Şimdi Ara

Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) (356. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.092
Cevap
66
Favori
385.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynı sorun bende de var kilit ekranıma bir tane bile wp bildirimi gelmiyor. ses var görütntü yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: annieste

aynı sorun bende de var kilit ekranıma bir tane bile wp bildirimi gelmiyor. ses var görütntü yok

Bende ses de yok mesajlar uygulamaya girince dökülüyor patır patır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canernesto

Valla hocam benim cihaz L19 bana daha 395 bile onaylanmadı yükleyemiyorum :) 395 te yeni bir sey var mı :)

395 de canlı fotoğraf özelliği geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: matrix-61

quote:

Valla hocam benim cihaz L19 bana daha 395 bile onaylanmadı yükleyemiyorum :) 395 te yeni bir sey var mı :)

Bahsettiğiniz hareketli görsel mi? L19c185 telefonuma ff ile 394 güncellemesi yaptım. Şu an hareketli görsel ve arka kameraya güzellik modu geldi.

Not: Ben get an update through dns yöntemini kullandım herhangi ekstra bir ayara gerek kalmadan yüklendi. Proxy'den daha kolay.
    Register update copy dns addrress ve change dns sırasıyla, daha sonra sistem güncellemeye girip kontrol deyince yeni güncellemeyi buluyor sağ üstten en yeni tam paketi indir diyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newbie1 -- 20 Ocak 2018; 11:26:28 >

• Çekmiş oldumuz resmin üzerine basılı tutarak işlem yaptınız da bı kaç saniyelik hareket li sizin bahsettiğiniz güncelleme şeklini anlatırsınız ff den daha kolaysa boşuna diğeriyle ugrasmayalim nasil olduğunu yazarsan bu her iki güncelleme şekli güvenilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: newbie1

quote:

Orijinalden alıntı: matrix-61

quote:

Bahsettiğiniz hareketli görsel mi? L19c185 telefonuma ff ile 394 güncellemesi yaptım. Şu an hareketli görsel ve arka kameraya güzellik modu geldi.

Not: Ben get an update through dns yöntemini kullandım herhangi ekstra bir ayara gerek kalmadan yüklendi. Proxy'den daha kolay.
    Register update copy dns addrress ve change dns sırasıyla, daha sonra sistem güncellemeye girip kontrol deyince yeni güncellemeyi buluyor sağ üstten en yeni tam paketi indir diyorsunuz.

Kardaşım bahsetmiş olduğun get an update through dns yöntemi nasıl oluyor diğerinden daha kolaysa güncelleme işlemini o şekil yapalım..

• Arkadaslar bilen birisi su ff den guncellemeyi adim adim anlatabilirmi beceremedik bi turlu

• İlk önce ff yi indirin 2 secenek cıkacak üstte 1.sıradaki telefonunuzun model ismi olan yazıya tıklayın. Daha sonra orada sürüm numaralari çıkacak. "Full Ota" yazanlar ile bizim işimiz. Oradaki sürüm numarası en güncel hangisiyse tek tek deneyin örnek 394 numaralı full ota yazan sürüme tıklayın. "Check firmware acces" ebasın. Cıkan yerde "With İmei" ye basın eğer şöyle aşagıda resmini verdiğim sekilde bir yazı çıkarsa bu sürüm onaylanmış demektir. Ok deyip geri gelin ve "In App Proxy"e basın. Yukarda bir bildirim gelecek. Wifi ayarlarina girin bağlı bulunduğunuz wifi ağının üstüne basarak "Agı değitir" deyin. Daha sonra "Gelişmiş Secenekleri" işaretleyin."Proxy" yazan tıklayıp "El ile" deyin. Bilgisyar adına küçük harf ve arada boşluk bırakmadan "localhost" yazın. Alttaki bağlantı noktasına "8080" yazın tekrar şifrenizi yazarak kaydedin. Daha sonra Ayarlara girip Sistem güncellemesi kontrol et diyin. Güncellemeyi bulacaktır. Daha hızlı inmesi için "Durdur" a basın ve wifi ayarlarına tekrar girin Yaptıgımız Proxy işlemini (el ile yapmıştık ya) o'nu tekrardan "Yok" olarak işaretleyin ve şifrenizi girerek tekrar kaydete basın ve durdurugunuz güncelleme sayfasına giderek "Sürdür" diyin %100 oldugunda kimlik dogrulaması yapacak ve telefon kapanıp yükleeyi tamamlayacaktır.

• Hocam cvbinz icin tesekkurler ama adimlari teker teker uyguladim guncellemeyi buldum ancak proxy i degistirmeden indirmeyi deneyince paket saglama hatasi dedi sonra proxy i degistirip denedim indirme basarisiz diyo ?

• Gerek kalmadi simdi guncelledim 386 ya onceki denemede 388 icin farkli bir uyari vermis uyumlu degil diye ilk denemede farkemedim ama sonra 386 da sizin belirttiginiz gibi uyumlu yazisi cikti ve suan guncelledim tesekkurler hocam

• 386 surumunde ilk farketttigim wifi cekimi 360 a gore kat kat fark var suan icin

• Simdi 387 ye guncelledim en son 388 gozukuyo programda onuda yuklemiyor zaten 394 goren arkadaslar nasil yapiyo ?

• Rica ederim önemli değil olduysa. Şu an ben de mevcut olarak 394 kullanıyorum hocam cihazınızın bölgesine göre sürüm onaylamalaeı değişkenlik gösterebilir. Her gün girip bakın onaylanmısmı diye mesela bir arkadas 395 i yüklerken su an bana onaylanmadıgı için yükkeyemiyorum

• quote:

Rica ederim önemli değil olduysa. Şu an ben de mevcut olarak 394 kullanıyorum hocam cihazınızın bölgesine göre sürüm onaylamalaeı değişkenlik gösterebilir. Her gün girip bakın onaylanmısmı diye mesela bir arkadas 395 i yüklerken su an bana onaylanmadıgı için yükkeyemiyorum

394 ten memnun musunuz?herhangi bir hatayla karşılaştınız mı? ya da ekstra bir faydasını gördünüz mü?
  • ozguradam1 kullanıcısına yanıt
    Yoo şahsen ben bir sorunla karsılasmadım hatta pil performansı da iyi geldi bana ama 395 sürümüne daha iyi diyolar. Bana daha onaylanmadıgı için bilemiyorum.

• Benimki hala 384'de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar aranızda bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. P9 dan mhl tarzı bi dönüşitürücü işe tv ye görüntü aktarabilirmiyiz ?

• Arkadaslar p9 plus kullanipta mirrorshare ile tv ye baglanan varmi herhangi bir sikinti yasiyormusunuz ? Ben ilk zamanlar baglaniyordum ancak donma oluyordu simdi ise baglaniyorum ama ekranin yarisi gozukmuyor tvde ne yaptiysam cozemedim cozumde bulamadim. Sanki tv ekrani kirilmis gibi alt tarafi komple tv ekrani boyunca yatay sekilde gozukmuyor. Baska bir samsung telefonla gayet guzel baglaniyor. Varmi acaba herhangi bir fikri olan cozum icin ?

• Ya bende 385 bile onay almıyor siz o kadar üst sürümlere nasıl onay aldınız varmı bunun bir püf noktası

• Arkadaşlar varsayılan arayıcıyı değiştirme ihtimali var mı? drupe uygulamasını kullanacağım arayıcıyı olarak

• 
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.