Şimdi Ara

Huawei U8850 Vision kullanan? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
4
Favori
49.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonu kullananlar ön kamerasıyla program olmadan arama yapabiliyorlar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün veya yarın akşama kadar almayı düşünen varsa 50 tl indirim de benden........

worldkartın kampanyası var yarına kadar 500 tl ye 100 tl World puan veriyor.... World kartınız yoksa 100 tl yi bölüşürüz........

ama sipariş olayını nasıl yaparız onu bilmiyorum.... tek siparişde iki farklı kargo olmaz heralde........
  • bende almayı düşünüyorum bu teli özelliklerine baktığımızda ön kamera war 3g de var o yüzden direk şebeke üzerinde görüşme yapabilirsin. bence bu fiyata böyle tel zor bulunur. s3 miniyi aratacağını sanmıyorum samsunglarıda sevmiyorum zaten. ilk androit telim olacak insallah bakalım hayırlısı. orda 3.7" yazıyo burda 3.8" hangisi doğru acaba?
  • Arkadaşlar kullananlar telefon hakkında yorumlarını yazarsa, almayı düşünenlere yardımcı olmuş olurlar. Bu telefonun artısı eksisi nedir, 300 TL verilir mi, huawei nasıl bir markadır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red_Blooded

Arkadaşlar kullananlar telefon hakkında yorumlarını yazarsa, almayı düşünenlere yardımcı olmuş olurlar. Bu telefonun artısı eksisi nedir, 300 TL verilir mi, huawei nasıl bir markadır?

Huawei kaliteli bir marka vision modeli ideos x5 ile ayni ve ben x5 ten çok memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada.com 'da 300 tl 6 taksit ve aşağıdaki incelemede çektiği resimler müthiş..

http://ausdroid.net/2012/05/19/huawei-vision-review/

Şahsen düşünmeden 1 tane alıyorum...
  • cihazı az önce kargoya gidip elden teslim aldım.cihaz kvk yazılı jelatine sarılmış şekilde açılmamış kutulu olarak geldi kullanılmış ibaresi falan yok cihazı çıkardım inceledim ekranında jelatini var 4gb hafıza kartı üzerinde takılı.kendi uygulamaları yüklüyken kullanılabilir ram miktarı 176mb boş--156 mb kullanımda yazıyor.dahili depolama 164mb kullanımda--867mb boş olarak geldi.cihaz malzeme kalitesi olarak gayet güzel sağlamlık hissi veriyor android 2.3.7 sürümünü kullanıyor ve bence tek sıkıntısıda bu zaten o yüzden kararsız kaldım benim t20 ile arasında fark olmayacak çünkü,gerek varmıydı almaya diye düşünmüyor değilim
  • burda arkadaş ANDROİD 4.0.4 ICECOULDSANDWICH i yüklemiş alıp yükleyebilirsiniz ama garanti dışına çıkar mı bilmeem

http://www.youtube.com/watch?v=BeO3eXdh0Es

Beni tek düşündüren 256k renk olması yoksa diğer özellikleri ace den filan iyi
  • Telefon rehberini sim karta aktarmak ya da yeni kişi kaydederken sim karta kaydetmek gibi bir seçenek yok sanırım ya da ben bulamadım, bilen var mı? Yoksa yedeklemeyi nasıl yapabiliriz?
  • bir adet te ben aldım hadi hayırlısı
    İdeos x5 in sorunlarıyla boğuşmaktan sıkıldım biraz da vision'un kiler ile boğuşak
    ben uslanmam arkadaş
  • ideos x 5 bende kullandım bir ara ses karşı tarafa boğuk gitme sorunu vardı . genel olarak iyi bir telefondu. visiondan bende satın aldım kargoda gelmedi henüz. alan arkadaşalar ses sorunu falana yada başka bir sorun var mı baya ucuz bu ucuzluk nereden geliyıor. teşekkküler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guybrush Threepwood

Telefon rehberini sim karta aktarmak ya da yeni kişi kaydederken sim karta kaydetmek gibi bir seçenek yok sanırım ya da ben bulamadım, bilen var mı? Yoksa yedeklemeyi nasıl yapabiliriz?

evet telefonda öyle bir özellik yok,
  • Telefonun ucuzlaması konusunda endişe eden arkadaşlara.
    Ben olaya şu pencereden bakıyorum. Bu telefonun stoğunun tüketilmesi açısından yapılmış bir kampanyadır.
    Çünkü bu özellikle ve desteği kesilmiş bir telefona 700-800 tl gibi bir fiyat kimse vermez. Bende 1 adet sipariş verdim. İnşAllah hayal kırıklığı yaşamayız. Ama yukarda verdiğim linkteki incelemeye göre içim rahat..
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinkastan

Telefonun ucuzlaması konusunda endişe eden arkadaşlara.
    Ben olaya şu pencereden bakıyorum. Bu telefonun stoğunun tüketilmesi açısından yapılmış bir kampanyadır.
    Çünkü bu özellikle ve desteği kesilmiş bir telefona 700-800 tl gibi bir fiyat kimse vermez. Bende 1 adet sipariş verdim. İnşAllah hayal kırıklığı yaşamayız. Ama yukarda verdiğim linkteki incelemeye göre içim rahat..

haklısın hocam umarım hayal kırıklığı yaşamazsın, hayırlı olsun şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: demeter07

quote:

Orijinalden alıntı: huseyinkastan

Telefonun ucuzlaması konusunda endişe eden arkadaşlara.

haklısın hocam umarım hayal kırıklığı yaşamazsın, hayırlı olsun şimdiden

Siz kullanıyorsunuz sanırım. Nasıl telefon kaliteli birşeymi yoksa kandıkmı

• huseyinkastan kullanıcısına yanıt
    ben gayet memnunum hocam sadece kamera daha iyi olabilirmiş
  • Kargo bugun elime ulaştı.Arkadaşın dediği gibi kapalı kutusunda şüphe uyandıracak hiçbirşey yok.telefon gayet güzel.Üzerinde kvk uygulamaları falan vardı gereksiz uygulamalar. Root atınca (original fabrika çıkışı rom galiba yüklenen) radyo geldi gereksiz diğer kvk uygulamaları da gitmiş oldu.Yalnız farkettiğim tekbirşey var.Normalde fotoğraflarda telefonun önyüzünde yukarı sol tarafında ( ikinci kameranın altında) huawei yazıyor.ama bana gelen telefonda yazmıyor.Sizde de durum bu mu?
  • Bana ve Arkadaşa gelen telefonlardada
    Ön sol üstteki Huawei yazısı yok...
  • bende dün babama 350 tl ye ucuza aldım zannnediyorum meğer 1 gün önce 300e mi satılıyormuş yani. Gitti 50 kağıt :(
  • arkadaşlar ben aldım telefonu güzel baya, ama bişeyi çözemedim kilitli ekran mesaj veya whapsap tan bişey geldiğinde kilitli ekranda ışık yanmıyor, bildirim böstermiyor sadece ses çıkıyor ne geldiğini kilidi açtıktan sonra görebiliyoruz bunu ayarlayabilirmiyim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.