Şimdi Ara

Huawei U8850 Vision kullanan? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
4
Favori
49.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon elime ulaştı ve beklentimin üzerinde mükemmel bir cihaz çıktı. Hiç tereddütsüz alınabilecek bir telefon. Ancak anlamadığım bir olay var, kimisi diyor ekranın üzerinde huawei yazısı yok kimisi var. Evet bu yazı bendede var. Ne ayak anlamadım . Kimiside diyor ekranda orjinal jelatin var, yoruma bakarak jelatinde almadık kaldık sap gibi . Üzerinde 4 gb hafıza kartı var ve 2 adet launcher ile birlikte 4 sayfa uygulama var (2 sayfa gereksiz). Root yapıp Xperia launcher kurup ve sisteme entegre edip diğerlerini sildim mı, muhteşem olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyinkastan -- 3 Ağustos 2013; 4:51:21 >
  • Root yapanlar nasıl yaptılar anlatabiliraleemi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde şunu paylaşayım. Telefonun hoparlor sesi normalın altında. Google playden jet audio plus indirin verin eq ayarını ses canavar

• quote:

Orijinalden alıntı: huseyinkastan

Telefon elime ulaştı ve beklentimin üzerinde mükemmel bir cihaz çıktı. Hiç tereddütsüz alınabilecek bir telefon. Ancak anlamadığım bir olay var, kimisi diyor ekranın üzerinde huawei yazısı yok kimisi var. Evet bu yazı bendede var. Ne ayak anlamadım . Kimiside diyor ekranda orjinal jelatin var, yoruma bakarak jelatinde almadık kaldık sap gibi . Üzerinde 4 gb hafıza kartı var ve 2 adet launcher ile birlikte 4 sayfa uygulama var (2 sayfa gereksiz). Root yapıp Xperia launcher kurdum ve sisteme entegre edip diğerlerini sildim, muhteşem oldu.

Hocam buna nasıl root yapacağımız hakkında bilgi verir misin?

• Benim telefonda geldi, daha iyi performans almak için ne yapmam gerekiyor bilenler anlatabilir mi, bir sürü program yüklü gelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdem2602

quote:

Telefon elime ulaştı ve beklentimin üzerinde mükemmel bir cihaz çıktı. Hiç tereddütsüz alınabilecek bir telefon. Ancak anlamadığım bir olay var, kimisi diyor ekranın üzerinde huawei yazısı yok kimisi var. Evet bu yazı bendede var. Ne ayak anlamadım . Kimiside diyor ekranda orjinal jelatin var, yoruma bakarak jelatinde almadık kaldık sap gibi . Üzerinde 4 gb hafıza kartı var ve 2 adet launcher ile birlikte 4 sayfa uygulama var (2 sayfa gereksiz). Root yapıp Xperia launcher kurdum ve sisteme entegre edip diğerlerini sildim, muhteşem oldu.

Arkadaşlar telefonun performansının düşük olmasına sebep olan yazılımlar ve birsürü gereksiz uygulamalar var. Ve ben araştırıyorum 2.3.5 için root yapılabiliyor ama 2.3.7 şimdilik imkansız görünüyor. Launcherler 5 para etmez bunun için tavsiyem xperia launcher kurup varsayılan yapın.. Bu telefonu ne yapıp edip root yapmam lazım

Huawei U8850 Vision kullanan?

Xperia Launcher İndir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyinkastan -- 3 Ağustos 2013; 16:11:22 >

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar telefonun performansının düşük olmasına sebep olan yazılımlar ve birsürü gereksiz uygulamalar var. Ve ben araştırıyorum 2.3.5 için root yapılabiliyor ama 2.3.7 şimdilik imkansız görünüyor. Launcherler 5 para etmez bunun için tavsiyem xperia launcher kurup varsayılan yapın.. Bu telefonu ne yapıp edip root yapmam lazım

Xperia Launcher İndir.

dostum indirdim, ne yapmam gerekiyor şimdi biraz açıklar mısın? Nasıl yükleyeceğiz bunu telefona?

• quote:

Orijinalden alıntı: demeter07

ben gayet memnunum hocam sadece kamera daha iyi olabilirmiş

Merhaba arkadaş, bende telefonu aldım çok memnunum. F/P ürünü. Sizde güle güle kullanın. Hocam bi kaç sorum olacak. Yardımcı olursanız sevinirim.

1 - İlk tuş açarken titreşimi nasıl kesebilirim.

2- Ana ekranının en üst kısmına wifi bluetooth , gps bağlantılarının kısa yollarını getirebilirmiyiz?

3- Birde radyo yükleyince telefon garanti kapsamından çıkarmı ? Radyoyu nasıl yüklerim ? Şimdiden teşekürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: grace of dogville

quote:

quote:

quote:

Xperia Launcher İndir.

dostum indirdim, ne yapmam gerekiyor şimdi biraz açıklar mısın? Nasıl yükleyeceğiz bunu telefona?

Hafıza kartına kopyala, menüden dosya yöneticisine girip oradan kur..

• Arkadaşlar yukarıda da yazmıştım.Telefonumun sol üstünde Huawei yazısı yok ve alt kısmından ışık sızıyor.Acaba Huawei yazısı olmayan ekranlar yan sanayi mi? Rica etsem Huawei yazısı olmayanlar telefonundan ışık sızıp sızmadığını kontrol edebilir mi?
  • http://www.srsroot.com

Root için

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghaneli

http://www.srsroot.com

Root için

işe yaramıyor hocam
  • Hocam imzanızdaki Huawei Vision 2.3.7 Rootlu Rom olayını yapsak garanti dışı mı kalır telefon ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grocer

Hocam imzanızdaki Huawei Vision 2.3.7 Rootlu Rom olayını yapsak garanti dışı mı kalır telefon ?

Evet garanti dışı kalır hocam

• bu telefonda görüntülü görüşme var mı hepsiburada.com da var gözüküyor kıyasla.com da yok gözüküyor çocuğuma almayı düşünüyorum o yüzden alıp kullananların cvabını bekliyorum
  • 300 TL' ye jelatini açılmamış kutusunda, faturalı, KVK garantili, İstanbul' da elden teslim.
  • Telefonda 3g görusme yok ben yaklasık 6 aydır kulanıyorum . Gayet memlunum oyunlarda performansı guzel gidip glaxy ice a okdar para verene kadar bu telefon alınır glaxy aceye 10 basar bu makina . Bide arkadaşlar yabancılar bu telefona android 4.0 ıcs ve 4.1 jely bean yuklemiş anlatyan varsa yapıp forumda paylaşa bilirmi hepimiz yukleyelim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

300 TL' ye jelatini açılmamış kutusunda, faturalı, KVK garantili, İstanbul' da elden teslim.

Ürün gri olandan ise ,sanalpazar üzerinden , kargo siza ait olma koşulu ile alabilirim.
  • Kutusu açılmamış istanbul içi 299 tl siyah renk
  • telefonda tango, skype vb. programlar ile goruntulu gorusme yapan var mi tatmin edici mi?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.