Şimdi Ara

Huawei U8850 Vision kullanan? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
4
Favori
49.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: kutlu0780

Evet arkadaşlar telefona 4.1.1 ve 4.0.4 yukledim 4.1.1 de biraz sorun var romda reset cekiyor ve wifi sorunlu ama 4.04 de gayet stabil ve işlemci hızı 1500 e cıktıgı için telefon uçuyor aka olan romu yukledim suan için gayet memlunum ayrıca bilirsiniz alt kapasitif tuşlarda bazen sorun olyordu iyi basmıyordu bu romda gayet iyi çalısıyor telefonu yere koyduğumda tuşlara basyor oldukça hasas suan halla aktif olrak deniyorum temple run 2 de hiç kasamdan oynaya biliyorum. uygulamalar hemen açılıyor sorularınız varsa yanıtlaya bilirim

GPS ve ŞEBEKE çekişi nasıl hocam? Nokia telefonlara göre çok zayıf bu ikisi de bendeki telefonun. Genel bir zayıflık var biliyorum ama KVK ya gönderdim geçen gün yazdım da hepsini ama sanırım hiç açmadan yazılım yükleyip gönderdiler hemen aynı gün :) bakalım zamanla nasıl farkı olacak mı!

Bir de sizin 4.0.4 ün yazılımının olduğu bir link var mı acaba? Ben de deneyebilirim. Sanırım garanti dışına çıkaracak bu işlem ama :)

• moza80 M kullanıcısına yanıt
    hocam meraba ben de bugün telefonumu düşürdüm ekran kırıldı:( kvk garantili nereye gönderdin ücretsiz değiştiriyorlar mı? bir yere mi gönderioruz kvk bayi ne mi vericez yardımcı olurmusun
  • acarks A kullanıcısına yanıt
    dostum izmir kvk da ücretsiz yaptırdım.
  • Fiyatına göre süper telefon ..
  • hepsi buradadan almain kutuda sol kisimda ozellikler yazior ozelliklerin altinda urunun sekli ve rengi ornek amaclidir yaziyor saten telefon alttan isik sizdiriyor sol ustte huawei yazisi yok kutunun icinden 12rakamlik kod cikmiyor ram512mb ama telefonun icinde yari yariya telefonla ilgili videolar izledim adamlarin kutulari farkli telefonlarin kapaklari farkli renkte hepsiburadada tek renk kutularin icinden bir suru kagitlar cikiyor adamlarda bizde hicbisey cikmiyor bi kullanma kulavuzu bide garanti ucuz olmasinin sebepleride bunlar ve telefonlar ornek amacli sakin almayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben yaklaşık 5 ay önce hepsiburada dan Huwaei vision aldım.
    ilk android telefonum.fiyatına göre çok beğendim.
    Fakat şu an konuşurken cızırtı çıkması ve telden kaynaklanan hattın iyi çekmemesi nedeniyle ikinci defa kvk serviste.
    canım çok sıkıldı ama şansızlık diyerek kendimi avutuyorum.
    alacaklar iyi düşünsün.
  • ya bende bu telefonun kullanıyorum yaklaşık 1 yıl oldu. şimdiye kadar bir sorun yoktu ama son 1-2 aydır sürekli donuyor. Ama sadece bir kişiyi arayacağım zaman yapıyor diğer durumlarda donma olmuyor. Arayacağım kişinin resmi ters dönmüş hale geldimi arama tuşuna bastığımda yaklaşık 20-25 saniye donuyor ondan sonra aramaya geçiyor. Ne yapmam gerekitğini bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. tşk.
  • Bizim telefonun anakartı yandı. Servise gitti 3 kere 3 üncüsünde huawei g610 ile değiştirdiler. 4 çekirdekli süper telefon :D.
  • Sa arkadaşlar bende u8850 var burda gördüğüm bi rootlu rom atmaya çalışmıştım başarmıştım galiba göç rootlu gözüküyordu sonra ekran kendi kendine başka yerlere dokunmaya başladı sonra sinirden vurunca kırıldı yeni dokunmatik aldım sorunsuz taktım fakat ekran çalışmıyor basılı kalmış duruyor bi çözümü bilen var mı varsa söylerse sevinirim
    Bu mesaja eklenen görseller:

Huawei U8850 Vision kullanan? Huawei U8850 Vision kullanan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Android sürümünü yükseltmeyi bilen birisi yardım edebilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.