz şarj istasyonunu kullanıyorum mesela.

• uyku apnesi teşhisi için hangi saati önerirsiniz?

• maestro2 kullanıcısına yanıt
    bu saati öneririm👍

• yavuzhan2323 Y kullanıcısına yanıt

Hocam saat konusunda bilgim yok da, artıları nedir bu saatin? Örneğin Samsung Galaxy Watch 6 ya göre.

• maestro2 kullanıcısına yanıt
    gerçekten bir saatten beklenen herşey ve uzun pil, öyle über fantazi özellikler yok, sadece işini çok iyi yapıyor ve yine uzun pil ömrü

• Health uygulaması güncellendi benim hesaptan da çıkış yaptı. Tekrar saati bağlayayım dedim görüyor şifre soruyor fakat şifreyi hatırlamayıp sıfırla diyorum yok kayıt yaptırdığım tarihi gir sık kullandığın cihazın imeisini gir falan filan derken 5 hakkın doldu deyip 24 saat sonraya tarih attı. Böyle saçma bir sistem olamaz. Ne yani ben şimdi telefon uygulaması ile saati eşleştiremeyecek miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: ŞahEser

Health uygulaması güncellendi benim hesaptan da çıkış yaptı. Tekrar saati bağlayayım dedim görüyor şifre soruyor fakat şifreyi hatırlamayıp sıfırla diyorum yok kayıt yaptırdığım tarihi gir sık kullandığın cihazın imeisini gir falan filan derken 5 hakkın doldu deyip 24 saat sonraya tarih attı. Böyle saçma bir sistem olamaz. Ne yani ben şimdi telefon uygulaması ile saati eşleştiremeyecek miyim?

Hocam SMS ile giriş yapılabiliyor

• ŞahEser Ş kullanıcısına yanıt

Benzer durum babamın hesabı ile telefonu değiştirdiğimizde başıma geldi. MH ni aradım size geri dönüş yapılacak dendi ama 1 hafta dönüş olmadı.

Bizim enişte bilgisayardan şifre yenileme vs yapmış olmuş.

Sizde bilgisayardan deneyin bence.

• frantic035 F kullanıcısına yanıt

SMS ile oluyor ama sonrasında eski cihaz ve kayıt olunan tarih vs soruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Microsoft Edge -- 9 Haziran 2024; 6:48:44 >
  • Mail adresi ile kurtarma yapınca oldu. Teşekkürler.

• Uzun uğraşlar sonucu kahverengi modelini alarak dahil oldum. Geriye doğru uzunca bir süre yol katettim lakin eksik kaldığım bir husus var. Spotify veya YouTube Music saatte kontrol edilebilir olduğu belirtilmiş ancak bunu bir türlü karşılayamadım. Bu konuda yardımcı olabilecek birisi varsa çok memnun olurum.
    Saygılarımla.

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.