Şimdi Ara

Huawei P8/P9 Lite (2017) ana konu ve kullanıcıları (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.674
Cevap
45
Favori
333.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: omerr89

Son aramalar ekranı tuşuna bastığım anda son görüşme yaptığım kişinin ismi 1-2 saniye sonra geliyor.Başka bu durumu yaşayan var mı?

Evet aynen bende de öyle oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • D-Assault kullanıcısına yanıt
    Huawei'ye bildirmek lazım bu durumu o zaman.Güncellemede düzeltirlerse iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StormScene

ya arkadaşlar ben bu telefonda 3d glass ekran koruyucu almaktan bıktım kenarları yapışıyo gibi 2 3 güne içine toz alıyor ortası boş olduğundan nano vs diğer koruyucularda kılıf kaldırıyo kenarından bu telefon için cam yokmu tamamen ekranı kapatan şekilde 3d glass alıyoruz ekranı kapatıyor diye iyi güzel hoşta 2 gün sonra içine toz alıyor varsa kullanan yada bilen tam ekranı kapatan normal cam paylaşabilirmi satın alayım kılıf kullanıyorum nano glass koruyucularda kılıfı takınca kalkıyor kenarından

Banada lazım. Bilen varsa söylesin lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: onurozgen55

Arkadaşlar daha önce de yazmıştım ama sorunumu ne yazık ki çözemiyorum..
    Şirket maili kurulumu ile ilgili bilgilerinize/yönlendirmenize ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim.

Pop3 olarak kurulumı tamamlıyorum herhangi bir sorun yok.Mail alıp/verme problemsiz.

Ancak gelen maillerim bir zaman sonra ne yazık ki kayboluyor gözükmüyor.

Ayarlar kısımından senkronizasyon ve verilerdeki her defasında yükle kısımını tümü olarak değiştirsem de eski mailler gözükmüyor gelen yeniler mailler de bir zaman sonra kayboluyor.

Bilgilerinize desteğinize ihtiyacım var şimdiden teşekkür ediyorum herkese.

Ne yaptınız çözebildinizmi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

quote:

Orijinalden alıntı: onurozgen55

Arkadaşlar daha önce de yazmıştım ama sorunumu ne yazık ki çözemiyorum..
    Şirket maili kurulumu ile ilgili bilgilerinize/yönlendirmenize ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim.

Pop3 olarak kurulumı tamamlıyorum herhangi bir sorun yok.Mail alıp/verme problemsiz.

Ancak gelen maillerim bir zaman sonra ne yazık ki kayboluyor gözükmüyor.

Ayarlar kısımından senkronizasyon ve verilerdeki her defasında yükle kısımını tümü olarak değiştirsem de eski mailler gözükmüyor gelen yeniler mailler de bir zaman sonra kayboluyor.

Bilgilerinize desteğinize ihtiyacım var şimdiden teşekkür ediyorum herkese.

Ne yaptınız çözebildinizmi.

Ne yazık ki çözemedim hocam tüm herşeyi kurcalamama rağmen hiç bir gelişme yok maalesef :(

• Başka bir email uygulaması deneyin isterseniz. Bluemail olabilir mesela. Başka bir uygulamaya da bakabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Black_Wolf14

Başka bir email uygulaması deneyin isterseniz. Bluemail olabilir mesela. Başka bir uygulamaya da bakabilirsiniz.

Hemen indirdim ve kurdum hocam bakalım ne olacak silinecek mi gelen mailler bir zaman sonra.Umarım bu program yardımcı olur da bende her giriş yaptığımda programa size dua ederim.Sonucu paylaşacağım hocam. 🙏🏻

• Sıkıntı yaşamazsınız umarım.

• TurkeyStar kullanıcısına yanıt
    O verilere ulaşmanın tek yolu cihazı sıfırlayıp yedeği geri yüklemek başka türlü bulamazsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Bkirca52

O verilere ulaşmanın tek yolu cihazı sıfırlayıp yedeği geri yüklemek başka türlü bulamazsınız

Şimdi wi-fi şifreleri ben yedeği komple geri yuklememe rağmen silinmişti. Wi-fi şifrelerini nereye yedekledigini biliyorsanız, yedek dosyasını geri yüklerken direk hepsini yüklemiyor size soruyor, isaretliyorsunuz o şekilde yüklüyor. Ayarlardaki yedeklemeyi kullandım.

• Güvenlik güncellemelerinden sonra resmen cihazın tezeği çıktı ve resmen şarj dayanmıyor.

• Arkadaşlar merhaba, bu telefondan( P9 Lite ) yaklaşık 40 tane cihazı açıp içine uygulama yükledim ve gördüğüm bazı cihazlarda ekranı full parlaklık yapıp otomatikten almama rağmen kimisi sarımtırak bir beyazlığı var ve diğer cihazlarla yan yana gelince ciddi bir fark gibi duruyordu. Kullanılan paneller farklılık gösteriyor mu daha önce böyle bir tespitte bulunan oldu mu?
  • saint42 kullanıcısına yanıt
    bir oturtamadılar kimi güncellemede 5 gb dı yer şimdi 4.50 lere düştü uygulama kaynaklı olmadığına eminim şarjda zaten düzensiz gidiyor ama yinede 1.5 2 günü çıkartıyor
  • Nyanko Sensei kullanıcısına yanıt
    Kullanılan panellerde farklılık var. Bazısı daha sarımtırak oluyor. Ben ekran ayarlarındaki renk sıcaklığı kısmından en sağ alt çapraza getirdim ayarı, ekran varsayılan ayarda sarımtıraktı şu anda daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Wolf14 -- 15 Nisan 2018; 17:36:28 >
  • Arkadaşlar oğluma honor 8 lite 4gb modelini almıştım. Çin versiyonu. Güncelleme almıyor. Ne yapmam gerekiyor. 4.5g görmüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Rivalı Efsunger

bir oturtamadılar kimi güncellemede 5 gb dı yer şimdi 4.50 lere düştü uygulama kaynaklı olmadığına eminim şarjda zaten düzensiz gidiyor ama yinede 1.5 2 günü çıkartıyor

Eskiden 2 gün giderdi ancak şimdi 1 gün anca gidiyor bekleme süresinde azalma dikkatimi çekti şarjdan çektiğimde yataktan kalkana kadar yüzde 1 yada 2 giderdi şimdi yüzde 5 gidiyor.

bende b174 yüklü
  • Firmware finder huawei diye bir uugulama var google playda onu indirip güncelleme sağlayabilirsiniz benimde yurt dışı cihazı güncelleme almıyordu program sayesinde güncelleme alıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rivalı Efsunger

bende b174 yüklü

B195 bendeki sürüm.

b195'te ne gibi yenilikler geldi hocam? Bende de b174 yüklü TR cihazı.
  • 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.