Şimdi Ara

Huawei P7 Kullanıcıları Kulübü: (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.736
Cevap
28
Favori
147.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne demek istediğini anladım zaten burada artıları ve eksilerini konuşuyoruz. Oyunu bıraktıktan sonra aynı seviyede kalıyor o dediğin xperia p'de oluyordu belkide 1200 amperlik batarya vardı ondandı ama bunda çok şükür öyle bir sıkıntı yok. Nasıl bırakırsan o halde telefon eski durumuyla çalışmaya devam ediyor. Offline ve Online oyun deneyimi bana göre yeterli dediğim gibi. Şarj konusu 3 saate yakın bir sürede doluyor. Torrent olayına girip deneyeceğimi zannetmiyorum hafıza kartını test edip. Wifi çekim gücü ilk önce senin modem kalitene daha sonra cihazındaki modem çipine göre değişir fakat wifi sinyalinin koptuğu ya da sinyalinin azaldığı bir noktaya denk gelmedim evin dışına çıkıp arabaya binsem bile.
  • eskibirkurt kullanıcısına yanıt
    Çin pazarında dediğim firmalar ön planda. Arkadaşımın babası Çin'de o söylemiş ona da XIAOMI en büyük 5 firma içinde. Fakat belkide bu oranlama çıkan son modellerin satış rakamlarına göre de denmiş olabilir. Ama öyle ya da böyle tavsiye edeceğim bir cihaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercandalforum

Çin pazarında dediğim firmalar ön planda. Arkadaşımın babası Çin'de o söylemiş ona da XIAOMI en büyük 5 firma içinde. Fakat belkide bu oranlama çıkan son modellerin satış rakamlarına göre de denmiş olabilir. Ama öyle ya da böyle tavsiye edeceğim bir cihaz.
    bi kaç satırbaşı falan yapsan daha iyi olurdu, okunmuyor böyle
  • GUERRA kullanıcısına yanıt
    Başta bende öyle düşündüm fakat telefon alma işlemleri öyle bak geç gibi olmuyor paralar veriliyor o kadar. Kafasında soru işaretleri olanlar için geniş tuttum. Kısa yazmış olsaydım sorular üzerine cevaplar verecektim hem de bilgi almak isteyenler için şunla ilgili bir şey dedi mi aramaktansa hepsi bir arada.
  • sercandalforum kullanıcısına yanıt
    Kisalik uzunluk değil mesele , çok içiçe olmuş , paragraflar halinde olması iyi olur demek istemiştim
    Muhtemelen tüm telefon satışı. Xiaomi nin android olmayan telefonu klasik cep telefonu telsiz telefonu yok.

Sen 800-850 tl ye aldın ve international yazılımı canavar gibi güncelleyeceksin.

Ama burdan 1300 e alan garantiye rağmen yazılım güncellemek için cihazla oynamak zorunda kalacak belki hiç olmayacak....

Garanti diyoruzda aynı fiyata nerdeyse 2 telefon alınıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskibirkurt -- 9 Ağustos 2014; 21:20:23 >
  • İşlemci cacık s800+ rom desteği olsa güzel cihaz nubia s daha kibar bence
  • Hocam ekran süresi nekadar aliyorsunuz.Birde şunu merak ediyorum.3g şebeke çekim gücü nasildir.Mate kullandim telefon bildiğin çekmiyordu.
  • GUERRA kullanıcısına yanıt
    Anladım haklısın daha düzenli olabilirdi.
  • eskibirkurt kullanıcısına yanıt
    P6 modelini kullanıp güncelleme gelip gelmediğini öğrendikten sonra ona göre hareket edilebilir. Ama zannetmiyorum adamlar her bölgeye hitap etmeye çalışıyor. İnan ben şunu gözlemledim hem benim kullandıklarım da hem de arkadaşlarımın kullandıkların güya telefonun garantisi var ama hep sözde. Çünkü neredeyse yapılan hata ve arıza sonucu servis kullanıcı hatası diyor. Ee tamam kullanıcı biziz hata da bizdeyse bu garanti niye 3-5 teferruat için mi sadece? O yüzden garanti olmuş olmamış çok önemsemiyorum. Aynen garanti işin içine girince 2 telefon alınıyor. Hatta Erbil'de olsam bi tane tablet alırdım
  • Aslında çoğu kişi işlemci durumuna bakmaz veya baksa da çok takılmaz genel hatlarıyla işimi görsün yeter der. Ama performans kaybını hissettirecek bir durum yaşamadım daha.
    Hocam ekran süresi nekadar aliyorsunuz.Birde şunu merak ediyorum.3g şebeke çekim gücü nasildir.Mate kullandim telefon bildiğin çekmiyordu.
  • murat425 kullanıcısına yanıt
    Ekran ışık ayarı genelde %80'lerde kullanıyorum ama dışarı çıktığımda otomatik moda alıyorum. 3G çekimi azımsanmayacak kadar iyi. Köy'deyken bağlantının koptuğu yerlerde 2G devreye girmiştir. 4G var ama o da ülkemizde yok
    Anladım.Huawei den tek soğuma nedenim bu şebekeleri çekme gücünün çok düşük olması anlam veremiyorum s3 s4 gibi telefonların 2 diş çektiği yerde benim ideos x5 hiç çekmiyor.Umarım P7 de bu sorun çözülmüştür.Hepsiburada dan sipariş geçeceğim dediğiniz gibiyse.
  • murat425 kullanıcısına yanıt
    Yok kafanız rahat olsun direk siparişi geçin derim ama zaten 2G genelde kullanılıyor ne gerek var ki 3G'ye? Ha birde varsa yanında kabını ve jelatinini alın. :) Ben TR pazarında girmesini bekledim gelir artık 10 güne kadar.
    Yanlış oldu galiba 2g ile edgede kim sürünmek ister.Türkiyede köyler hariç çoğu yerde 3g çekiyor.3g siz internet gerçekten çok can sıkıcı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eskibirkurt

Çin pazarında en çok satan telefon xiaomi.

Yanlışın olmasın. En son scroll da okudum 2014 yılında çinde en cok satan samsung sonra xiaomi. Bi tekrar bakayım kaynak eklerim..

Edit:Yakın zamanda samsungu gecmiş evet. Şuan xiaomi 1. Sırada.
    Kaynak:http://www.scroll.com.tr/haber/xiaomi-birincilik-koltugunu-devraldi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifakinti -- 11 Ağustos 2014; 0:27:08 >
  • arifakinti A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim kaynak için. Ya zaten şu var Samsung kasa olarak neredeyse aynı, donanım olarakta yıllardır üzerine ufak tefek katarak ürün çıkarıyor böyle olunca da insanlar Huawei ve Xiaomi gibi firmaların telefonlarına yöneliyor. İyide yapıyorlar alsında. Tabuları yıkmak lazım :)
  • Xiaomi çinin samsung ve iphone a karşı kendini savunma aracı. Çin piyasasında tükeniyor ve dünyaya yayılacak hali pek kalmıyor.
  • arifakinti A kullanıcısına yanıt
    122 milyon siparişi duydum sonra samimiyetle araştırmadan birincidir diye birinci dedim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.