Şimdi Ara

Huawei U8850 Vision kullanan? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
4
Favori
49.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler batarya bitince 10 saat kadar şarj ettim telefonu fulledim geceden sabaha ! 09-00 dan bu saate kadar 13-35 % 20 batarya kaldı normalmidir ilk gün ?
  • bende siparişi verdim bakalım sıkıntı çıkartmaz inşallah
  • Telefon bugün elime geçti. Bariz olarak gördüğüm tek sorun ön kamerası. Ön kamerayı açmayı denediğimde hata veriyor, fabrika ayarlarına döndürene kadar da kamerayı kullanamıyorum. Bu sorunu yaşayan var mı?
    Ayrıca uygulamaları yönet bölümünde FM Radyo var gösteriyor ama ana ekranda yok. Zaten alırken de yok diye almıştım.
  • herkese merhaba
    bu telefonu wi-fi modem olarak kullanabilir miyiz?
  • Arkadaşlar merhaba

Telefonumda 2gb thumdata3 diye bir klasör bulunmaktadır. Bunun ne işe yaradıgını bilen var mı ? Silsem herhangi bir sakıncası olur mu ?? Ascend P1 kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: guruzumcu

herkese merhaba
    bu telefonu wi-fi modem olarak kullanabilir miyiz?

Evet.
  • hb den bende aldım.telefonun ekranını kilitliyorum ama kısa bir zaman sonra ekran kendiliğinden açılıyor.ekran ı kilitlemek için farklı programlar yükledim ama olmadı.acaba bir yerde bir ayarımı var.ayarlar kısmındaekran zaman aşımındaki zamanları seçiyorum ama ozamanların hiçbirnde ekran otmatik olarak kilitlenmiyor.
  • arkadaşlar bataryası sökülmüyor diye bişeyler söylüyorlar batarya ölürse telefonu atıcaz mı
  • cihan841 C kullanıcısına yanıt
    şarjı nasıl kardeşim bide batarya sökülüyor mu
  • Arkadaşlar u8850 vision bildirim sesi için, yüklediğimiz mp3 leri ayarlayabiliyormuyuz. Ben yapamadım ama. Lütfen bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.
  • Ben denemedim ama mp3'ü telefonun kendi müzik player'ına attığınız zaman seçeneklerden ayarlayabiliyormuşsunuz, eğer olmazsa da marketten ringtone maker uygulamasını indirip halledebilirsiniz.
  • Mp3 dosyalarınızı zil, alarm veya bildirim sesi yapmak istiyorsanız zedge uygulamasını tavsiye ediyorum.
  • yol gösteren arkadaşlara teşekkür ederimde, başka fikri olan arkadaşlar yokmu.?
  • merhabalar kullanıcı arkadaşlar pil nekadar gidiyo bu konuda bilgilerini paylaşabilirlermi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: redje

merhabalar kullanıcı arkadaşlar pil nekadar gidiyo bu konuda bilgilerini paylaşabilirlermi ?

batarya cikmiyor arka kapagin sadece alt kismi cikiyor. sarj suresi ben hic begenmiyorum veri falan acik en fazla 24 saat, herseyi kapatir cok az konusursaniz 100 saati gorebilirsiniz :-). daha fazlasi yalan.

tamam fiyatina gore guzel ama cileden cikariyor adami tlf. cok kasiliyor, kablosuz paylasma cogu zaman hata veriyor, cekim gucu bariz kotu, kasildiginda hemen reset atiyor vs vs vs...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar hebsiburada kampanyada son 2 gün bu cihazla örneğin 700 mb. lık bir filmi donmadan izleyebililirmiyiz ayrıca batarya sabitmi hiçmi çıkartılmıyor tam anlayamadım alalımmı bu fiyata yakın başka öneri varmı zaman fazla kalmadı
  • batarya kasanın içinde ama lehimli degil normal telefonlardaki gibi pinli batarya yane iphonedeki gibi lehimlenmiyorm anakarta... batarya bozulursa telefonu söküp degiştirmek gerekiyor yine
  • mesaj yazarken 64 karakter 1 mesaj sayiliyor ve 3. mesajdan sonra multimedyaya donusturuyor. ne sacma bisey. bunu duzeltebiliyor muyuz? ben ayar falan bulamadim da...

• quote:

Orijinalden alıntı: MGES38

mesaj yazarken 64 karakter 1 mesaj sayiliyor ve 3. mesajdan sonra multimedyaya donusturuyor. ne sacma bisey. bunu duzeltebiliyor muyuz? ben ayar falan bulamadim da...

ayarlarda var bu ama hangi menu altinda net hatirlamiyorum kullandigin roma gore farklilik gosteriyor mesajlara girip mesaj ayarlarindan bak secenekler tusuna basarak buyuk ihtimal oradadir

• quote:

Orijinalden alıntı: musty013

quote:

Orijinalden alıntı: MGES38

mesaj yazarken 64 karakter 1 mesaj sayiliyor ve 3. mesajdan sonra multimedyaya donusturuyor. ne sacma bisey. bunu duzeltebiliyor muyuz? ben ayar falan bulamadim da...

ayarlarda var bu ama hangi menu altinda net hatirlamiyorum kullandigin roma gore farklilik gosteriyor mesajlara girip mesaj ayarlarindan bak secenekler tusuna basarak buyuk ihtimal oradadir

ayarkarda normalde her telefonda olur ama bunda bulamadim hocam. rom olarak da burda paylasilan romu kullaniyorum

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.