Şimdi Ara

Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) (358. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.092
Cevap
66
Favori
385.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: matrix-61

quote:

Orijinalden alıntı: atom-karınca

Android Oreo gelecekmiş P9 a. Şimdiden hayırlı olsun diyelim.

İnşallah telefonlara gelene kadar telefonların ömrü biter kaynak saglammi suanki sürümü güncellemek için alakasız uygulama yükleyerek güncelleme yapmaya çalışıyoruz

Kaynak sağlam hocam. Üzerinde çalışmalar devam ediyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Veinglory kullanıcısına yanıt
    Çok garip ama ya bu telefon kamerasıyla ünlü bir telefon arada olur da üst üste ve batarya düşmesi filan üzücü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün kendi cihazımla ilgili soru sorarken p10 ve plus resmi oreoyu alacak mı diye sordum meraktan. Resmi olarak mate 9 ve mate 10 pro nun aldığını söylediler. Diğer cihazlarla ilgili başka birşey söylemediler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucifer_666tr

bildirim olay tam bir lanet. genelde p9 duo kullanan eva l-19 da ikiz uygulamalar var whatsapp gibi. her hat için ayrı whatsapp facebook v.s. bunlarda her zaman bildirim telefona düşmüyor. bir ileti gelmiş yarım saat önce fakat bildirim yok. ta ki siz whatsapp ı açana kadar göremiyorsunuz. bilemiyorum sizin cihaz nedir ? en son hangi güncellemeyi yaptınız ve sürümünüz nedir ? belki bizlere de faydası olur.

Bu arada aynı batarya sorunu bende de var büyük bir yüzde de iken aniden kapanıyor.Garantisi de yurtdışı . Güvenebileceğim bir yer arıyorum değişim için.

Durum bu. TR cihazı hiç bildirim sorunu yaşamadım. Ama pil için garantiye yollayacağım. Siz de gidin servisine götürün. Değişimi kaça yapacaklar öğrenin bence.

Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)

• Arkadaşlar kullanmaya başladığım tarihten buyana ilk kez gelen aramayi açamadım arama ekranında beliren yeşil duş işlem görmedi ekran üzerinde olan ekran koruyucuyu almama rağmen sebebi ne olabilir sonraki gelen çağrıları acabildim ff üzerinde yapmış oldugumuz güncellemelerden olabilirmi.

• lucifer_666tr kullanıcısına yanıt
    Son güncellemeden sonra bildirim sıkıntısı bende de var önceki sürümde yoktu şuan nerdeyse hiçbir uygulamadan bildirim gelmiyor çok sinir bozucu bir durum

• hangi sürüm patron ve daha önceki sürümün kaç idi ?
  • quote:

hangi sürüm patron ve daha önceki sürümün kaç idi ?

Şuan 5.0.1 yüklü. Önceki 5.0'dı. onda bildirim sorunu yoktu

• quote:

Orijinalden alıntı: ogzhnakcy90

quote:

Sanırım onu sormamış arkadaş. Yazılım sürümünü soruyor. L19 veya L29 ile başlayan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

quote:

Orijinalden alıntı: ogzhnakcy90

quote:

Sanırım onu sormamış arkadaş. Yazılım sürümünü soruyor. L19 veya L29 ile başlayan.

Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)

• Ff deki FULLOTA-MF-PV ne anlama geliyor

• Bendeki ff ye 389 gelmis ama indiremiyorum 388 de onaylanmamis bekleyelim bakalim. Suan plus modeli kullanipta 389 dan yukari surum kullanan varmi arkadaslar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: sezadem

Bendeki ff ye 389 gelmis ama indiremiyorum 388 de onaylanmamis bekleyelim bakalim. Suan plus modeli kullanipta 389 dan yukari surum kullanan varmi arkadaslar ?

Şuan Eva-L09 C432B395 kullanıyorum kontrol ettiğimde 397 sürüm görünüyor hala onaylanmamış olarak beklemedeyim benim cihaz yurt dışında alınma 395 olmasının sebebi bu olabilir 386 olarak kullaniyordum

• sezadem S kullanıcısına yanıt
    Senin telefon p9 plus mıydı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdrrahmmn

Senin telefon p9 plus mıydı ?

Aynen plus modeli

• Arkadaşlar benim cihaz deltadan geldi ama bu beyinsizler değişik bir yazılım yüklemişler. Kodu şöyle. L19C900B190 oysa eski kodum C185 ile başlıyordu. Geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklama pasif gözüküyor. Bu sürümde güncelleme de yok. Ne yapmam lazım? EMUI Sürümü 4.1.1 diyor??? Herifler 2016 yazılımını yüklemişler.
  • Bu arada sanırım benim cihazın bl kilidini açmışlar. Ben açacaktım iyi oldu

• quote:

Arkadaşlar benim cihaz deltadan geldi ama bu beyinsizler değişik bir yazılım yüklemişler. Kodu şöyle. L19C900B190 oysa eski kodum C185 ile başlıyordu. Geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklama pasif gözüküyor. Bu sürümde güncelleme de yok. Ne yapmam lazım? EMUI Sürümü 4.1.1 diyor??? Herifler 2016 yazılımını yüklemişler.

daha önce burada bir arkadaşın başına daha gelmişti.c900 genel bir sürüm gibi ve güncelleme almıyor.sadece twrp yöntemi ile değiştirebilirsiniz sürümü.zaten boot loader kırılmışsa yapmanız daha rahat
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozguradam1

quote:

Arkadaşlar benim cihaz deltadan geldi ama bu beyinsizler değişik bir yazılım yüklemişler. Kodu şöyle. L19C900B190 oysa eski kodum C185 ile başlıyordu. Geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklama pasif gözüküyor. Bu sürümde güncelleme de yok. Ne yapmam lazım? EMUI Sürümü 4.1.1 diyor??? Herifler 2016 yazılımını yüklemişler.

daha önce burada bir arkadaşın başına daha gelmişti.c900 genel bir sürüm gibi ve güncelleme almıyor.sadece twrp yöntemi ile değiştirebilirsiniz sürümü.zaten boot loader kırılmışsa yapmanız daha rahat

Yalnız şöyle bir durum var. Evet bl kilidi açık ama usb hata ayıklama pasif yani aktif olmuyor. Hata ayıklama açık değilken twrp yüklenebilir mi?

• ALBAY kullanıcısına yanıt
    meRHABALAR BENZER bir durum benim başıma gelmişti delta servis aynı sendeki gibi c900b sürümü ile verdi daha sonra dload yöntemiyle telefona uygun yazılı bulup yükledim ilk sayfada nasıl yapılacağı yazıyor ülke romu yüklendikten sonra otomatik güncelleme alıyor zaten geçmiş olsun
  • 
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.