Şimdi Ara

Huawei P7 Kullanıcıları Kulübü: (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.736
Cevap
28
Favori
147.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler flyme os yükledim müzik çalar dışında pek bir hata görünmüyor. İsteyen xda den indirip deneyebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu satın almak istiyorum arkadaşlar sizce sıfırına 800 tl verilir mi?
  • aykutgs54 kullanıcısına yanıt
    Üstüne 200₺ koy p9 lite al daha güncel

• quote:

Orijinalden alıntı: Asaf04

Üstüne 200? koy p9 lite al daha güncel

sar değeri çok fazla hocam ya honor 7 yada p7 hangisini almalıyım
  • aykutgs54 kullanıcısına yanıt
    O zaman hocam p8 (lite değil) veya honor 7 bu iki cihaz da sizi üzmez

• quote:

Orijinalden alıntı: Asaf04

O zaman hocam p8 (lite değil) veya honor 7 bu iki cihaz da sizi üzmez

p8lite'dan bile kötü şuan p7 diyorsunuz. Lolipopta mı kurtarmadı ?
  • P8 lite camera ve kalite hariç p7 den daha stabil bir cihaz hemde güncel Huawei nin en çok güncelleme alan telefonu ondan dedim

• telefonum soft brick oldu.ne B133SP01,B609,B800,telefonun kendi orjinal romu vesayire... hepsini dload ile sd karta atıp kurduysamda sonunda hep cut fail veya başka hatalar veriyor.napabilirim 3 gündür uğraşıyorum restart atıp duruyor.
  • Arkadaşlar,
    Yaklaşık 2,5 yıldır telefonu kullanıyorum ama artık şarj tutmamaya başladı. Çok uzun sürelerde şarj oluyor hatta bazen şarj aletine takılı ve şarj ışığı yanarken bile telefonu kullanınca şarj artacağına azalıyor. Ne tavsiye edersiniz. Pil değiştirebilir miyim? Değiştirsem ne kadar tutar? Verim alır mıyım? Tavsiyeler için teşekkürler...
  • eD0.26 E kullanıcısına yanıt
    Fastboot ile yaz

• Arkadaşlar bu telefonu almak istiyorum FM radyo olduğu için başka hangi huawei modelinde radyo var yada sonradan yüklenen?
  • arkadaşlar 5.1.1 yükledim.ama begenmedim.4.2.2 ye dönmek istiyorum.4.2.2 rom dload sd karta atıyorum.fakat cihaz güncelleyici degişmiş. Huawei P7 Kullanıcıları Kulübü:yerel güncelleme hanesi yok.
  • kanas1975 K kullanıcısına yanıt
    Bu hangi 5.1.1. acaba? Bizim cihazların arayüzü EMUI değilmi? Onunda güncelleyici kısmı bu şekilde değil ama.
    Bende bu şekilde çıkıyor.
     Huawei P7 Kullanıcıları Kulübü:
  • Arkadaşlar telefonu internette işim olmadıkca 2g de kullanıyorum batarya %30-40 daha verimli olmaya başladı.
  • 3g de çok şarj yiyor aynen turkcell de bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykutgs54 -- 8 Mart 2017; 21:11:17 >
  • Şarjı %100 dolduruyorum 10 dk sonra sarj %95'e düşüyor sebebi ne olabilir nasıl düzeltirim? günün geri kalanında böyle ani düşme olmuyor sadece sarj olduktan sonra oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutgs54

Şarjı %100 dolduruyorum 10 dk sonra sarj %95'e düşüyor sebebi ne olabilir nasıl düzeltirim? günün geri kalanında böyle ani düşme olmuyor sadece sarj olduktan sonra oluyor?

Arkaplanda çalışan uygulamalarını kontrol et.

• quote:

Orijinalden alıntı: Exterminatee

quote:

Orijinalden alıntı: aykutgs54

Şarjı %100 dolduruyorum 10 dk sonra sarj %95'e düşüyor sebebi ne olabilir nasıl düzeltirim? günün geri kalanında böyle ani düşme olmuyor sadece sarj olduktan sonra oluyor?

Arkaplanda çalışan uygulamalarını kontrol et.

zaten telefonu kapalı sarj ediyorum arka planda çalışan olmuyor yani
  • 2g de çalıştırıyorum birde hattı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykutgs54 -- 9 Mart 2017; 13:8:57 >
  • Arkadaşlar birkaç sorum olacak, ben p7 mini kullanıyorum konusu olmadığı için buraya yazdım. Şimdi benim telefon yurtdışından imei değişerek geldi, ben telefona root atmak istiyorum, atarsam imei gider mi? Bir de p7 mini için en güncel ve en stabil romu nereden bulabilirim daha önce hiç root yapmadığım için pek bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.