Şimdi Ara

Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) (360. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.091
Cevap
66
Favori
385.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 358359360361362
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İkinci el p9 aldım. Tek sıkıntı bataryasında gozukuyor. Soyle telefonu her kapatıp actıgımda cok farklı yüzdeler görülüyor. Yüzde 45 te kapadım tel actıgımda 80 de gösteriyor sarzı tekrar denedigimde 25 yuzdesinde. Ben cozemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi focusone -- 11 Şubat 2018; 6:38:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sezadem S kullanıcısına yanıt
    Hocam niye geri dönüyorsunuz ben de p9 plus kullanıyorum 7 de neler değişti +lari - leri neler

• quote:

Orijinalden alıntı: AdKo

meRHABALAR BENZER bir durum benim başıma gelmişti delta servis aynı sendeki gibi c900b sürümü ile verdi daha sonra dload yöntemiyle telefona uygun yazılı bulup yükledim ilk sayfada nasıl yapılacağı yazıyor ülke romu yüklendikten sonra otomatik güncelleme alıyor zaten geçmiş olsun

Hocam ben dload klasörü yöntemi ile yüklemeyi denedim ama hata veriyor ne yapmam lazım ?

• quote:

Merhaba arkadaşlar telefonla ilgili bir sıkıntım var L19 modeli ve sürümü 185B220 son 10 gündür 3 kez tekrar etti telefonla fotoğraf çekerken özellikle portre modunda telefon birden donuyor ve kapanıyor ve şarjı örn %40 falansa birden %0 gösteriyor ve açılmıyor ondan 1 saat sonra teli açtım mesela şarj %24 gösteriyordu sizce bu sorunu nasıl çözebilirim güncelleme yapmakta istemiyorum şarj sıkıntısı çekmemek için :(((

Hocam ben de yazdım bunu pek bilen yok ama benim tahminim sıcaklık ile alakalı yukarılarda yazdım şarj aniden düştü fln telefon sıcaklığı etkiliyor sizce olabilir mi ? Yani kamera ve batarya sıkınti yok bence olsa sürekli hata verir sıcaklık yazılımsal olarak bir şeyler engelliyor olabilir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: abdrrahmmn

quote:

Merhaba arkadaşlar telefonla ilgili bir sıkıntım var L19 modeli ve sürümü 185B220 son 10 gündür 3 kez tekrar etti telefonla fotoğraf çekerken özellikle portre modunda telefon birden donuyor ve kapanıyor ve şarjı örn %40 falansa birden %0 gösteriyor ve açılmıyor ondan 1 saat sonra teli açtım mesela şarj %24 gösteriyordu sizce bu sorunu nasıl çözebilirim güncelleme yapmakta istemiyorum şarj sıkıntısı çekmemek için :(((

Hocam ben de yazdım bunu pek bilen yok ama benim tahminim sıcaklık ile alakalı yukarılarda yazdım şarj aniden düştü fln telefon sıcaklığı etkiliyor sizce olabilir mi ? Yani kamera ve batarya sıkınti yok bence olsa sürekli hata verir sıcaklık yazılımsal olarak bir şeyler engelliyor olabilir mi ?

Portre modunda değil de normal kamerada bazen benim de başıma geliyor bu durum ben bunu bataryanın yıpranmasına bağlıyorum . 1,5 sene oldu kullanalı belki değişim gerekiyordur. Yazılımsal olsa başka sorunları da olurdu ama yok. Hala ilk günkü gibi telefon sadece şarjı saymazsak

• quote:

Hocam niye geri dönüyorsunuz ben de p9 plus kullanıyorum 7 de neler değişti +lari - leri neler

Hocam geri donmedim daha ama ozellikle sarj konusu herkesin bildigi uzere asiri derecede kotu. Bunun haricinde sikinti yok zaten sarj olayi iyi olmadigi icinde diger yonlerini kapatiyo. Bakalim hayirlisi

• quote:

Orijinalden alıntı: sezadem

quote:

Hocam geri donmedim daha ama ozellikle sarj konusu herkesin bildigi uzere asiri derecede kotu. Bunun haricinde sikinti yok zaten sarj olayi iyi olmadigi icinde diger yonlerini kapatiyo. Bakalim hayirlisi

Tek sıkıntı şarj olayı bu sorun nasıl düzeltilir FF üzerinde benim telefon da 397 görünüyor özellikle şarj konusunda iyileştirme yapıldı yazıyor ama güncelleme yaptıktan sonra anlayabiliriz

• matrix-61 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bende de P9+ var ve 3 gün önce 397ye güncelledim. Daha önce 396dan memnun kalmayıp geri dönmüştüm. Bu sefer 397, 396dan daha iyi geldi bana. Pil performansında gözle görülür bir iyileştirme var. Android 6 kadar henüz değil ama yinede iyi. Yalnız 398 ve 399 da görünüyor ama kontrol ettiğimde yükleme için uyumsuz diyor onu anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Croesus

Merhaba, bende de P9+ var ve 3 gün önce 397ye güncelledim. Daha önce 396dan memnun kalmayıp geri dönmüştüm. Bu sefer 397, 396dan daha iyi geldi bana. Pil performansında gözle görülür bir iyileştirme var. Android 6 kadar henüz değil ama yinede iyi. Yalnız 398 ve 399 da görünüyor ama kontrol ettiğimde yükleme için uyumsuz diyor onu anlamadım.

Benim telefon P9 yurtdışı bundan dolayı FF üzerinde kontrol ettiğimde 397 var onaylanmamış durumda 397 olan güncelleme ile şarj sorunu devam ederse telefonu satabilirim tek sorunu bu

Benimki de yurtdışı hocam, 397 yükledim. Bugün baktım 398 onaylanmış şimdi onu indiriyorum.
  • quote:

Benimki de yurtdışı hocam, 397 yükledim. Bugün baktım 398 onaylanmış şimdi onu indiriyorum.

Değerli kardeşim FF üzerinde nerede yanlış yapıyorum bende EVA L09C432B395 yuklu yükleme yapmak istediğimde onay verilmemiş görünüyor nasıl yaptığını resimle anlatirsan faydası olur sagolasin.

• quote:

Orijinalden alıntı: matrix-61

Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)

Güncelleme işlemi bu şekilde doğrulama hatası verdi yükleme tamamlanmadı 395 yüklü şuan 397de daha gelişmiş özellikle pil konusunda. FF üzerinde islemi yapmaya çalıştım..

Bu şekil onaylanma hatası veriyor

Hocam benim P9 Plus, model farkından dolayı olabilir. Dün bende de 388 onaylı değildi bugün onaylanmıştı.
  • Sağol kardeşim cevap için bekleyelim sabırla

• Merhaba

P9 telefonum var daha düne kadar hersey yolundayken söyle bir problemle karsılastım. Yeni bir telefon numarsı ekleyince kaydettiğim şekilde whatsappda cıkıyor fakat telefonun rehberinde o numarada whats app simgesi cıkmıyor neden olabilir çözümü nedir teşekkürler.
  • Arkadaslar p9 plus icin suan en yuksek surum 388 en azindan benim icin oyle. Diger L09 modellerine arkadaslarin dedigi gibi 398 falan gelmis biz daha cok bekleyecez yani pluscilar olarak. Ayrica ff uzerinden guncelleme yapanlar icin gozuken en son surum hangisiyse 30 gun sonra aktif oluyor yani indirmeye hazir oluyor. Cihazi guncelledikten sonrada diger bir ust surum gozukuyor ff uzerinden 30 gun sonrada o aktif oluyor. Ben bu sekilde cozumledim ff nin calisma seklini. Hata alan arkadaslar bu yuzdendir. Ff uzerinden guncelleme adimlarini sirasiyla yaparsaniz sikinti cikmaz tabi onaylanmis surum icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: olmeca123

Merhaba

P9 telefonum var daha düne kadar hersey yolundayken söyle bir problemle karsılastım. Yeni bir telefon numarsı ekleyince kaydettiğim şekilde whatsappda cıkıyor fakat telefonun rehberinde o numarada whats app simgesi cıkmıyor neden olabilir çözümü nedir teşekkürler.

Tahmini olarak konusuyorum. Rehber ayariniz sadece sim icin ayarliysa whatapp kisileri gozukmeyebilir ya sadece telefon yapacaksiniz yada hem sim hem telefon aktif olacak. Goruntuleme seceneklerinden yapabilirsiniz en azindan bu sekilde bi deneyin.

• quote:

Hocam guncellemeyi ff uzerindenmi yaptiniz ?

• Guncellemelerle telefonu azar azar yavaslattiklarini düşünüyorum artik. Telefon eskisi kadar stabil degil gibi. Formatta attim.

Seneye garantisi bitince Android 6 yuklerim belki :D

Dusuk çözünürlük modunuda düzeltmiyolar zaten. Bataryada uzun gidiyordu 6 da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rappapompom -- 13 Şubat 2018; 10:24:0 >
  • sezadem S kullanıcısına yanıt
    Evet FF üzerinden yapıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 358359360361362
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.