Şimdi Ara

Huawei telefonlar performans hilesi yapıyor: Test ettik (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
1
Favori
10.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WB

Hic bir dandorid ureticisi kalite ve guven yonunden apple’in yarisi olamaz, millet o yuzden parayi basip iphone aliyor..
    benim note 8 bütün iphonelari döver

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşini görüyorsa test falan hikaye... Siz gidin ekran kilitli iken artık dokunarak açabiliyoruz diye sevinen, öyle bir pil koyduk ki ötekinden 30 dakika daha uzun gidiyor diye caka satan iphone alın. adamlar şaka gibi.

• System Lord S kullanıcısına yanıt
    Telefonu kullanmayı bilmiyor olabilir misin

• Mate 10 pro kullanıyorum malum aynı işlemci fakat aldığı skorlar ile yakından uzaktan alakası yok. hileli olmadığı için mutlu mu olmalıyım mutsuz mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kayrabey

Telefonu kullanmayı bilmiyor olabilir misin
    Ne alakası var 40 megapikselde yakınlaştırma yapılamamaktadır uyarısı çıkıyor ayrıca diğer çözünürlüklerde işimi görmez. 40 da çektiğim zamanda yakınlaştırma yapınca fotoğrafa görüntü pixel pixel görünüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hic bir dandorid ureticisi kalite ve guven yonunden apple’in yarisi olamaz, millet o yuzden parayi basip iphone aliyor..
    kalite/güven = güncelleme gönder eski modelleri çöp et ki yeni model alınsın.
  • hile VAG ve HUAWEI'nin fıtratında var Almanların hilebaz olmasının sebebi bu Çin'lilerle gereksiz ilişkileri... HUAWEI pişmanlıktır...

• BOLDVIPER kullanıcısına yanıt
    sende sıkıntı mı var sorun HUAWEI kaynaklı ANDROID ile alakası yok...
  • Erdi ağabey Teknoloji basınının Uğur Dündar'ı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Yakında fabrika basarsa şaşırmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemecem21 -- 14 Eylül 2018; 16:28:9 >
  • quote:

Aynen de katılıyorum.

iPhone 4'ümdeki stabiliteyi hiçbir android cihazda görmedim ki yerden yere vurulan öldü bitti denilen 7.1.2 ile kullanıyordum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Adamlar senelerdir pil bahanesiyle performansı düşüyordu saat hızları 4 kat azaltılıyordu foyaları ortaya yeni çıktı ne apple ı.
  • Hemen hepsi aynı şeyin laciverti. Bence önemli olan hangisinin size dolandırıldığınızı hissettirmediği
  • Anti Fanboy A kullanıcısına yanıt
    salla salla... ölmüş hatta hortlamış zombi olmuş... dikkat et kulağında patlamasın kulakta patlamak o modelin fıtratında var... kanıtlarıda bol...
  • Bu şey diilmi ya vw
  • yine mi kandırıldık lan.

• Erdi bey sorumlu gazetecilik dersi verdiniz. Sizi ve ekibinizi candan tebrik ederim...

• Huawei bundan sonra benim için bitmiştir hata üstüne hata kabul edilemez.

• 4 Eylul den beri dunyada biliniyordu. Yani aradan 10 gun sonra Turkiye varmis olmasi bir ilk olsun Turkiye capinda

https://www.anandtech.com/print/13318/huawei-benchmark-cheating-headache

Sabah gerci izlemistim. Merak ettigim ozel surum Benchmark uygulamasinin apk si birileri ozelden paylasabilir mi indirme linkini veya ipucu anahtar kelimeleri ile ben de bulmak isterim :)

Guncel surumlusu olsun mumkunse :)

Simdiden tesekkurler :)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.