Şimdi Ara

Huawei Vision açılış logosunda takılı kalma çözümü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
15.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi çok huawei vision kullanıcısında çıktı bu sorun bende dahil rom veya root atmaya çalışırken.Şimdi size 5 dklik çözümünü kısaca anlatıcam aynı sorunu yaşayanlar yapabilsin .

1.Ekranın donup açılmadıgı anlarda alt kapagı açıp hafıza kartı bölümünün hemen yanında küçücük bi delik var oraya igne yardımıyla 1 2 kez deydirin telefon kapanır

2.Telefonu bi kez şarja takın 10 sn kadar bekleyin Huawei yazısı gelicek

3.Yazıdan sonra telefonu şarjdan çıkarın önce ses kısma + power tuşuna basıp cwm moduna girin

4.Telefonu usb kablosu ile pc ye baglayın Sut L3 programını açın

5.Buradaki romuhttps://disk.yandex.com.tr/public/?hash=1lvzTTFxIDBIAgSed5hZa6ILtLFSqfRZiLlV/BUluhg%3D&locale=ru
    indirip kurun telefona 2 dk sonra telefon açılır kolay gelsin :)

UMARIM ANLATABİLMİŞİMDİR BEN BU SORUNU YAŞADIGIMDA KORKUDAN TELEFONCULARI GEZMİŞTİM KİMSENİN BİLGİSİ YOKTU AMA UZUN URAŞ SORUNU ÇÖZDÜM YARDIMCI OLABİLDİYSEM NE MUTLU :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bursaspor. -- 12 Mart 2014; 16:04:42 >

• Benzer bir sorun yaşıyorum.

Dediğin gibi yapınca telefon kapanıyor ama şarja takınca logo gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macrinius -- 5 Mart 2014; 15:39:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: macrinius

Benzer bir sorun yaşıyorum.

Dediğin gibi yapınca telefon kapanıyor ama şarja takınca logo gelmiyor.

10 sn kadar logo gelmiyosa şarjı komple bitmiştir bi 30 dk da kapalı şarj olsun sonra ses kısma + power bas sutl3 ten rus romunu yükle düzelicektir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bursaspor.

Bi çok huawei vision kullanıcısında çıktı bu sorun bende dahil rom veya root atmaya çalışırken.Şimdi size 5 dklik çözümünü kısaca anlatıcam aynı sorunu yaşayanlar yapabilsin .

1.Ekranın donup açılmadıgı anlarda alt kapagı açıp hafıza kartı bölümünün hemen yanında küçücük bi delik var oraya igne yardımıyla 1 2 kez deydirin telefon kapancak

3.Yazıdan sonra telefonu şarjdan çıkarın önce ses kısma + power tuşuna basıp cwm moduna girin

5.Buradaki romuhttps://disk.yandex.com.tr/public/?hash=1lvzTTFxIDBIAgSed5hZa6ILtLFSqfRZiLlV/BUluhg%3D&locale=ru

UMARIM ANLATABİLMİŞİMDİR BEN BU SORUNU YAŞADIGIMDA KORKUDAN TELEFONCULARI GEZMİŞTİM KİMSENİN BİLGİSİ YOKTU AMA UZUN URAŞ SORUNU ÇÖZDÜM YARDIMCI OLABİLDİYSEM NE MUTLU :D

İğneyle nereye dokunmamız gerekiyor resim verip işaretleye bilirmisin.
    Teşekhürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: eri1974

quote:

Bi çok huawei vision kullanıcısında çıktı bu sorun bende dahil rom veya root atmaya çalışırken.Şimdi size 5 dklik çözümünü kısaca anlatıcam aynı sorunu yaşayanlar yapabilsin .

1.Ekranın donup açılmadıgı anlarda alt kapagı açıp hafıza kartı bölümünün hemen yanında küçücük bi delik var oraya igne yardımıyla 1 2 kez deydirin telefon kapancak

İğneyle nereye dokunmamız gerekiyor resim verip işaretleye bilirmisin.
    Teşekhürler.

Resim çekmek için başka telefon yok evde :D ama hafıza kartının hemen yanında küçük bi delik var dokundur 1 2 kere igneyle tamamdır .

• Adamsın dostum bu bilgiyi nerden buldun merak ediyorum benim başıma gelmişti 4 5 ay kadar öne telefonu kapatmak için söküp bataryayı çıkatmam gerekmişmi, o dedğin deliğin konumuda bariz görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi med_cezir91 -- 8 Mart 2014; 0:29:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: med_cezir91

Adamsın dostum bu bilgiyi nerden buldun merak ediyorum benim başıma gelmişti 4 5 ay kadar öne telefonu kapatmak için söküp bataryayı çıkatmam gerekmişmi, o dedğin deliğin konumuda bariz görünüyor.

Aynısı benimde başıma geldigi için denemedigim yol kalmamıştı sonunda bu taktigi buldum ALLAH tan başkalarıda yararlansın diye böyle bi konu açtım :)
  • Bursaspor. kullanıcısına yanıt
    Entegre batarya olan telefonlarda, daha doğrusu gömülü bataryaya sahip telefonlarda bu özellik mevcuttur. Amacı donan, işlem yapamayan telefonları yeniden başlatmaktır. Bu bilgi bilindik bilgiydi ama görüyoruz ki bilmeyenler de varmış. Aklınızda bulunsun, gömülü bataryalı her telefonda bu özellik vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinandh

Entegre batarya olan telefonlarda, daha doğrusu gömülü bataryaya sahip telefonlarda bu özellik mevcuttur. Amacı donan, işlem yapamayan telefonları yeniden başlatmaktır. Bu bilgi bilindik bilgiydi ama görüyoruz ki bilmeyenler de varmış. Aklınızda bulunsun, gömülü bataryalı her telefonda bu özellik vardır

Dostum doğruda bu sorunla karşılasan bir sürü kişi var ve çözümü de internet te yok araştırdım herkes bilgilensin diyede konu açtım .
    Değerlenir buralar
  • Entegre telefonları kapatmak için bir yöntem olması gerektiği herkez tarafından bilinir tahmin edilir tabide hangi telefonda nerede olduğunu nereden bileceğiz. Normalde power ve ses tuşu kombinasyonları reset işini yani yeniden başlatma işini sağlıyor ama konusu geçen durumlarda bu işe yaramıyor telefonun kapatılması sonra cwm'a geçirilmesi gerekiyor. Arkadaşın konuda anlattığı yöntem bu yüzden önemli ve bilindik bir yöntem değil.
  • med_cezir91 kullanıcısına yanıt
    Ben bilindik bir yöntem olan, gömme bataryaya sahip telefonlardaki o ufak deliği kastettim. Genelde telefonun alt kısmında veya arka kapağın hemen altında bulunur. Sen tamamen yanlış anlamışsın. Arkadaşın paylaştığı bilgi kesinlikle değerli bu arada.
  • Sorun çıkarsa işi düşen yapsın işte burdan tartışmaya gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bursaspor. -- 12 Mart 2014; 16:03:32 >
    allah bursa spordan sende razi olsun değerli kardeşim emeklerin için teşekkürler!!!!!
  • karacalar45 K kullanıcısına yanıt
    ben teşekkür ederim :)
  • abi süpersin eyvallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk2001608

abi süpersin eyvallah

önemli değil kardeşim sendemi Bursa'da oturuyosun ? profilde Bursa yazıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bursaspor. -- 28 Nisan 2014; 21:51:52 >
  • quote:

quote:

abi süpersin eyvallah

evet abi fakat linkteki romu indirme sayısna ulaşıldı diyo bana bi yere koyup linkini atarmısın
  • Sonunda Vision'dan kurtuldum. Değiştirdim telefonu ve gayet memnunum.http://forum.donanimhaber.com/m_90975443/tm.htm

Konuyu inceleyebilirsiniz.
  • quote:

quote:

quote:

abi süpersin eyvallah

evet abi fakat linkteki romu indirme sayısna ulaşıldı diyo bana bi yere koyup linkini atarmısın

tekrar dene olmassa ayarlarız
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.