Şimdi Ara

Huawei telefonlar performans hilesi yapıyor: Test ettik (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
1
Favori
10.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cellat87

Ben iade etmek istiyorum p20 Pro telefonumu ben bu telefonu s9 ile ayni ayarda diye aldım telefon s8 kadar bile değil nerdeyse.
    Bunlar çıkmasa anlayacaktın dimi vah vah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

Android e zaten güvenim kalmamıştı... belli süre sonra yavaşlayıp kasmasına

şimdi firmalarada kalmadı

rakamlarda herşeyi yüksek gösterip arkadaşın yazdığı gibi rehberi açarken zorlanıyor telefon hele 1 sene vakit geçsin tamamen kasmaya başlıyor

ben malı savunmam ama iosta en azından ne aldığını biliyorsun.. ha imkan olsa olsa ikisinide alırım, kamera için samsung alırım geziye vs giderken, günlük işlerim içinse sadece ios kullanırım
    İşletim sistemi ile telefon üreticisini bir tutan kafaların yorumlarını okumak aci verici.

• quote:

Orijinalden alıntı: Berk Altunkılıç

Normal ya, ellerinde ki sistem belli android.
    Android yaranız büyük galiba.

• nirvanha kullanıcısına yanıt
    Neden iPhone larda bu tur testler yapılmıyor?

Belki oda kendini yuksek gösteriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: System Lord

o kadar öve öve araştıra araştıra bu telefonu aldım ve sonuç hayal kırıklığı . huwaei ye dolandırıcılıktan dava açmayı düşünoyorum . samsung galaxy note 9 ve huwaei p20 pro arasında kararsız kalmıştım ve huwaei seçtim . ayrıca telefonun kamerasında yakınlaştırma yok ve de çekilen fotoğrafları yakınlaştırdığımız da netlif çok kötü bozuluyor . özellikle gece çekimine yakınlaştırnma yapıldığında durum çok daha kötü . yakın çekimlerde iyi tamamam ama ortalamanın altında . huwaeiye dava açmak için ne yapmaylıyım ? ayrıca videonun içerisinde ki basın açıklamasını ve sizde kimliksiz 3d mark programını nasıl alabilirim ?
    Az mesut çevik videolarini izle adam kamerayı öve öve bitiremedi.

Nasıl çektiğini gösteriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: thehspeed

Arkandayım dostum... sen böyle videolar çekmeye devam et...

Adam herkese eşit seviyede yaklaşıyor... Para alan biri varsa o bellidir...

Biraz geriye doğru giderseniz kimleri eleştirdiğini görürsünüz...
    İPhone lar içinse ayni şeyi bekleriz ozaman deriz ki tarafsız.

• quote:

Orijinalden alıntı: ThE LoSt

Mate 10 pro kullanıyorum malum aynı işlemci fakat aldığı skorlar ile yakından uzaktan alakası yok. hileli olmadığı için mutlu mu olmalıyım mutsuz mu ?
    Marketten indirdiğiniz test programlarini tanıyor cihaz hepsinde aynısını yapıyor. Sizde taniyamadigi bir test uygulaması bulmanız gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 15 Eylül 2018; 12:0:5 >
  • trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    Huawei kullanıyorum, yıllarca iphone kullandım. Bebe gibi konuşma. Androide isteyerek geçtim fakat bir gerçek var ios bir tık daha üstte her zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: no1_teknoloji

Huawei ve honor pişmanlıktır. Almayın aldırmayın. O kirin işlemciler, snapdragon işlemcilerin tırnağı bile olamaz... Sahtekar huawei.
    Heheheheh aynen aynen tabi ondan evet aynen

Okuduğunu anlamayacak kadar beyin yoksa benim suçum ne? Orada üretici firmalarada güven kalmadı yazmışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BOLDVIPER -- 15 Eylül 2018; 13:0:23 >
    Garantisi biten telefonların pilini bedava değiştiren firma mı var şaka mısın sen Arkadaşım garantili telefonunu gitti verdi değiştirdiler o olay garantisi bitip de 250 lira pile vermek istemeyenler için ama senin haberin yok tabi

Bir de hangi nfc'den bahsediyoruz hala doğru düzgün kullanım alanı olmayan ama Apple'ın sonradan koyup çatır çatır kullandığı nfc değil mi bu Allah akıl fikir versin fanboyluk kötü şey zaar

Not: 4'ten beri iPhone falan kullanmadım Note 8 kullanıyorum adamlar doğru yaparsa doğru diyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Uygulamalar marketten fakat videodaki gibi bir skor artışı söz konusu değil her Huawei cihazda olmadığını gösterir buda.

• quote:

Orijinalden alıntı: ThE LoSt

Uygulamalar marketten fakat videodaki gibi bir skor artışı söz konusu değil her Huawei cihazda olmadığını gösterir buda.
    Simdi ben mi anlamıyorum siz mi onu çözmek gerek. Skor artışı yakalamak için, market dışından test uygulamasıni yapan firmanın ozel yaptığı uygulamanın elinizde olması gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

Okuduğunu anlamayacak kadar beyin yoksa benim suçum ne? Orada üretici firmalarada güven kalmadı yazmışım
    Kullandığı şeyden bir haber vatandaş firmaların özelleşmiş android sürümleri sıkıntı saf android gayet akıcı. Ahh bide ne kullandığınızi bilseniz

• Hadi kumda oyna az bilen.

• biz neye güvenerek telefon alacağız ki. geleceğin telefon markasında hile varsa yandık. :((
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.