Şimdi Ara

Huawei P9 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları (Android 7.0 Nougat B380 yayınlandı) (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.496
Cevap
37
Favori
209.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buralara da bi geldik kullanıcısına yanıt
    Ekran parlaklığı iyimi birde WiFi direct tv ile ekran paylaşma özelliği varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gsbs1995 kullanıcısına yanıt
    Ekran parlaklığı gayet iyi fakat miracast yani ekran paylaşımı sıkıntılı kirin işlemcilerde ekran paylaşımı stabil değil ve ekran paylaşımı yaparken wifi kullanılmıyor çünkü miracast driveri olmadığından wifi direct ile aktarım yapılıyor buda satbil olmayan görüntü anlamına geliyor geçişlerde TV pixel pixel oluyor durağan görüntü de sıkıntı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: gsbs1995

Vatanda şuan 1287 lira kardeşime almayı düşünüyorum aman kardeşim bulaşma mi diyorsunuz yoksa iyi ve kullanışlı mi gerçekten

Alın, tavsiye edilir bu fiyatlara. Ama Hepsiburada, GittiGidiyor veya N11'den alırsanız, banka kampanyalarına katılarak 100-150 lira cebinize bırakabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Asaf04

Ekran parlaklığı gayet iyi fakat miracast yani ekran paylaşımı sıkıntılı kirin işlemcilerde ekran paylaşımı stabil değil ve ekran paylaşımı yaparken wifi kullanılmıyor çünkü miracast driveri olmadığından wifi direct ile aktarım yapılıyor buda satbil olmayan görüntü anlamına geliyor geçişlerde TV pixel pixel oluyor durağan görüntü de sıkıntı yok

tamam dostum hersey ıcın cok saol
  • Belgarathh kullanıcısına yanıt
    Benim esas kullandığım noomwalk diye bir adım sayar programı var . Çok doğru düzgün çalışmıyor ama bir sürü kafadar arkadaşım oldu dünyanın her yerinden ve İngilizcemde gelişmeye başladı.😉

• quote:

Orijinalden alıntı: kırmızı pelerin

quote:

Vatanda şuan 1287 lira kardeşime almayı düşünüyorum aman kardeşim bulaşma mi diyorsunuz yoksa iyi ve kullanışlı mi gerçekten

Alın, tavsiye edilir bu fiyatlara. Ama Hepsiburada, GittiGidiyor veya N11'den alırsanız, banka kampanyalarına katılarak 100-150 lira cebinize bırakabilirsiniz.

magazadan alma taraftarıyım ben yınede tesekkur ederım
  • quote:

quote:

quote:

Faydası olması adına söyledim. Şu an n11'de ℅11 kuponla 1123'e geliyor. Garanti bonus varsa 75 lira da bonus. Ben de n11 kasım kampanyasında almıştım. Önemli olan güvenilir satıcı bulmak. O zaman sıkıntı kalmıyor. Gönlünüzce olsun, selamlar

• quote:

quote:

quote:

quote:

Faydası olması adına söyledim. Şu an n11'de ℅11 kuponla 1123'e geliyor. Garanti bonus varsa 75 lira da bonus. Ben de n11 kasım kampanyasında almıştım. Önemli olan güvenilir satıcı bulmak. O zaman sıkıntı kalmıyor. Gönlünüzce olsun, selamlar

kredir karti yok malesef ıste :D

• siyah mı yoksa gold rengımı arkadaslar
  • gsbs1995 kullanıcısına yanıt
    Erkek için siyah , Hanımlar için gold bence, beyaz rengi bana biraz basitlik hissi verdi.
  • Arkadaşlar kirilmaz cam konusu sıkıntı oldu.bugun 2 tane cam taktırdım ikiside alt tarafı oturmadı. varmı bi önerisi olan kronik sorun sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Eren 78

Arkadaşlar kirilmaz cam konusu sıkıntı oldu.bugun 2 tane cam taktırdım ikiside alt tarafı oturmadı. varmı bi önerisi olan kronik sorun sanırım

İstanbul'da oturuyorsan şirinevlerde nano cam taktırdım ben 25 tlye hem tam oturdu hem de hava filan hiç yapmadı gayet sağlam

• Arkadaşlar siyah olanı aldık huawei klavyesi aktif otomatik tamamlayıcısi aktif bosluk birakta aktif fakat tamamlayicidan sonra boşluk atmıyor öle mi yoksa başka bişimi yapmam lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsbs1995 -- 31 Ocak 2017; 19:41:59 >
  • quote:

Arkadaşlar siyah olanı aldık huawei klavyesi aktif otomatik tamamlayıcısi aktif bosluk birakta aktif fakat tamamlayicidan sonra boşluk atmıyor öle mi yoksa başka bişimi yapmam lazim

Hocam ben ikisini de devre dışı bıraktım SwiftKey yükledim çok başarılı bir uygulama tavsiye ederim

• ComingWind kullanıcısına yanıt
    İnternetten filan satışı varmıdır acaba taktirdiginiz yerin

Bende internetten bir tane aldım ama kenarlarında nerdeyse yarım santim boşluk var onun için şimdilik cansız kullanıyorum

• SERTKAN S kullanıcısına yanıt
    Sanmıyorum hocam internet satışı yoktur öyle normal bir dükkan aslında isim olarak ta bilmiyorum bulursam haber veririm

• Eren 78 E kullanıcısına yanıt
    İstanbul Kadıköy'e yakın isen Yazıcıoğlu İşhanı'nın önündeki telefoncu da 15 liraya kırılmaz cam taktırdım, yanlardan çok çok az bi boşluk var ve oturmama gibi bi problem olmadı. 1-2 aydır kullanıyorum sorun yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRL-1-

Benim esas kullandığım noomwalk diye bir adım sayar programı var . Çok doğru düzgün çalışmıyor ama bir sürü kafadar arkadaşım oldu dünyanın her yerinden ve İngilizcemde gelişmeye başladı.😉

Adım atmada yeni açılımlar:) Pedometre işimi görüyor ama senin uygulamayı da deniycem merak ettim.:) Bu arada huawei kimliği oluşturmadan tema indirebiliyor musun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belgarathh -- 1 Şubat 2017; 1:30:14 >
  • arkadaşlar bu telefona kılıf ve kırılmaz cam almayı düşünüyorum

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/huawei-p9-lite-kilif-pencereli-kapakli-kilif-cam-koruma-hediye-257556278

http://www.hepsiburada.com/gpack-huawei-p9-lite-kilif-pencereli-elit-miknatisli-kirilmaz-cam-p-HBV000002398E

NASIL ALAYIMMI BİRDE BU KILIFLAR BOZUYORMUŞ FALAN DEDİLER MIKNATIS FALAN VAR DİYE DOĞRUMU BU BİRDE BU KIRILMAZ CAMI HERHALDE KENDİM TAKAMAYACAĞIM TAKMASI KOLAYMI ??

• Herkese iyi akşamlar arkadaşlar şubatın ortasına doğru telefon alacam son bir kez daha sormam lazım
    Müzik dinler sosyal medyada gezer video izlerim oyun oynamam şimdi
    p9 lite:
    özlk biliyonuz zaten

p10 lite
    KİRİN 655= 2.1ghz*4+1.7 ghz*4 hepsi A53 tek fark 650 ile 2.0 değil 2.1 ilk işlemci saat hızı
    4 gb ram/32 veya 64 gb rom
    android nougat muhtemel 8 de alır

geri kalann herşey aynı sizce beklenirmi bu telefon için nisana kadar falan şimdiki telfonumda windows phone desem anlar herkes heralde şikayetçiyim baya beklemelimiyim yoksa geçeyimmi direkt bu alacağım telefon en az 2.5 yıl gitmeli hadi el atın be hocam sağolsun hepiniz şimdiden.
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.