Şimdi Ara

Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.092
Cevap
66
Favori
385.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hızlı şarj olduğunu Youtube HWP videosu altında olduğunu ısrarla yazmama rağmen inandırıcı olamıyorum.Adaptörü Aliexpresten temin etmiş bir arkadaş videoya kısa bir çekim yapıp atabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanercskn -- 29 Kasım 2016; 15:39:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pretty34 P kullanıcısına yanıt
    Hocam hepsi var p9 da

• quote:

Orijinalden alıntı: neco1959

Cihazım Türkiye garantili.

cevap için teşekkürler,aynı satıcıdan almışız.. benimki 20 gün olacak henüz yolda:)
  • pretty34 P kullanıcısına yanıt
    sade derken genel kullanım ve görsel olarak sade. karmaşık değil anlamında dedim.
    face, instagram, twitter'da bildirim sayısı gözükmüyor. messenger, whatsapp, emaillerde sayı gözüküyor.
    diğer söylediklerin de var. yazılımsal olarak pek bir eksiği yok genel anlamda herşey çok iyi

• arkadalar bundan önce lg g2 kullanırken her programon kendi bildirim sesi oluyordu.bütün ayarları kurcaladım ama bulamadım.p9da sadece bir tane bildirim sesi var bütün programlar için
  • Şu raw mode nasıl aktif ediliyor ya?

• tanercskn kullanıcısına yanıt
    Hocam ekran görüntüsü atmıştım geçen sayfalarda. O olmaz mı :) ilginç bi vakaymış

• Genclik66 G kullanıcısına yanıt
    Kamerayı pro moda alıp ekranın sağ tarafından kaydırarak gelen ayarlar menüsünden aktif edebilirsiniz.

• Eyvallah

• ozguradam1 kullanıcısına yanıt
    her uygulamanın kendi ayarlarından değiştirebiliyorsun

• arkadaşlar benim telefonda gözle görülür şekilde bir pil performans kaybı var neden olduğunu bilmiyorum acaba son güncellemeden mi oldu sizdede böyle bir pil kaybı varmı acaba

not ekran sürem 3.3.5 saat arasına düştü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asil1425 -- 30 Kasım 2016; 14:38:34 >
  • Merhabalar yedek şarj aleti almak istiyorum ama telefonun şarj girişi android girişi değil yeni telefonlarda böyle sanırım. İnternet üzerinden almak istiyorum ama bütün şarj aletleri eski tarz. Nasıl bulabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asil1425

arkadaşlar benim telefonda gözle görülür şekilde bir pil performans kaybı var neden olduğunu bilmiyorum acaba son güncellemeden mi oldu sizdede böyle bir pil kaybı varmı acaba

not ekran sürem 3.3.5 saat arasına düştü

Detaylı pil kullanım verilierinizi paylaşın o şekilde anlaşılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogzhnakcy90

her uygulamanın kendi ayarlarından değiştirebiliyorsun

ben bulamadım dediğiniz ayarları.mesela hopi nin ayarlarında bildirim sesiyle ilgili herhangi bir şey yok.
  • atom-karınca A kullanıcısına yanıt
    Hocam böyle pil durumu daha önce yüzde 50 de iken en az 2.30 saat civarında olurdu ekran süresi
    Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)

• devamı
    Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)

• ozguradam1 kullanıcısına yanıt
    o uygulamayı bilmiyorum ama facebook messenger whatsapp twitter instagram Gmail e posta vs... hepside değişebiliyor biraz daha kurcala

• asil1425 A kullanıcısına yanıt
    hocam yalnız değilsin benimde dikkatimi çekti son gelen 344 mb.lık güncelleme pil kaybı dışında birşey getirmedi. bende de fark edilir şekilde azalma var

• quote:

Orijinalden alıntı: asil1425

Hocam böyle pil durumu daha önce yüzde 50 de iken en az 2.30 saat civarında olurdu ekran süresi
    Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)

Google hesap yöneticisi bazen pili çok tüketebiliyor. Ancak her zaman olan bişey değil. Telefonu kapatıp açın. Bi ddahaki sefere düzelecektir diye düşünüyorum.

• atom-karınca A kullanıcısına yanıt
    Hocam hergün bir kere açıp kapatırım son güncellemeden sonra pil kaybı meydana geldi galiba

• 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.