Şimdi Ara

Huawei P8 ANA KONU-2015 FLAGSHİP-UPDATE B379 RELEASED (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
973
Cevap
3
Favori
31.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • P8 kullanan yok mu hiiç ? Rom olarak hangi romu kullanıyorsunuz model numaranız nedir acaba ?
  • p8 lite'ı 1 haftalığına kullandım. 1 hafta yorum yapmak için yeterli mi bilmiyorum ama almayı düşünenler fikir sahibi olsun diye birkaç kelam etmek istiyorum. öncelikle performans açısından g7 ile hemen hemen aynı hatta az da olsa geride. ekstra olarak g7'deki kronik sorunlar yok. ama kronik sorunlarına rağmen bataryadaki üstün başarısı ve metal gövdeli tasarımı dolayısıyla g7 hala daha iyi bir seçenek. p8 lite'ı g7 karşısında öne çıkaracak hiçbir özellik yok. benim gibi g7'den memnun olup p8 lite'a geçmeye çalışanlar biraz üzülebilir özellikle batarya konusunda. ha derseniz batarya benim umrumda değil o zaman alınır. çünkü gerçekten berbat bir batarya performansı var. pil tasarrufu modunda wifi 3g her şey kapalı bir şekilde geceden sabaha %25 falan yiyor.

ben g7'den daha küçük boyutlu ve daha yeni bir model diye geçtim ama inanın gerek yok. 1 hafta dayanabildim sonra tekrar g7'ye döndüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: japonis17

vodafone dan kampanya ile bir haftalık p8 lite kullanıyorum akşam full sarj sabah yüzde 60 uyanıyorum mobil veri Wifi ve gps kapalı arka planda çalışan uygulama yok yani bekleme modunda bu kadar sarj yememesi lazım Android 5.0

Normalde cihazın pili 2200 mAh iken vodafone'un verdiği 1810 mAh! Web sayfasında öyle bildirmiş. Sizinkinin pilinde ne yazıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: purp19

p8 lite'ı 1 haftalığına kullandım. 1 hafta yorum yapmak için yeterli mi bilmiyorum ama almayı düşünenler fikir sahibi olsun diye birkaç kelam etmek istiyorum. öncelikle performans açısından g7 ile hemen hemen aynı hatta az da olsa geride. ekstra olarak g7'deki kronik sorunlar yok. ama kronik sorunlarına rağmen bataryadaki üstün başarısı ve metal gövdeli tasarımı dolayısıyla g7 hala daha iyi bir seçenek. p8 lite'ı g7 karşısında öne çıkaracak hiçbir özellik yok. benim gibi g7'den memnun olup p8 lite'a geçmeye çalışanlar biraz üzülebilir özellikle batarya konusunda. ha derseniz batarya benim umrumda değil o zaman alınır. çünkü gerçekten berbat bir batarya performansı var. pil tasarrufu modunda wifi 3g her şey kapalı bir şekilde geceden sabaha %25 falan yiyor.

ben g7'den daha küçük boyutlu ve daha yeni bir model diye geçtim ama inanın gerek yok. 1 hafta dayanabildim sonra tekrar g7'ye döndüm.

Nereden aldınız bilmiyorum ama normalde cihazın pili 2200 mAh iken Vodafone'un kampanya ile verdiği 1810 mAh! Web sayfasında öyle bildirmiş. Eğer siz de Vodafone'dan aldıysanız pilinde kaç mAh yazıyor, gerçekten merak ediyorum. Vodafone sattığı mallarda böyle özelliği düşürülmüş mallar mı satıyor diye soruyorum kendime çünkü P8 hakkındaki pil performansı şikayetlerini okuyunca ondan vazgeçtim ama diğer cihazlarla ilgileniyorum. K.kartına taksit yapılamayınca taahhütlü alışverişten başka şansım kalmıyor çünkü.

• evrenso E kullanıcısına yanıt
    sanırım haklısınız biz de vodafone'dan almıştık. artık elimde olmadığı için pili ne kadar bakma ihtimalim yok ama eğer vodafone gerçekten böyle bir şey yapıyorsa rezalet bir durum. ancak bütün cihazlarda böyle olduğunu sanmıyorum. çünkü vodafone'da p8 serisinin reklamı özellikle yapılıyor farkındaysanız demek ki böyle bir anlaşmaları var. siz yine de alacağınız cihazın özelliklerini detayına kadar sorun, iyi inceleyin kutusunu falan.
  • quote:

p8 lite'ı 1 haftalığına kullandım. 1 hafta yorum yapmak için yeterli mi bilmiyorum ama almayı düşünenler fikir sahibi olsun diye birkaç kelam etmek istiyorum. öncelikle performans açısından g7 ile hemen hemen aynı hatta az da olsa geride. ekstra olarak g7'deki kronik sorunlar yok. ama kronik sorunlarına rağmen bataryadaki üstün başarısı ve metal gövdeli tasarımı dolayısıyla g7 hala daha iyi bir seçenek. p8 lite'ı g7 karşısında öne çıkaracak hiçbir özellik yok. benim gibi g7'den memnun olup p8 lite'a geçmeye çalışanlar biraz üzülebilir özellikle batarya konusunda. ha derseniz batarya benim umrumda değil o zaman alınır. çünkü gerçekten berbat bir batarya performansı var. pil tasarrufu modunda wifi 3g her şey kapalı bir şekilde geceden sabaha %25 falan yiyor.

Bilgi için teşekkürler. G7 efsane telefon vesselam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: evrenso

quote:

Nereden aldınız bilmiyorum ama normalde cihazın pili 2200 mAh iken Vodafone'un kampanya ile verdiği 1810 mAh! Web sayfasında öyle bildirmiş. Eğer siz de Vodafone'dan aldıysanız pilinde kaç mAh yazıyor, gerçekten merak ediyorum. Vodafone sattığı mallarda böyle özelliği düşürülmüş mallar mı satıyor diye soruyorum kendime çünkü P8 hakkındaki pil performansı şikayetlerini okuyunca ondan vazgeçtim ama diğer cihazlarla ilgileniyorum. K.kartına taksit yapılamayınca taahhütlü alışverişten başka şansım kalmıyor çünkü.

bu vodafonun düşük mah lı telefon verdiği kesinmi arkadaşlar

• Arkadaslar p8max icin international rom var mi?

• Elimde sifir kutusunda bir adet honor x2 mevcut isteyen iletisime gecebilir baya uygun bir fiyata verebilirim tesekkurler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huawei Ascend P8 64 GB 4.5G Uyumlu Çift Hatlı Cep Telefonu (GOLD)

http://urun.n11.com/cep-telefonu/huawei-ascend-p8-64-gb-45g-uyumlu-cift-hatli-cep-telefonu-P93666994

1599 TL. Süper fiyat...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrYAGIZ

P8 kullanan yok mu hiiç ? Rom olarak hangi romu kullanıyorsunuz model numaranız nedir acaba ?

P8 kullanan bulman imkansız.

Adamlar 999 TL edecek telefonu 1800TL'den iteliyorlar.

Kimse almaz kısacası.

http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-huawei-ascend-p8-fiyati,4809508.html

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat dehşet.. grafik işlemci iyi değil..
  • Ne çok şey bekliyoruz telefonlardan. Grafik işlemcisi vs iyi değil felan felan. P8 eksikleri var ancak iyi bir cihaz olduğunu düşünüyorum. Birçok cihazdan daha performanslı olduğunu düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memleket44

Huawei Ascend P8 64 GB 4.5G Uyumlu Çift Hatlı Cep Telefonu (GOLD)

http://urun.n11.com/cep-telefonu/huawei-ascend-p8-64-gb-45g-uyumlu-cift-hatli-cep-telefonu-P93666994

1599 TL. Süper fiyat...

Cihazin paralel ithalat olmasini goz onune alirsak fiyat normal denilebilir

• Arkadaşlar p8 64 GB almak istiyorum n11 den çünkü en uygunu orda ama hiç kullanan yok gibi yorum bulamıyorum alınır mı sizce 1599 a paralel ithalatçı dan?

• kedemen K kullanıcısına yanıt
    bence o fiyatlar degmez ben p8max kullanıyorum çinden 1250 civarı getirttim 50 tlyede imei yazdırdım ama ben büyük ekran için aldım sizin yerinizde olsam galaxy not4 alırım o fiyata
  • 1981se1981 kullanıcısına yanıt
    Bu telefonu en çok tasarımı(köşeli hatlar, metal kasa) ve kamerası(incelemelerde bir g4 olmasa da başarılı olduğu söyleniyor) için alacağım açıkçası 1599 fiyatı kuponla puanla 1399 a kadar inecek yine de değmez mi derseniz? Siz p8 max kullanıyorsanız kamerası bir birine yakın olmalı, nasıl sizce?
  • kedemen K kullanıcısına yanıt
    kuponuzda varsa alınır kamerası iyi
  • P8 max ayrintili bilgi verir misiniz 1981 dostum? Cihaz göründüğü gibi elde abartili duruyor mu,pil kaç gün gidiyor normal kullanimda,kazma ve donma var mi? En önemlisi de kamarasi nasil? Bir note4 ,note3 ayarinda mi?letv max 900 kullandim 21 MP kamarasi olma sina rağmen yetkin edici değildi.tsk

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kedemen

Bu telefonu en çok tasarımı(köşeli hatlar, metal kasa) ve kamerası(incelemelerde bir g4 olmasa da başarılı olduğu söyleniyor) için alacağım açıkçası 1599 fiyatı kuponla puanla 1399 a kadar inecek yine de değmez mi derseniz? Siz p8 max kullanıyorsanız kamerası bir birine yakın olmalı, nasıl sizce?

O fiyata kesinlikle alinir bir cihaz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.