Şimdi Ara

Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.091
Cevap
66
Favori
385.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar huawei ile görüştüm Android 7 beta testine katılacaklar çekilişle belirlenecekmiş takipte kalın eğerki test programına katılmaya hak kazanırsak bilgilendirme yapılacakmış
  • Orijinal telefon huawei p9/p8/p8 lite için hızlı şarj/p8 max/mate 8/onur 7/8, 9 v/2a usb duvar hızlı şarj adaptörü + c tipi kablo - AliExpress'den $10,70 e almıştım. Ürünün elime geçmesi yaklaşık olarak 20 gün sürdü. Gerçekten de hızlı şarj yapıyor ve ben memnunum. Bu arada, bende 1 ay önce P9 satın alarak aranıza katıldım. İşlerimin yoğunluğu nedeniyle bu durumu belirtememiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neco1959 -- 28 Kasım 2016; 17:15:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neco1959 N kullanıcısına yanıt
    hayırlısı olsun. telefonunuz türkiye garantilimi..yoksa ithal cihazmı..
  • asil1425 A kullanıcısına yanıt
    bende bugün aradım nergis adında bir hanımefendi çıktı kadının konuşmaktan haberi yoktu dediği hiçbir şeyi anlamadım . huavey yerine huvayi diyor

• komplocu kullanıcısına yanıt
    Hocam 1 hafta note 4 kullandım. Sıfırladım, 4g uyumlu hat taktım çoğunlukla wifi de kullandım ama sosyal medyada gezinirken şarjı 7 saatte bitiyordu 😄😄

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam ben şimdiye kadar en az 30 defa aradım hep erkek çıktı size bayan denk gelmiş şanslısınız☺

• asil1425 A kullanıcısına yanıt
    ımm şey, şimdi bakın, beta, aaa.. bi saniye vs...
    ses kaydına alsam troll olurdu valla hocam

• MERHABA ARKADAŞLAR BUGÜN P9 ALDIM FAKAT UYGULAMALARI ALFABETİK SIRALAMA ŞANSIMIZ YOK MU? :(
  • Merhaba,benimde huawei p9um var çok memnunum ama bişey sormak istiyorum.Bu telde ekrana baktıkça açık kalma özelliği yokmu acaba ayarlardan bulamadım.Teşekkürler.
  • kaan_cry K kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdilik yok Android 7 ile gelir inşallah

• 😊hocam peki sonuçta anlaşabildinizmi ama şanslısınız gerçekten bana hiç bayan denk gelmedi ama iyikide denk gelmemiş 😊😊😊

• quote:

Orijinalden alıntı: neco1959

Orijinal telefon huawei p9/p8/p8 lite için hızlı şarj/p8 max/mate 8/onur 7/8, 9 v/2a usb duvar hızlı şarj adaptörü + c tipi kablo - AliExpress'den $10,70 e almıştım. Ürünün elime geçmesi yaklaşık olarak 20 gün sürdü. Gerçekten de hızlı şarj yapıyor ve ben memnunum. Bu arada, bende 1 ay önce P9 satın alarak aranıza katıldım. İşlerimin yoğunluğu nedeniyle bu durumu belirtememiştim.

hocam linki varsa paylaşır mısınız bende almayı düşünüyorum
  • mrb arkadaşlar;
    kamera ve pil performansı nasıl.
    değişik yazılımsal özellikleri var mı?
    3d touch falan gibi.
    elimde şu an oneplus3 var fakat malum yazılım sade arayüz olduğu için beni çok çabuk sıktı.
    hız ve performans süper ama bazı yazılımsal eksiklikleri var.
    p9 yada mate8 düşünüyorum.
    ne dersiniz.help me
  • Huawei P9 (Eva-L19) modeli yurtdışından alınmış telefonumu aldıktan kısa süre sonra Wifi ve bluetooth a bağlanmamaya başladı. Aktif hale bile gelmiyor. Gri olarak kalıyor. Yazılımsal bir sorun değil. Tahminlerime göre anakart üzerinde bulunan Broadcom'un 4335 wifi/bluetooth çipinde sorun var.

Aliexpressten ilgili çipi de bulup getirdim ama yaptırabileceğim kimse bulamadım.

Konu hakkında fikir ve yardımlarınızı bekliyorum.
  • Huawei P9 (Eva-L19) modeli yurtdışından alınmış telefonumu aldıktan kısa süre sonra Wifi ve bluetooth a bağlanmamaya başladı. Aktif hale bile gelmiyor. Gri olarak kalıyor. Yazılımsal bir sorun değil. Tahminlerime göre anakart üzerinde bulunan Broadcom'un 4335 wifi/bluetooth çipinde sorun var.

Aliexpressten ilgili çipi de bulup getirtdim ama yaptırabileceğim kimse bulamadım.

Konu hakkında fikir ve yardımlarınızı bekliyorum.
  • pretty34 P kullanıcısına yanıt
    sade arayüzden sıkılırım diyorsan huawei sana gore değil. görüp görebileceğin en sade android arayüzü

• ozy59 kullanıcısına yanıt
    Cihazım Türkiye garantili.

• a|i kullanıcısına yanıt
    Şarj cihazı ile ilgili özellikleri belirterek "Aliexpress" websitesinden ararsanız karşınıza birçok fiyat alternatifi çıkacaktır. İlgili site sağlam bir site olduğunu kanıtladı kanımca. (Bizim gittigidiyor.com un birebir aynısı ve siz ürünü teslim alıp memnun kaldığınızda satışı onaylayarak paranın ilgili satıcıya ulaşmasını sağlıyorsunuz. Aksi takdirde paranızı geri talep edebiliyorsunuz.)
    Ben yine de adresi vereyim:https://tr.aliexpress.com/item/100-18W-5V-OR-9V-2A-QC2-0-Fast-Quick-USB-WALL-Charger-adapter-for-Huawei/32668184405.html?detailNewVersion=&categoryId=410204

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neco1959 -- 29 Kasım 2016; 14:48:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ogzhnakcy90

sade arayüzden sıkılırım diyorsan huawei sana gore değil. görüp görebileceğin en sade android arayüzü

Bildirim geldiğinde bildirim sayısı uygulama ikonunda çıkıyor mu?
    istenmeyen mesaj,kelime ve numara engelleme var mı?
    bağlantı hızını gösteriyor mu?
    cihazın dahili backup uygulaması var mı?
    cihazın kendi tema marketi var mı?icon pack bu tema marketi ile değişiyor mu?
    tüm bunlar varsa op3 den daha sade olamaz.
  • Bırakma bölgesi yönetimi nedir orda uygulamalar seçili

• 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.