Şimdi Ara

Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) (223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.091
Cevap
66
Favori
385.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eaduvan

c464 c432ye dönüşmez diyodum, gerçekten dönüşmezmiş. huawei sitesinde 7den 6ya döüş dosyasıhttp://download-c.huawei.com/download/downloadCenter?downloadId=91623&version=357533&siteCode=tr

daha sonra b141 i yüklemelisin diyor.

http://consumer.huawei.com/tr/support/search/index.htm?keywords=P9&t=t3

zaten dönüşmez onu 6.0 da 182 yi yüklerken anlamıştık ya..o ülkeye göre olan sürüm numarası .. ama c900 olup 182 olmuştu gene... bu verdiğini de denedikten sonra 6.0 a dönmeyi denicem artık olmazsa :(

• eaduvan E kullanıcısına yanıt
    son verdiğin link yükleniyor bakalım sorun yok şu anda hadi hayırlısı:)
  • Kolay gelsin arkadaslar ben bu yaz telefon almayı planlıyorum aklımda huawei p9 vardı ama şimdi p10 çıktı sizce aralarında çok farklar olur mu fiyat farkını verip p10 almak daha mı mantıklı olur güzel bi kıyaslama yapar yardımcı olursanız çok sevinirim
  • ozy59 kullanıcısına yanıt
    inşallah, hayırlısı...
  • Arkadaşlar selam. Yakın zamanda ben de bir P9 almayı düşünüyorum.

Telefon iyi hoş güzel ancak aklımda bikaç soru var

Maddi durumum HB'dan ithalatçı garantili dual sim modeli almaya yetiyor, dual sim ile tek simli model arasındaki fark yalnızca NFC mi?

-Bi arkadaşım Dual Sim modelinin şarjının daha çabuk tükendiğini ve daha çok yorulduğunu söyledi. Doğru mudur? Dual sim sahibi arkadaşların ve tek sim sahibi olan arkadaşların ortalama şarj süresini öğrenmek isterim.

-Alırken neye dikkat etmek gerekiyor? Model kodlarına göre, bazı modeller 4G desteklemiyormuş galiba.

-Eskiden bir 8 ay kadar Huawei Ascend G7 kullanmıştım. Kullandığım süre boyunca memnun kalmıştım. Ama G8 çıktığı anda unutulmuştu, yanlış hatırlamıyorsam G7yi 5.1.1de bırakmışlardı. Güncelleme konusunda bi tık zayıf bi firma yani. P10 çıktı diye P9u unutuverirler mi acaba?

-Tek simli ithalatçı garantili P9 bulamadım, ikinci el telefona da bulaşmak istemiyorum. IMEI kopyalama çalma vs gözümü çok korkutuyor.

Bi yardımcı olun gözünüzü seviyim, İyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Ekledim hocam, Rica ederim

Merhaba benıde eklermisiniz? P9 GRI VIE L29..
  • Arkadaşlar gelen Mail bildirimlerini geldiğinde ekranda nasıl görebiliriz?bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim..
  • Herkese selam, P9 lite kullanıcısıyım. Telefonumdan çok memnununum. Segmentinde çok iyi bir telefon. Ancak 1 haftadır hafıza kartı sorunu yaşıyorum. Telefon birden hafıza kartını görmemeye başladı. Tabi hafıza kartındaki verileri de görmüyor. Hafıza kartı yuvasına yağmur damlası geldi bu yüzden olabilir. Böyle bir sorun yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pocakayte

quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Ekledim hocam, Rica ederim

Merhaba benıde eklermisiniz? P9 GRI VIE L29..

Merhaba beni de ekleyebilir misiniz. L09 Titanyum gri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayarlar > uygulamalar > gmail veya e posta(hangisini kullanıyorsanız) Bildirimler seçeneğine girin kilitlendiğinde bildirim içeriğini gizle seçeneği hariç hepsini açın işlem tamam 👍

• 18XET01 1 kullanıcısına yanıt
    P9 da şu an android in son sürümü var. Hani şu saatten sonra desteği kesseler dahi en az 2 sene gideri var bu sürümle bana göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: jackalxi

Ayarlar > uygulamalar > gmail veya e posta(hangisini kullanıyorsanız) Bildirimler seçeneğine girin kilitlendiğinde bildirim içeriğini gizle seçeneği hariç hepsini açın işlem tamam 👍

Teşekkürler sağolun iOS dan geçince biraz acemilik oluyor...
  • Eklermisiniz hocam

P9 PLUS VİE L29 ALTİN

• beni de ekler misiniz p9 eva l19 titanyum gri

• elcuman E kullanıcısına yanıt
    Hard Resetin cihaz hafızasına zararı olmaz mı

• Yatmadan once sarjiniz ile sabah kalktiginizda sarjiniz arasindaki fark ne oluyor nougatta? Bana asiri dusus var gibi geldi saat basi yuzde 1 gidiyor sanirim.

• Dün bir arkadaşımız Android 7 yüklemesinde bir hata yaptı ve cihaz test sürümüne dönüştü. Ne yaptıksa tekrar Android 7i yükleyemedik. Araştırma yaparken xda da benzer sorunu yaşamış ve ne yapması gerekiği hakkında açmış olduğu konya girdim. Konuya p9 yazılımlarında uzman bir üye, "tek çaren, rollback yöntemiyle Android 6'ya dönmektir." demiş. Denedik ve oldu. Benzer durumları yaşayacakların veya android 6'ya dönmek isteyeceklerin ne yapmaları gerektiği hakkında küçük bir rehber sunayım.

Rollback yöntemiyle Android 7'den 6'ya gitmek (downgrade);
    1-Aşağıdaki dosyaları indiriyoruz.
    HUAWEI_P9_Rollback Package_EVA-L09_from Android 7.0_EMUI 5.0_to Android 6.0_EMUI 4.1_C900B300.zip(89.84mb)
    http://download-c.huawei.com/download/downloadCenter?downloadId=91623&version=357533&siteCode=tr

HUAWEI_P9_Firmware_EVA-L09_Android 6.0_EMUI 4.1_C464B141.zip(1.58gb)
    http://download-c.huawei.com/download/downloadCenter?downloadId=91751&version=358197&siteCode=tr
    2-"dload" isimli bir klasör oluştruyoruz.
    3-Rollback içindeki(*.zip) UPDATE.APP'yi "dload" klasörüne çıkartıyoruz.
    4-UPDATE.APP'li "dload" klasörünü micro sd karta atıyoruz.
    5-Telefonu kapatıp üç tuşla(V+,V-,Pwr) açıp, HUAWEİ logosunu gördükten 3 sn sonra tuşları bırakıyoruz ve 2-3sn sonra cihaz yüklemeye başlıyor.
    6-Yükleme bitip telefon açıldığında sürüm c900b300 olduysa b141 romunu yükleyebiliriz.
    7-3. adımda rollback dosyası yerine HUAWEI_P9_Firmware_EVA-L09_Android 6.0_EMUI 4.1_C464B141.zip dosyasnı kullanarak 2,3,4,5 nolu adımları tekrarlayın.
    Anasayfaya koyulabilir.

• eaduvan E kullanıcısına yanıt
    Ekledim hocam ilk sayfaya
  • P9 plus,a ulke kodu değiştirmeyi tam anlatabilecek arkadas varmidir.

Meafnaf da nuogot beklemek sıkıyor.

Eu yaparsak iyi olacak..

• Boyle bir durumun arkadasin basina gelmesi can sıkıcı ama deneme yanilma yontemiyle guzel seyler ortaya cikiyor herkes bilgileniyor tecrube kazaniyoruz. Yaziniz guzel olmus elinize saglik hocam bu arada gecmis olsun bir daha tekrarlamamasi dilegiyle :)

• 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.